Jump to content

MWO i Windows XP


7 replies to this topic

#1 NiKuTa

    Member

  • Pip
  • 14 posts

Posted 17 June 2012 - 11:57 PM

Czy gra będzie chodzić pod windowsem XP? Właśnie dziś wyczytałem na jednym z portali ze do minimum potrzebny jest win Vista a do max detali windows 7. O XP nic nie wspomnieli.
Chciałbym się dowiedzieć czy XP tez tą gre obsłuży?

Pozdrawiam NiKuTa

#2 Miscatonic

    Member

  • PipPip
  • 20 posts

Posted 18 June 2012 - 12:57 AM

XP jest systemem sprzed ponad dekady. Nie obsługuje poprawnie wielu procesorów i większej ilości pamięci RAM. Engine gry tak. Nikt nie będzie się skupiał na tym, żeby MW był w pełni kompatybilny z tak starym Windowsem. Chodzić może i będzie, aczkolwiek zapewne nie bez problemów. Przesiądź się na "siódemkę", bo to bardzo stabilny, funkcjonalny i ogólnie udany system.

#3 NiKuTa

    Member

  • Pip
  • 14 posts

Posted 18 June 2012 - 01:15 AM

Nie stać mnie na kupno siódemki. Skoro silnik gry chodzi pod XP to gra tez powinna. Znalazłem właśnie to - http://www.systemreq...cyri/intro.aspx

#4 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 18 June 2012 - 11:21 AM

ja bym powiedzial inaczej skoro minimum jest Vista to na Xp powinien w 80 proc chodzic. a zmiana systemu to decyzja indywidualna kazdego. jak ma sie za co to mozna zmieniac i co pol roku a jak nie to sie siedzi z tym co ma.

#5 Miscatonic

    Member

  • PipPip
  • 20 posts

Posted 18 June 2012 - 01:59 PM

Kolego, trochę chaotycznie piszesz. Zresztą zmienianie systemu co pół roku? Z jakiego na jaki? Tak można w przypadku Linuxów, a one nic nie kosztują. W każdym razie, Windowsa 7 (i każ**** innego) można zdobyć legalnego i w pełni za darmo, o ile jest się studentem. Ja mimo, że już studia skończyłem, to nadal mam dostęp do systemu MSDNAA i zainstalowałem sobie na 2 kompach, dziewczynie, rodzicom i bratu Windowsa 7. Generalnie opcje są, trzeba tylko poszukać :)

Edit: dlaczego ten system banuje dopełniacz słowa "każdy"?

Edited by Miscatonic, 18 June 2012 - 02:03 PM.


#6 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 09:28 AM

taak o ile jest sie studentem.. tyle ze jesli...ktos nim nie jest to ma troszke pod gorke .. aniemozemy zakladac ze wszyscy sa studentami..plus nie wszystkie uczelnie na ile pamietam(tak bylo za moich czasow) sa objete tym programem.. no coz mozna zmieniac chociazby pomiedzy podwersjami samego win 7 pro home uni...a linuxy taak fajne sa tylko raczej nie dla kazdego...
ten system jest dziwny.... i banuje naprawde dziwne slowa ale coz moze kiedys sie uda to naprawic/zglosic do naprawy

#7 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 21 June 2012 - 10:00 AM

Na pewno będzie działać na xp z sp3.

View PostRuss Bullock, on 15 June 2012 - 02:32 PM, said:


I just confirmed that it does run on Win XP 32

Perhaps we should update our Min Spec


#8 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 21 June 2012 - 02:09 PM

miodzio..i tak se w miare mozliwosci sprawie win 7 upgrade zeby miec..gorzej ze bede mial wybor albo 400 na gre albo na system i podejrzewam ze system wygra...





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users