Jump to content

Mech Warfare


5 replies to this topic

#1 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 22 July 2012 - 01:27 PM

Właśnie miałem zabrać się za długo przesuwane w czasie tłumaczenie dev bloga na temat Mech Warfare i przyszło mi do głowy, że może być to próżny trud, skoro większość z nas, jeśli nie wszyscy władamy angielskim, to każdy może przeczytać sobie tekst w oryginale, a ja czas, który chciałem przeznaczyć na tłumaczenie mogę z większym pożytkiem przeznaczyć na inne działania na rzecz jednostki. Dlatego proszę Was o opinię - azaliż tłumaczenia są potrzebne czy lepiej je sobie odpuścić?

#2 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 23 July 2012 - 12:05 AM

Ja sobie sam wszystko czytam, a obecnie chyba każda przeglądarka może mieć zainstalowaną wtyczkę robiącą tłumaczenie w locie na ojczysty język (tylko angielskiego sobie nie tłumaczę).

Ja powiem tak: Poczekajmy na oficjalne opisy gry na głównej stronie, bo to co jest w blogach Devsów to stare wiadomości, a zawarte w nich informacje mogą być trochę nieaktualne. Jeśli już robić tłumaczenia Devblogów (i innych wątków), to raczej wszystko w jednym miejscu, bo inaczej cała pierwsza strona to będą tylko te podpięte wątki, a te nasze na różne tematy na drugiej.

Najlepiej to utworzyć na samej górze wątek zatytułowany "PODSTAWOWE INFORMACJE DLA NOWYCH GRACZY", gdzie znajdą się wszystkie niezbędne informacje i łącza do wszystkich ważnych wątków (tych oficjalnych i tych tłumaczonych, oraz tych naszych). Oczywiście to tylko moje zdanie, popieram każdą inicjatywę ułatwiającą nowym graczom przybliżenie istotnych informacji o grze i świecie Battletecha, ale porządek musi być.

#3 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 23 July 2012 - 10:52 AM

View PostCzechu NS, on 23 July 2012 - 12:05 AM, said:

Najlepiej to utworzyć na samej górze wątek zatytułowany "PODSTAWOWE INFORMACJE DLA NOWYCH GRACZY", gdzie znajdą się wszystkie niezbędne informacje i łącza do wszystkich ważnych wątków (tych oficjalnych i tych tłumaczonych, oraz tych naszych).

Świetny pomysł. :huh:

#4 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 23 July 2012 - 12:09 PM

Tez sie zgadam z pomyslem o informacji dla nowych.
Nie wiem czy jest sens robic tlumaczenie - moze wystarczy zbior linkow.
I tak gra bedzie wymagala pewnie znajomosci jezyka angielskiego.

#5 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 25 July 2012 - 10:52 PM

Znajomość angielskiego jak najbardziej potrzebna...wiem,że teraz się obijam,ale przez to,że mam takie trochę gorsze dni.
Cały czas myślę nad konstrukcją takiego uniwersalnego FAQ dla nowych graczy,którzy jeszcze nie siedzieli za sterami mecha.

#6 Misiaczek00xp

    Rookie

  • 1 posts

Posted 11 October 2013 - 06:37 AM

tak tłumacz na polski





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users