Jump to content

Problem Z Klanami


4 replies to this topic

#1 hubert1602

    Rookie

  • Knight Errant
  • 2 posts

Posted 30 October 2013 - 11:56 AM

Witam,czy mógłby mi ktoś naświetlić sprawę jak jest z klanami w Mech Warrior. Ja nie bardzo się orientuje czy to ma jakiś związek z tymi banderami które można kupować do mechów i jak to się w ogóle odbywa.

#2 Qurin

    Member

  • Pip
  • Caladbolg
  • Caladbolg
  • 11 posts
  • LocationEverywhere and yet nowhere

Posted 30 October 2013 - 04:06 PM

Zależy co rozumiesz przez pojęcie klan...
W uniwersum BT istnieją domy/frakcje których to proporce można kupić w grze i dekorować nimi kokpit, w przyszłości aktywność dla danej frakcji poprzez punkty lojalności ma owocować dostępem do czegoś lepszego. Klany (takie inne frakcje z innymi zasadami, obecnie niedostępne) pojawią się jako najeźdźcy, a jak się pojawią to będzie wojna :D ale co z czym i jak jeszcze nie wiadomo istnieją tylko spekulacje/domysły. Można jeszcze wybrać samotnego wilka (Lone Wolf opcja domyślna o ile mnie pamięć nie myli, a oznacza to tyle że nie walczysz dla nikogo i niewiele zyskujesz wygrywając), no i najemnicy, takie gildie najmowane przez frakcje (chodź niekoniecznie) do różnych zadań za co zyskują punkty u danej frakcji i dzięki nim dostęp do czegoś lepszego od tej frakcji. Obecnie nie ma to jakiegoś głębszego znacznie puki nie pojawi się community warfare.

#3 hubert1602

    Rookie

  • Knight Errant
  • 2 posts

Posted 31 October 2013 - 12:43 AM

Dzieki,mniej więcej o takie wyjaśnienei mnei chodziło. Czyli obecnie nei ma znaczenia w jakiej jestem frakcji ? i o co chodzi z mechami klanowymi/bronia klanowa? i jak dostać sie do jakiejś organizacji graczy ?

#4 Tahuti

    Member

  • PipPipPip
  • Ace Of Spades
  • 58 posts

Posted 01 November 2013 - 02:58 AM

1. Nie, obecnie nie ma znaczenia.
2. Klany posiadają inną (lepszą?) technologię od frakcji i co za tym idzie inne mechy.
3. Szukać, czytać, pisać. Strony formacji są zazwyczaj poza forum MWO. Link do polskiej formacji (jedynej bodajże) http://1stgrunwald.enjin.com/

#5 Bart27

    Rookie

  • Big Brother
  • Big Brother
  • 3 posts

Posted 20 January 2014 - 10:21 AM

Witam :(
Skożystam z powyższego linka
sprubóje dołączyć :rolleyes:





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users