Jump to content

Event 24-28 Marzec

Event cpasu archer

16 replies to this topic

#1 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 24 March 2016 - 06:41 AM

No Witam!

Dzisiaj rozpoczyna się ciekawy Event, z którego można wygrać kilka ciekawych przedmiotów.
Całość jest omówiona tutaj:


Edited by CPAS, 24 March 2016 - 06:42 AM.


#2 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 24 March 2016 - 01:59 PM

Te paczki x8 to są paczki z nalotem, UAV i z cool shotem - najtańsze wersje za 40k cbilsów.

#3 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 25 March 2016 - 12:30 AM

Dzięki Freo za info. Ja dopiero po zdobyciu się dowiedziałem co to jest :D
Na przyszłość będę wiedział.

#4 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 25 March 2016 - 01:37 AM

Spoko ;) Takie paczki często się dostaje i ja np. w ogóle nie kupuje ani nalotów ani uav tylko mam pozbierane z eventów. Warto też ulepszyć to w skilach pilota :)

#5 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 25 March 2016 - 05:32 AM

Najtańsze czyli gówniane nie przydatne do niczego.
Tak samo jak GPX.


#6 Kidler

    Member

  • PipPipPip
  • Philanthropist
  • 79 posts
  • LocationOST, Poland

Posted 25 March 2016 - 10:24 PM

Ja wiem czy tak do niczego? Lepiej mieć te podstawowe "używajki" niż nie mieć nic, choć fakt, że gdy sprzęt się zagotuje to taki CoolShot6 niewiele pomoże.


#7 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2016 - 12:13 AM

Tak, na pewnym etapie gry tak, ale przy consumach za MC trzeba uważać kiedy już ich nie mamy.
Straciłem tak kilka MC bo używam cosumów zawsze i dużo i nie zawsze pamiętałem aby je zamienić na c-bilsowe.
W każdym razie cool 6 to badziewie. Jedynie ta UAV może się przydać. Ale jak ktoś ma seismic to i tak jej nie zabiera.
Bardziej przyda się arty lub strike.
Tak że te nagrody są naprawdę słabe.
A GPX gdy posiadam ich 600k to następna słabizna.

#8 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2016 - 02:54 AM

GXP na pewnym etapie gry jest całkowicie zbędne. Ale akurat consumy się przydają. UAV za mc tylko trochę dłużej wisi, a artyleria to i tak bardziej efekt psychologiczny. Cool shoty są do dupy ;)

Edited by Freo19, 26 March 2016 - 02:54 AM.


#9 Kidler

    Member

  • PipPipPip
  • Philanthropist
  • 79 posts
  • LocationOST, Poland

Posted 26 March 2016 - 04:07 AM

Zastrzyki Gxp są przydatne właściwie tylko początkującym a sądząc po poziomie trudności tego eventa właśnie pod ich kątem został skrojony.

#10 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 26 March 2016 - 08:15 AM

Nagrody proporcjonalne do trudności eventu. Jak się postarać to w kilka meczy można wszystko odblokować.
Nie ma co narzekać, dają za darmo to brać i nie marudzić :D

#11 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2016 - 08:33 AM

Dodatkowo - kara za TK i TD jest jednorazowa. Z tym, że jak w kolejnej grze znowu zdobędziemy te ujemne punkty to doliczają się nam też poprzednie przez te 4 godziny

#12 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 26 March 2016 - 01:16 PM

Do CPAS (Ależ nie fortunna ksywka "CIPAS"xD):

Powinieneś był jakoś się do tego przygotować, serio. Jeśli interesuje cię moje sapanie to czytaj:

- Zacznij od 'szkieletu wypowiedzi': co, jak, po czym, w jakiej kolejności, tak by wypowiedź miała jakiś sens i porządek.
- Unikaj 'yyyy', 'som', 'aczera' i podobnych błędów.
- "Z życiem *****!", tudzież mówiłeś od niechcenia, z nudów i jakbyś sam się do tego zmuszał. Albo cię to jara, albo nie - nic na siłę.
- dokładnie sprawdź materiał o którym mówisz, tak byś nikogo w błąd nie wprowadzał bo utrudniasz, a nie pomagasz. Jak decydujesz się na zdefiniowanie czegoś. Np. tych nieszczęsnych 'warhorn' to wcześniej zapisz sobie definicję i jakoś sensownie ją ułóż. Ta, którą dałeś z głowy była okropna.
- Kliknięcia myszki.... coś ty tak klikał stary. Jak nie inaczej to dwie osobne ścieżki dźwiękowe. Wkleiłeś muzykę, to i osobny komentarz dasz radę wkleić i dopasować do nagrania. Tak by uniknąć niepotrzebnych dźwięków z otoczenia.
- Czy skończyłem? Nope, ale na początek starczy.

Jestem dupkiem, wiem - to zaleta. Tobie też wesołych świąt.

btw. Naprawdę nie lubię gościa i nie będę się z tym ukrywał, ale pogadaj z Kmieciem. Łatwo go na ts NGNG, znaleźć. Jestem pewny, że ci chętnie pomoże przygotować się do nagrania. Ma baniak na karku i w przeciwieństwie do wielu domorosłych specjalistów, wie co i o czym mówi. Chociaż nie zawsze się z nim zgadzam Posted Image

btw.2 Wiadomo, jak mowa o zapisie twojego 'Gameplay' to nie da rady się przygotować, (chyba że podłożysz komentarz do rozgrywki) wtedy improwizacja. Niestety, jak nagrywasz taką 'zajawkę' jak teraz, to wypadałoby się wcześniej przygotować. Szanuj swoich [Przyszłych] 'fanów'.

Pozdrawiam,
Szaman

Edited by The13, 26 March 2016 - 01:20 PM.


#13 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 26 March 2016 - 11:57 PM

Kmiecia nie widziałem już długo w grze :/
Ale z drugiej strony na TS NGNG rzadko już bywam.
Najszybciej dorwiesz go poprzez PM z forum MWO.

W LMW jest Arek który ciągle nagrywa ;) Może pogadaj z nim w dwójkę będzie wam łatwiej.

#14 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 27 March 2016 - 06:11 AM

View PostThe13, on 26 March 2016 - 01:16 PM, said:

Do CPAS (Ależ nie fortunna ksywka "CIPAS"xD):

Powinieneś był jakoś się do tego przygotować, serio. Jeśli interesuje cię moje sapanie to czytaj:

- Zacznij od 'szkieletu wypowiedzi': co, jak, po czym, w jakiej kolejności, tak by wypowiedź miała jakiś sens i porządek.
- Unikaj 'yyyy', 'som', 'aczera' i podobnych błędów.
- "Z życiem *****!", tudzież mówiłeś od niechcenia, z nudów i jakbyś sam się do tego zmuszał. Albo cię to jara, albo nie - nic na siłę.
- dokładnie sprawdź materiał o którym mówisz, tak byś nikogo w błąd nie wprowadzał bo utrudniasz, a nie pomagasz. Jak decydujesz się na zdefiniowanie czegoś. Np. tych nieszczęsnych 'warhorn' to wcześniej zapisz sobie definicję i jakoś sensownie ją ułóż. Ta, którą dałeś z głowy była okropna.
- Kliknięcia myszki.... coś ty tak klikał stary. Jak nie inaczej to dwie osobne ścieżki dźwiękowe. Wkleiłeś muzykę, to i osobny komentarz dasz radę wkleić i dopasować do nagrania. Tak by uniknąć niepotrzebnych dźwięków z otoczenia.
- Czy skończyłem? Nope, ale na początek starczy.

Jestem dupkiem, wiem - to zaleta. Tobie też wesołych świąt.

btw. Naprawdę nie lubię gościa i nie będę się z tym ukrywał, ale pogadaj z Kmieciem. Łatwo go na ts NGNG, znaleźć. Jestem pewny, że ci chętnie pomoże przygotować się do nagrania. Ma baniak na karku i w przeciwieństwie do wielu domorosłych specjalistów, wie co i o czym mówi. Chociaż nie zawsze się z nim zgadzam Posted Image

btw.2 Wiadomo, jak mowa o zapisie twojego 'Gameplay' to nie da rady się przygotować, (chyba że podłożysz komentarz do rozgrywki) wtedy improwizacja. Niestety, jak nagrywasz taką 'zajawkę' jak teraz, to wypadałoby się wcześniej przygotować. Szanuj swoich [Przyszłych] 'fanów'.

Pozdrawiam,
Szaman


No Witam!
Jasne, że interesuje mnie Twoje "sapanie". Nie po to wrzucam to na forum aby przeszło echem, tylko właśnie takich reakcji się spodziewałem. No to od początku.

Nick jak każdy inny. Do każdej nazwy można wymyślić złośliwy odpowiednik i to raczej naturalne, że niektóre osoby będą sobie śmieszkować Posted Image

Co do przygotowania się to masz rację, nie miałem na to zbyt wiele czasu, bo miałem tego w ogóle nie nagrywać. Byłem w tedy przeziębiony ale pomyślałem, że to dobra okazja żeby wrzucić dodatkowy filmik.

"yyyyy" rzadko mi się zdarza i staram się tego unikać. A co do "aczera" to kwestia dyskusyjna jak się czyta angielskie nazwy, bo w każdym rejonie Wielkiej Brytanii jest inny dialekt, nie wspominając już o USA. Chyba, że masz na myśli spolszczenie, bo jeśli tak to już kwestia mojego charakteru. Często tak robię i raczej nie przestane.

"Z życiem" Posted Image uwierz mi, że to i tak było z życiem. Na ogół jestem osobą małomówną i rzadko okazuje emocje. Nadal nad tym pracuje, aby przekaz był bardziej dla ludzi, a nie dla wampirów w letargu. Daj mi trochę czasu Posted Image

Kliknięcia myszki to wina mikrofonu, który nie powinien być używany do nagrywania ale lepszego nie mam. Mam w planach kupić coś lepszego jak kanał zacznie się lepiej rozwijać. Z drugiej strony możesz powiedzieć, że nie rozwija się bo mam [***] mikrofon. Zdaje sobie z tego sprawę.

Dlaczego uważasz, że jesteś dupkiem tylko dlatego, że wyraziłeś swoje zdanie i to do tego w formie konstruktywnej krytyki ?

Dzięki wielkie za słowa szczerości i mam nadzieję, że częściej będziesz wyrażać swoje zdanie.

Pozdrawiam
CPASU

Edited by Taj, 27 March 2016 - 02:54 PM.
bez wulgaryzmów plz plx ;)


#15 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 28 March 2016 - 11:14 PM

View PostMichal R, on 26 March 2016 - 11:57 PM, said:

Kmiecia nie widziałem już długo w grze :/
Ale z drugiej strony na TS NGNG rzadko już bywam.
Najszybciej dorwiesz go poprzez PM z forum MWO.

W LMW jest Arek który ciągle nagrywa Posted Image Może pogadaj z nim w dwójkę będzie wam łatwiej.

Nie widziałeś, bo ten event zaliczyłem w 2 godzinki ...
Jenner Oxide to potęga w pugach! Zwłaszcza, gdy połowa graczy gra Archerami na LRMach :-)

#16 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 29 March 2016 - 08:42 AM

Kmiecu, nikt cię nie pytał jak szybko zrobiłeś event ;)
Pisałem ogólnie, bo cię nie widuję. Ale wynika to też z tego że rzadko bywam na TS NGNG.
Może grasz może nie w sumie kogo to interesuje.

Zostałeś wywołany bo może masz ochotę pomóc o ile CPAS chce pomocy.

#17 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 30 March 2016 - 09:02 AM

CPAS,

Pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Otwieram piwo, czekam na shitstorm... a tu zaś, ktoś mnie zaskoczył, serio nie spodziewałem się.
- Co do filmiku cóż poprostu przygotuj się jeśli mowa o takich 'zajawkach/poradnikach' itp.
- Co do gameplay'a to o ile nie streamujesz online, to też polecam przygotować komentarz i powycinać mecze/akcje warte uwagi i starać się coś przekazać.
- Gdybyś chciał z kimś pograć, a polecam grę w zespole. Mój nick w grze znasz, zaproś do znajomych i w miarę możliwości pomogę i dotrzymam towarzystwa.
- Co do nieśmiałości.. to krótkie: Pie*****sz, jakbyś był nieśmiały to byś się za to nie zabierał, ewentualnie piwa za mało wypiłeś.
- Co do słowa 'Archer', to w kwestii fonetyki mógłbym się przyczepić. Wg. powinieneś wymówić to tak: ɑr tʃər lub tak ɑːtʃə
W gwoli ścisłości. tak wygląda 'poprawny' zapis fonetyczny i tak powinieneś to był powiedzieć. Niemniej jednak z całą pewnością chodziło mi o 'spolszczenie'. Albo po Polskiemu albo po Angliskiemu, nie oba naraz w trakcie nagrywania.

Edited by The13, 30 March 2016 - 09:02 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users