Jump to content

House Davion - Polscy gracze


35 replies to this topic

#1 CSTK

    Member

  • PipPip
  • 25 posts
  • LocationPoland

Posted 19 July 2012 - 12:22 PM

Jak w temacie, poszukuje rodaków którzy będą reprezentować Davion house, i mieli by ochote na wspólne granie. Mam własny server Mumble, to też nie było by problemu z komunikacją :huh: prosze o wpisywanie się jeśli są jacyś chętni! :D pozdrawiam, cstk

#2 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 19 July 2012 - 12:43 PM

W chwili obecnej rody Davion i Steiner posiadają wspólne siły zbrojne więc z nami też będziesz mógł pograć :huh:

#3 CSTK

    Member

  • PipPip
  • 25 posts
  • LocationPoland

Posted 19 July 2012 - 12:52 PM

Z tego co widze na tym forum to ok 80% aktywnych użytkowników reprezentuje Dom Steiner, także mam nadzieje, że mariaż się utrzyma :huh:

#4 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 21 July 2012 - 10:40 AM

A ja mam nadzieje, ze bedzie nas tyle, ze jak bede chcial, to bede mogl pograc z rodakami zarowno w jalo Davion, Stainer, Marik, Marik jak i Liao :P

#5 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 21 July 2012 - 02:30 PM

Obawiam się, że z tym może być trudno, przynajmniej ww początkowym okresie. Póki co na polskim forum aktywnych jest kilkanaście osób, wśród founderów znajdzie się może z dwudziestka, chyba więc póki co wśród rodaków specjalnej alternatywy dla "Żelaznej Pięści" nie będzie ;).

#6 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 21 July 2012 - 11:44 PM

Po oficjalnej premierze mam nadzieję, że to się zmieni. Bo bardzo słabo wypadniemy, jak sie okaze, ze bedziemy krajem z tylko jedna grupa.... O_o

#7 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 22 July 2012 - 12:20 AM

Sam jestem zaskoczony tak małą ilością polskich graczy. Ale... ilość=/=jakość, hehe.

#8 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 22 July 2012 - 12:47 AM

Battletech nigdy nie był popularny w Polsce. W całej mojej karierze w MWLL kiedy przewijały się tam tysiące graczy - na forum było tylko dwóch aktywnych polaków. BT to głównie USA oraz DE.
Ale właśnie: przynajmniej wiadomo, że mamy bardziej zaangażowane osoby, a nie stada dzieciaków jak w pewnej innej grze. :D

#9 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 22 July 2012 - 02:20 AM

Możemy być nieliczną grupą...ale grupą bardzo dobrze zorganizowaną i dobrze zgraną.

#10 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 22 July 2012 - 02:35 AM

Battletech tak naprawdę dopiero ostatnio zaczyna stawać się u nas popularny - m.in. dzięki chłopakom z Solaris VII i temu, ze jeden z nich został oficjalnym przedstawicielem Catalyst Game Labs z prawem do organizacji oficjalnych imprez, co stara sie robić na różnych konwentach.
Trzymajmy za to kciuki. Więcej znających Battletech, to możliwe więcej graczy MWO. A o jakość bym się nie martwił, bo BT łatwy nie jest, nie ma w nim jedynych słusznych bioldów armii, czy fotm mechów, więc grają w to raczej ludzie rozumni :D

#11 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 22 July 2012 - 03:12 AM

o... naprawdę mamy Polaka jako przedstawiciela CGL? Mógłbyś przybliżyć temat? Bo nigdy jeszcze o tym nie słyszałem. :D

#12 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 22 July 2012 - 04:31 AM

http://solaris7.pl/
O tutaj, niejaki Brathac :D

#13 dzerad

    Rookie

  • FP Veteran - Beta 2
  • 1 posts

Posted 08 August 2012 - 11:06 AM

Witam. Jak tylko będzie można to chętnie poreprezentuję Dom Davion (jak za starych czasów bitewnego Battletech'a i mechwarriorów).

#14 Brathac

    Member

  • Pip
  • 10 posts
  • LocationLodz, Poland

Posted 05 September 2012 - 04:47 AM

View PostSky walker, on 22 July 2012 - 03:12 AM, said:

o... naprawdę mamy Polaka jako przedstawiciela CGL? Mógłbyś przybliżyć temat? Bo nigdy jeszcze o tym nie słyszałem. :ph34r:


Yep. That's me. :angry:

#15 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 17 September 2012 - 04:23 AM

I pięknie że taktyczna awangarda jest z nami.
Należało by stworzyć makiety plansz z MWO w sztabie generalnym w Łodzi i przeprowadzić pewne schematy działania Generała Brathaca :).
Pozdrawiam też z Łodzi.

#16 Brathac

    Member

  • Pip
  • 10 posts
  • LocationLodz, Poland

Posted 28 September 2012 - 11:28 AM

View PostEject, on 17 September 2012 - 04:23 AM, said:

Należało by stworzyć makiety plansz z MWO w sztabie generalnym w Łodzi i przeprowadzić pewne schematy działania Generała Brathaca :).
Pozdrawiam też z Łodzi.


Hmm jest to niezły pomysł. Jeśli tylko jeszcze znajdę czas żeby w końcu zagrać :P .

#17 Matpike

    Rookie

  • 8 posts

Posted 03 October 2012 - 01:05 PM

Dzień dobry

Niestety nie founder (nieobecny przy pc nazbyt długo) ale z miejsca inwestujący w grę po powrocie. Fan battletecha, niewielu nas. Trochę się obawiałem czy tak świetna licencja nie pójdzie w stronę złego, na szczęście się nie zawiodłem :D A z tego co ma się pojawić na przełomie dwóch miesięcy, to zapowiada się wręcz cudownie. Do zobaczenia na mapach i w niedalekiej przyszłości, na wspólnych frontach ;)

#18 KudrigY

    Member

  • Pip
  • 18 posts

Posted 05 October 2012 - 12:52 AM

Witam,

w sumie to już nie mam za dużo czasu na granie (30+ lat, rodzina, etc), ale jak ktoś chciałby skorzystać ze skilla elite foundera grającego Commando (gram scout/brawl), Catem (tutaj też praktycznie wszystko: gauss/LRM/SSRM) czy Atlasem (klasyczny assault, 3 zasięgi ognia), to w godzinach 22-24 jestem do dyspozycji praktycznie codziennie:). a do czasu następnego resetu (następny weekend?), mogę całkiem dużo namieszać wymaksowanymi skillami mechów ;)

Ponieważ jest nas tak mało, to z chęcią zagram w jakimkolwiek teamie, nie będę grymasił B) Dajcie tylko namiar na TS3, Venta czy cokolwiek macie.

#19 AtlasC

    Rookie

  • 2 posts
  • LocationPoland

Posted 23 October 2012 - 01:46 PM

samotny wilk z tej strony nie reprezentuje żadnej z frakcji pójde tam gdzie więcej płacą za niszczenie mechow ;] specjalizacja szturm bądz zwiad pośrodku jest tylko chaos ;P 40058444 gg z chęcia pogram z ludzmi którzy rozumieją pojęcie gry drużynowej.

#20 Blindman25

    Member

  • PipPip
  • 21 posts

Posted 31 October 2012 - 10:45 AM

Czy w grze jest coś takiego jak wybór rodu/domu/frakcji? Sam tego nie znalazłem, a z waszych rozmów wynika, jakby było ;P





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users