Jump to content

Polish Community Gatherings - Zebrania Pospolitego Ruszenia


102 replies to this topic

#21 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 01 April 2015 - 02:19 PM

View PostShamoth, on 01 April 2015 - 04:35 AM, said:

W sumie to i w czwartki można by robić pospolite ruszenie, godziny 18-do oporu jak najbardziej.
Względnie codziennie na dobitkę 22-24 ;)


Rozegramy jeszcze parę wtorkowych spotkań, zorganizujemy inwazje na planetę - tak by powiewała na niej biało-czerwona. Jeśli dalej będzie zainteresowanie, to z Marcusem i Arxasem porozmawiamy o rozszerzeniu Pospolitego Ruszenia na inne dni.

Pozdrawiam

#22 AThousandD

    Member

  • PipPipPip
  • 89 posts

Posted 02 April 2015 - 04:54 PM

Bardzo mi się podoba idea bitewek wtorkowych. Osobiście będę w stanie być dopiero od około 22, ale w miarę możliwości postaram się bywać, może jeszcze sprowadzę kumpla.

Pozdrawiam.

#23 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 03 April 2015 - 12:54 AM

Szczerze powiedziawszy to ta inicjatywa wraz z wprowadzeniem CW skłoniło mnie do powrotu po dłuższej przerwie i sprawdzeniu w co tak naprawdę wpakowałem kasę ;)
Po graniu w betę i kilku miesiącach oficjalnej gry mwo zrobiło się nudne jak flaki z olejem a teraz pojawia się opcja integracji z rodakami bez napinek i musztry no i marchewka w formie CW.
Oby PG za szybko nie poprzestało na tej jednej i małej marchewce ;)
Także postaram się stawiać co wtorek lub częściej jeśli idea się rozwinie a w między czasie ciągnę Thunderbolty na elite ;)

#24 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 03 April 2015 - 02:05 AM

View PostShamoth, on 03 April 2015 - 12:54 AM, said:

Szczerze powiedziawszy to ta inicjatywa wraz z wprowadzeniem CW skłoniło mnie do powrotu po dłuższej przerwie i sprawdzeniu w co tak naprawdę wpakowałem kasę ;)
Po graniu w betę i kilku miesiącach oficjalnej gry mwo zrobiło się nudne jak flaki z olejem a teraz pojawia się opcja integracji z rodakami bez napinek i musztry no i marchewka w formie CW.
Oby PG za szybko nie poprzestało na tej jednej i małej marchewce ;)
Także postaram się stawiać co wtorek lub częściej jeśli idea się rozwinie a w między czasie ciągnę Thunderbolty na elite ;)



Tez wróciłem do gry po długiej przerwie i u mnie znaczenie miało CW. Powiem Ci, że jak na ten czas jestem bardzo zadowolony z powrotu do MWO. Odnośnie inicjatywy, to start obiecujący - świetnie się grało i do tego skutecznie.

Tak więc do usłyszenia we wtorek 7 kwietnia.

Edited by Mullenkamp, 03 April 2015 - 02:46 AM.


#25 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 03 April 2015 - 02:42 AM

Stawiam się jak tylko dziedzic postanowi w końcu zasnąć, czyli pewnie koło 22 ;)

#26 YANtheeman

    Rookie

  • Giant Helper
  • 3 posts

Posted 03 April 2015 - 02:11 PM

Witam , jak dla mnie super sprawa , wysoki poziom i pełen profesjonalizm. Dziekuje za miłe powitanie . Ulubiony moment : prawie cała drużyna przeciwnika zezłomowana i w końcu komuś blysnął na radarze ostatni Raven przeciwnika , ktoś krzyknął: Mięsooo..!!! , i koleś nacieszył się grą może jeszcze z 3 sek.

#27 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 06 April 2015 - 09:28 AM

Panie i Panowie - przypominam!
Jutro 18-24 pospolite ruszenie się zbiera na kanale 10 NGNG:)

#28 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 07 April 2015 - 12:35 AM

Zabawę przerwie nam paczowanie, które trwa zazwyczaj 19-20, ale jak im coś nie pójdzie, to i dłużej ...

#29 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 07 April 2015 - 01:08 AM

View PostKmieciu, on 07 April 2015 - 12:35 AM, said:

Zabawę przerwie nam paczowanie, które trwa zazwyczaj 19-20, ale jak im coś nie pójdzie, to i dłużej ...


Wredny typ ze mnie ale może to i lepiej ;)
No chyba że jakimś cudem ud mi się spacyfikować czterolatka zaraz po dobranocce to się lekko zdenerwuję jak będzie obsuwa z łatką B)

Edited by Shamoth, 07 April 2015 - 01:08 AM.


#30 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 07 April 2015 - 10:51 PM

Fajnie było. Jeśli tylko czas pozwoli za tydzień też się pojawię. Te niedobitki co grały jeszcze po północy chciałbym przeprosić za zniknięcie bez słowa w środku bitwy - net mi padł <_<

#31 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 07 April 2015 - 11:04 PM

Niestety problemy z Internetem nie pozwoliły mi dołączyć. Postaram się być za tydzień.

Pytanie organizacyjne: Kiedy najlepiej (z jakim wyprzedzeniem) dawać ogłoszenie na reddit?

Edited by Modo44, 07 April 2015 - 11:04 PM.


#32 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 08 April 2015 - 03:50 AM

View PostModo44, on 07 April 2015 - 11:04 PM, said:


Pytanie organizacyjne: Kiedy najlepiej (z jakim wyprzedzeniem) dawać ogłoszenie na reddit?


Dwa dni?
Dzięki wszystkim za przybycie. Prawdziwe granie rozkręciło się koło 21-22, patch zrobił swoje. Zapraszam na następny wtorek:)

#33 MarcusMC

    Member

  • PipPip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 27 posts
  • LocationPoland

Posted 08 April 2015 - 04:53 AM

Na przyszłym spotkaniu Ursanie powinni być na kontrakcie dla Steinerów więc proponuję pocisnąć CW tak na dwie ekipy przynajmniej.

PS. Dzięki za wspólne granie i troskliwą opiekę nad moimi Urbanmechami w trakcie walki ;)

#34 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 09 April 2015 - 02:24 AM

View PostMarcusMC, on 08 April 2015 - 04:53 AM, said:

Na przyszłym spotkaniu Ursanie powinni być na kontrakcie dla Steinerów więc proponuję pocisnąć CW tak na dwie ekipy przynajmniej.

Oj tak, marzy mi się wreszcie zobaczenie jak to jest pograć w CW po zorganizowanej stronie mocy B)
Kontrakt kończy mi się we wtorek około 23:00... jak to jest z tym zrywaniem kontraktów? Płacisz karę i już? Będę w stanie zerwać kontrakt z FRR we wtorek przed 18 i zostać steinerem na czas pospolitego ruszenia?

#35 Pasiasty

    Member

  • Pip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 16 posts
  • LocationPoland

Posted 09 April 2015 - 02:45 AM

@MarcusMC To może, z racji tego, że będzie duża zadyma puścić stream na Twitch? Emigrantes is once more :P

@Prof RJ Gumby

Quote

Breaking a Faction Contract currently incurs a 2-day cooldown period on top of the C-bill cost, but we may be adjusting this cooldown period a little lower in the future. Once that duration is complete you should be able to start a new Faction Contract without issue.

Edited by Pasiasty, 09 April 2015 - 02:45 AM.


#36 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 09 April 2015 - 03:14 AM

@Pasiasty
Czyli trzeba będzie zerwać w niedzielę najpóźniej. Hm - 2 dni kary za 4 godziny kontraktu. <_<. No trudno. Chapnę szybko mechbay od FRR i zrywam. Dzięki za info.

#37 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 09 April 2015 - 03:33 AM

View PostMarcusMC, on 08 April 2015 - 04:53 AM, said:

Na przyszłym spotkaniu Ursanie powinni być na kontrakcie dla Steinerów więc proponuję pocisnąć CW tak na dwie ekipy przynajmniej.



Tak jak się umawialiśmy, następne pospolite ruszenie uderzy w Jakąś planetę FWL (Marik) w ramach CW. Dlatego prośba do wszystkich graczy z innych frakcji niż steiner - w miarę możliwości proszę się przekwalifikować na wtorek.

Dla tych co nie będą mogli zagrać w CW z nami zapewne znajdzie się jakiś zespół do gir publicznych - lecz raczej mniej liczny niż dotychczas.

#38 MarcusMC

    Member

  • PipPip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 27 posts
  • LocationPoland

Posted 10 April 2015 - 05:26 AM

View PostPasiasty, on 09 April 2015 - 02:45 AM, said:

@MarcusMC To może, z racji tego, że będzie duża zadyma puścić stream na Twitch? Emigrantes is once more :P


Może nie za najbliższym podejściem ale można pomyśleć o temacie :)

Edited by MarcusMC, 10 April 2015 - 05:26 AM.


#39 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 10 April 2015 - 05:37 AM

A w weekend darmowe MC. Wszyscy do menu Looking For Group. ;)

#40 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 13 April 2015 - 04:26 AM

Oczywiście k**wa zapomniałem zerwać kontrakt. Miodzio. :angry:

Mam nadzieję że tak 23:30 jeszcze będzie z kim zagrać W CW. Do jutra panowie.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users