Jump to content

Polskie Klany


8 replies to this topic

#1 Forcerer

    Rookie

  • FP Veteran - Beta 1
  • 6 posts

Posted 26 August 2014 - 04:52 AM

Witam,
Pytanie moje jest nastepujace czy sa jakies Polskie klany MWO i czy ewentualnie rekrutują.
Skąd moja Ciekawość bo gram już troche w mwo i mam dosyć pugowania.
spotkałem w grze polsko brzmiące nicki, a mój znowu taki nie jest, zagadywałem ale nic ;)
Czekam na odpowiedzi !
Pozdrawiam Forcerer

#2 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 26 August 2014 - 05:07 AM

Oczywiście, że jest :-)
1st Grunwald Iron Fist Regiment - który realizuje idee bycia nie tylko "klanem", ale również Polskim Community MWO.

http://1stgrunwald.enjin.com << tutaj jest strona, forum, rekrutacja oraz adres TS, na który zapraszamy.
Warto też odwiedzić nasz kanał na YouTube https://www.youtube....7bqMJdUH9cKq-GA gdzie zamieszczamy od niedawna np. rozgrywki z ligi MRBC w której uczestniczymy ;)

Jako, że Grunwald to teoretycznie i praktycznie Polska Społeczność MWO językiem urzędowym jest Polski :D
Można również po prostu przyjść na TS'a i pograć z nami, zobaczyć "jak to jest", nikt nie zmusza - jedynie zachęca :)

Od dzisiaj ruszamy również w MWO, ponieważ jesteśmy pre-rejestrowani i mam nadzieję, że z dzisiejszym Patchem będziemy mogli już zapraszać do naszej jednostki również w MWO, a nie tylko "na kartce" ;) :P


Co do pugowania to, mnie osobiście przez "PATH TO VICTORY CHALLENGE" gra PUGowa dała tak w kość, że mam jej dosyć na dobre kilka miesięcy.

Edited by Taj, 26 August 2014 - 05:25 AM.


#3 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 26 August 2014 - 01:10 PM

Widzisz, za mało rozwinąłeś pytanie :D
Otóż faktycznie, tak jak napisał szanowny Taj, Grunwald jest wybitnie i całkowicie Polską jednostką i jeśli chcesz się czuć w pełni obywatelem naszego cudownego kraju to rzeczywiście tylko tam :blink: (byłem, widziałem, potwierdzam)

Gdzieśtam we wszechświecie istnieje jeszcze (a przynajmniej -istniała-) jakaś jednostka, ale tak niewidoczna, że już nazwa na końcu języka ucieka...

Jakbyś jednak chciał się pobawić w "coś ponad", czyli częściowo w anglojęzycznej ekipie, to istnieją polskie grupy podpięte pod międzynarodowe jednostki.
(uwaga: audycja zawiera lokowanie produktu: ) Tutaj na przykład nasza (czyt. Mechanized Hussars) kompania w ramach jednostki Skye Rangers, niby to anglojęzyczne, ale własny kanał TS jest (a siedzimy sobie wieczorami przeważnie w 5+ osób pl), własne podforum jest. Jak nie ma NAS, to plus, że towarzystwo praktycznie o każdej porze dnia i nocy jeśli się nie ma problemu z podstawową komunikacją po angielsku i chce się pobratać z bandą Holendrów/Niemców/Kanadyjczyków/Amerykanów iiiiteeeepeeee.
(koniec audycji)

A Polaków jako Polaków jest sporo, ale większość nie trzyma się wybitnie polskich jednostek B)

Także powodzenia i hulaj dusza, piekła nie ma (jest tylko Therma), i znajdź swoje miejsce we wszechświecie ;)

Edited by Arxass, 26 August 2014 - 01:27 PM.


#4 Dehzz

    Rookie

  • Mercenary Rank 1
  • 1 posts
  • LocationPoland

Posted 22 May 2018 - 01:53 AM

Są tu aktualnie jacyś bezklanowi Polacy ? Jeśli tak dodawajcie mnie do friendsów a wrzucę was do naszego unitu. Walczymy w faction play dla IS/KURITA. Nick Dehzz, klan PLMW, pozdro !

#5 Brokulec

    Member

  • PipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 30 posts
  • LocationPoland, Zielona Góra

Posted 30 May 2018 - 07:13 AM

View PostDehzz, on 22 May 2018 - 01:53 AM, said:

Są tu aktualnie jacyś bezklanowi Polacy ? Jeśli tak dodawajcie mnie do friendsów a wrzucę was do naszego unitu. Walczymy w faction play dla IS/KURITA. Nick Dehzz, klan PLMW, pozdro !


Gracie regularnie FP? Chętnie się przyłączę do lania klanów.

#6 Greg92PL

    Rookie

  • 5 posts

Posted 30 May 2018 - 11:26 AM

Cześć
Dopiero zaczynam przygodę z MWO, mam ileś tam godzin przegrane. Proszę o dodanie mnie do znajomych, mam kilka pytań, poszukuje porad, z chęcią też pogram z rodakami. Nie jestem w żadnym klanie

#7 Garran Tana

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The Howl
  • The Howl
  • 144 posts
  • LocationPoland

Posted 31 May 2018 - 06:52 AM

Siema! Zapraszamy do wspólnej zabawy i jednostki (D303). Wbij najlepiej na teamspeaka to będzie można pogadać i się zgrać. Organizuję też turniej 2v2 w formacie Solaris D2. Jeżeli nie czujesz się na siłach to nie bój żaby, potraktuj to jako trening, wstęp jest wolny, można wygrać MC Posted Image
Aha, znajdziesz nas też na Facebooku - Mechwarrior Online Polska

Edited by Garran Tana, 31 May 2018 - 07:10 AM.


#8 Pheniks

    Rookie

  • FP Veteran - Beta 1
  • 7 posts

Posted 20 September 2023 - 08:16 AM

Witam Wróciłem do gry po 5 latach przerwy i chciał bym pograć z kim CW jest jakiś ogarnięty Polski klany lub znajda się Polacy grając w Angielskich jakiś Unitach bo ciężko coś znaleźć.

#9 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 25 September 2023 - 12:47 PM

Hej,
Musisz wpaść na discorda :)
https://discord.gg/CyKbSvYQyY





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users