Jump to content

Kantyna


259 replies to this topic

#201 MarcusMC

    Member

  • PipPip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 27 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2015 - 05:38 AM

View PostRaflik, on 26 March 2015 - 05:28 AM, said:


Nie wiem co Mullenkamp chce osiągnąć, i co go do tego motywuje, ale ja osobiście w długofalowym efekcie chciałbym zaniku cytowanych sytuacji:
"Nie ukrywam, że od nas pewnie nikt nie będzie zaglądał na taki TS NGNG poza wyznaczonymi dniami czy przy okazji jakiegoś zaproszenia, bo siedzimy na swoim TS na co dzień."

Bo skoro gramy już w dwóch grupach po 4-5 osób, dlaczego nie stworzyć jednej 8-10 osobowej? (no chyba ze wszyscy chcą grać heavy/assault a tych są tylko 3 miejsca)

A i Mea Culpa za powiązanie Ursanów z GhostBearami bez wcześniejszego rozeznania


Spieszę wyjaśnić. Jak wcześniej wspominałem Ursanie to grupa znajomych z życia na co dzień w większości i siedzenie na TS naszym oznacza, że gramy w inne rzeczy niż MWO lub po prostu gadamy ze sobą przy okazji robienia czegoś na kompie. Częste są sytuacje gdy ktoś siedzi na TS i gra w MWO gadając z ludźmi grającymi w cos innego lub zajmującymi się innymi rzeczami. Proszę o wyrozumiałość.

Co do pomyłki. Wybaczamy - nie zapomnimy ;)

#202 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 26 March 2015 - 05:49 AM

View PostArxass, on 26 March 2015 - 03:49 AM, said:

Swoją drogą ciekaw jest skąd Ci się na to wziął pomysł Mullen? Zapał nowicjusza? :D


Member Since 09 Jan 2013. Choć przyznaje, że z długą przerwą.

Tylko zarzuciłem temat, reszta jak widać sama nabiera kształtów. Choć szczerze uważam, że w grupie drzemie siła. Ponieważ mam jakieś doświadczenie w pracy z ludźmi - zawodowo jak i w grach, to po prostu wiem, że stać nas na więcej. A skoro, poświęcamy swój czas i energie, to czemu nie chcieć więcej?

Cóż, grozi nam co najwyżej rozejście się po swoich piaskownicach:).

Pogranie we wtorki to dobry początek.


#203 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2015 - 05:53 AM

View PostMarcusMC, on 26 March 2015 - 05:38 AM, said:

siedzenie na TS naszym oznacza, że gramy w inne rzeczy niż MWO lub po prostu gadamy ze sobą przy okazji robienia czegoś na kompie.

To zupełnie tak jak my na NGNG :-)
Było kilku takich, którym się nie podobało że gramy w inne rzeczy, ale już sobie poszli...

#204 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 26 March 2015 - 06:03 AM

View PostMullenkamp, on 26 March 2015 - 05:49 AM, said:

Member Since 09 Jan 2013. Choć przyznaje, że z długą przerwą.

Chodziło mi bardziej o "istnienie społeczne" niż "istnienie w grze" :)

View PostKmieciu, on 26 March 2015 - 05:53 AM, said:

To zupełnie tak jak my na NGNG :-)
Było kilku takich, którym się nie podobało że gramy w inne rzeczy, ale już sobie poszli...


Nikt nie poszedł dlatego, że ktoś inny grał w inne gry, już nie rób z tego głównego powodu ;)

Edited by Arxass, 26 March 2015 - 06:05 AM.


#205 MarcusMC

    Member

  • PipPip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 27 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2015 - 06:14 AM

View PostMullenkamp, on 26 March 2015 - 05:49 AM, said:

Tylko zarzuciłem temat, reszta jak widać sama nabiera kształtów. .... Pogranie we wtorki to dobry początek.


W związku z tym, że zbliżamy się do finału, a raczej początku nowego i wspaniałego "polish cebulity" - jako prowodyra tej akcji poprosiłbym Cię o przygotowanie ogłoszenia na forum co by świerzaki wiedziały gdzie zajrzeć. Nie byłem na TS NGNG więc nie wiem czy aktualnie urzędujący Polacy są na jakimś konkretnym kanale, ale przydało by się wskazać możliwe szczegółowe namiary (z adresem TS itp.). Myślę, że damy sobie jeszcze chwilkę aby każdy mógł jeszcze to skrytykować i można jutro lub pojutrze wrzucać. OK?

Edited by MarcusMC, 26 March 2015 - 06:34 AM.


#206 Longblade

    Rookie

  • Philanthropist
  • 8 posts

Posted 26 March 2015 - 07:58 AM

Przy akompaniamencie kwików i bryzgów coś się wykluwa.
Jak zawiśnie tu ogłoszenie o wtorkowych spotkaniach to podlinkujemy je wszystkim Ursanom.

#207 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 26 March 2015 - 08:13 AM

View PostKmieciu, on 26 March 2015 - 05:53 AM, said:

To zupełnie tak jak my na NGNG :-)
Było kilku takich, którym się nie podobało że gramy w inne rzeczy, ale już sobie poszli...


eee.. czekaj, to Viscaer już nie jest w Grunwaldzie? Serio? Czy może tylko tak poprostu zapomniałeś o koledze? :)
Arxass, Kmieciu i wielu innych... W Gwoli wyjaśnienia, powodów by odejść od Grunwaldu było od cholery. Moje częste różnice zdań z Viscaerem i równie częste zresztą, stawanie po tej samej stronie barykady, ma do tego nie wiele wspólnego. W tym wypadku z Viscaerem staliśmy po tej samej stronie, nagłe ożywienie całego Grunwaldu! Wchodzisz na TSa, nikt nie gra w MWO, wszyscy w samolociki...


Taju, i bardzo się cieszę :) Mam na bani Europejski Regiment SR i Hussarię. Nie trzeba mi dodatkowych obowiązków, czasu wolnego i tak mam mało :/

Mullenkamp, już wiem skąd cię kojarzę. Z archiwum forum Grunwaldu... Gdy jeszcze byłem jego częścią, przeglądałem je od czasu do czasu i czytałem nieco o Histori tej jednostki.

Btw. Zapatrywanie się w przeszłość i publiczne pranie brudów nikomu nie pomoże przy organizowaniu tej akcji, więc jeśli naprawdę już ktoś z Grunwaldu lub Hussarii musi sobie coś dokładnie wyjaśniać w tej sprawie, to może w jakimś innym temacie lub forum, nie jako nie sabotując pomysłu Mullenkampa. (Wiadomo, ja zawsze jestem święty i to oni zrobili źle! - Zdanie obu stron konfliktu. Obie są równie mocno ujebane krwią po rękawy w tej kwestii i gdybym powiedział 'Kto nie jest winny niech pierwszy rzuci kamieniem!' - wszyscy złapalibyśmy za kamienie:D - I tak oto dotarliśmy do impasu, bo każdy ma swoją wersję wydarzeń. Osobiście, nie widzę sensu tego roztrząsać.)

Edited by The13, 26 March 2015 - 08:17 AM.


#208 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 26 March 2015 - 08:54 AM

View PostThe13, on 26 March 2015 - 08:13 AM, said:

Btw. Zapatrywanie się w przeszłość i publiczne pranie brudów nikomu nie pomoże przy organizowaniu tej akcji, więc jeśli naprawdę już ktoś z Grunwaldu lub Hussarii musi sobie coś dokładnie wyjaśniać w tej sprawie, to może w jakimś innym temacie lub forum, nie jako nie sabotując pomysłu Mullenkampa. (Wiadomo, ja zawsze jestem święty i to oni zrobili źle! - Zdanie obu stron konfliktu. Obie są równie mocno ujebane krwią po rękawy w tej kwestii i gdybym powiedział 'Kto nie jest winny niech pierwszy rzuci kamieniem!' - wszyscy złapalibyśmy za kamienie:D - I tak oto dotarliśmy do impasu, bo każdy ma swoją wersję wydarzeń. Osobiście, nie widzę sensu tego roztrząsać.)


HAN SOLO NIE STRZELIŁ PIERWSZY I NIKT MI NIE WMÓWI ŻE BYŁO INACZEJ! O!

#209 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2015 - 10:54 AM

View PostArxass, on 26 March 2015 - 08:54 AM, said:


HAN SOLO NIE STRZELIŁ PIERWSZY I NIKT MI NIE WMÓWI ŻE BYŁO INACZEJ! O!

W trzeciej minucie nagrania wyraźnie słychać strzały :-)

View PostMarcusMC, on 26 March 2015 - 06:14 AM, said:


Nie byłem na TS NGNG więc nie wiem czy aktualnie urzędujący Polacy są na jakimś konkretnym kanale, ale przydało by się wskazać możliwe szczegółowe namiary (z adresem TS itp.).


NGNG Outreach Community Server
voip01.n1585.hypernia.net:9992
hasło: mechwarrior

To jest międzynarodowy serwer TS MWO z którego korzysta wiele Unitów - obsługuje maksymalnie 400 graczy.
Wystarczy wejść na nasz kanał i dodać go do zakładek w TS, a tylko jedno kliknięcie będzie was dzieliło od gry z nami. Największa aktywność przypada na godziny 20-24.

Posted Image

A jeżeli komuś zacznie śmierdzieć cebulą może bez zmieniania serwera pograć z Amerykanami, albo nawet z lokalnym celebrytą - Sean Lang aka Phil https://www.youtube....oGutsNoGalaxyTV

#210 Viscaer

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 21 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2015 - 01:43 PM

No i oczywiście ja na AFK. Nie mogłeś kiedy indziej strzelić screena? :P

#211 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 26 March 2015 - 10:34 PM

View PostMarcusMC, on 26 March 2015 - 06:14 AM, said:


W związku z tym, że zbliżamy się do finału, a raczej początku nowego i wspaniałego "polish cebulity" - jako prowodyra tej akcji poprosiłbym Cię o przygotowanie ogłoszenia na forum co by świerzaki wiedziały gdzie zajrzeć. Nie byłem na TS NGNG więc nie wiem czy aktualnie urzędujący Polacy są na jakimś konkretnym kanale, ale przydało by się wskazać możliwe szczegółowe namiary (z adresem TS itp.). Myślę, że damy sobie jeszcze chwilkę aby każdy mógł jeszcze to skrytykować i można jutro lub pojutrze wrzucać. OK?


OK wystawie dziś wieczorem bądź jutro rano. Wtorki 18-24 wpisze jako dzień wspólnego mielenia mechów:)

#212 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 27 March 2015 - 12:03 AM

Chwila chwila, zróbmy to na neutralnym gruncie/kanale. Dropshipy na ngng i tak stoją w kółko puste z tego co pamiętam :)

Edited by Arxass, 27 March 2015 - 12:04 AM.


#213 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 27 March 2015 - 01:34 AM

Tak jak proponowalem, dropship Ngng. Żaden TS Grunwaldu. Grunt ma być neutralny. Ewentualnie ogolno dostępny TS jak Ursanie załatwią.


#214 MarcusMC

    Member

  • PipPip
  • The 1 Percent
  • The 1 Percent
  • 27 posts
  • LocationPoland

Posted 27 March 2015 - 03:49 AM

Dajcie po prostu w poście reklamującym "polish cebulity" jakiś konkretny nr dropa na NGNG z info, że jak przypadkiem będzie zajęty to bierzemy tego dnia następny wolny. Proszę o zachowanie neutralności "gruntu" spotkań z paru powodów, których nie ma sensu teraz omawiać.

#215 Captain Artemis

    Member

  • PipPipPip
  • The Formidable
  • The Formidable
  • 67 posts

Posted 27 March 2015 - 11:55 AM

To może z okazji zorganizowanego eventu:

http://mwomercs.com/...arts-march-27th

Można robić powoli przymiarki, sporo osób na pewno będzie grało. ;)

#216 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 27 March 2015 - 10:22 PM

Wczoraj dropneliśmy w CW z kozioU , przypadkiem ale zawsze razem.
Ja dziś jestem w grze do 15, będę na TS więc zawsze chętny do wspólnego grania zapraszam :) po 11 powinienem juz być.

#217 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 28 March 2015 - 02:14 AM

http://mwomercs.com/...itego-ruszenia/

Wrzucone, z czasem to trochę "podrasuję". Jeżeli coś jest nie tak to dajcie znać
pozdrawiam.

#218 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 28 March 2015 - 04:00 AM

Dopisz ładnie coś w stylu, że stworzone przy porozumieniu większych zbiorowisk polaków tj. X, Y, Z.
Pozatym może lepiej jakieś dalsze dropshipy, te pierwsze chyba mają tendencje do bycia zajętymi często?

#219 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 29 March 2015 - 08:00 AM

Mhm też bym proponował Drop 10 ewentualnie 9,8 :-)

#220 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 24 April 2015 - 03:15 AM

Jako, że jest wyprzedaż hero mechow to możecie mi coś polecić z jakimiś sprawdzonymi buildami? ;) chciałbym kupić sobie jakiegoś lighta ewentualnie medium. Grid irona nie chce ;)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users