Jump to content

Founder's Pack


65 replies to this topic

#1 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 19 June 2012 - 03:46 PM

Ano właśnie - kto już kupił, kto planuje kupić i jaki? I jeśli Elite - to jakiego Mecha wybieracie - większość ludzi z forum z tego co doczytałem na angielskiej części forum wybiera opcję Legendary albo przy Elicie - Atlasa (najdroższy, można przerobić na walutę) lub Catapulta. Ja kombinuję kasę na Legendary, ale nie wiem czy się uda (jeszcze nie wiem jak powiedzieć żonie, że chcę wydać ponad 400 złociszy i bliżej nieokreśloną kwotę w przyszłości na MWO...), jeśli nie, chyba skuszę się na Hunchbacka.

#2 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 09:22 AM

heh coz mamy chyba podobny problem jak ukryc nafgle znikniecie 400 zeta z funduszy:P:) coz poprostu wersja legendary jest najciekawsza. pozatm majac 3 miesiacye o 50 proc wiecej kasy i expa to zarobisz wiecej niz sprzedajac atlasa.

#3 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 20 June 2012 - 10:27 AM

Planuje kupić Elite. Co do wyboru mecha kierował bym się potencjalnymi dochodami i siłą ognia. Tyle że brakuje mi nieco informacji- ile średnio na mecz dany mech może zarobić i co najważniejsze ile będzie kosztować jego naprawa. W tej chwili moim faworytem jest katapulta.
Btw wybór atlasa tylko po to żeby go sprzedać zupełnie nie ma sensu. 25% wzrost przychodów dla wybranego mecha jest dużo więcej warty niż atlas. Poza tym 80$ które dostanie się w grze powinno starczyć na zakup około 4 atlasów.

#4 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 20 June 2012 - 11:34 AM

Ja również dopisuje się do osób które chcą kupić wersję Elite. Jako że planowałem grać Mechem zwiadowczym mój wybór padł oczywiście na ..... ATLASA B) :lol:
Rozpoznanie ogniem Panowie i Panie! :ph34r:

A tak całkiem serio nie mogę zdecydować się pomiędzy Atlasem właśnie a Katapultą. Kluczem wydaje się być (tak jak już zauważył Birkow) koszt utrzymania danego mecha. Chociaż i tak 25% wzrostu dochodów wydaje się być całkiem sporym bonusem. Z drugiej strony model bonusowej Katapulty podoba mi się dużo bardziej. Z innej strony atlas wydaje się być bardziej wszechstronny... Ciężki wybór.

Ps. Za żadne skarby NIE sprzedawajcie tych mechów! Totalnie się to nie opłaca.... :wub:

#5 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 11:56 AM

Początkowo planowałem zakupić Elite, ale jak zobaczyłem Legendary, to aż się posikałem. Jak tylko zdołam sobie odłożyć te cztery stówki to biorę najdroższy zestaw.

#6 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 12:00 PM

hihi:P:) taa skads znam to..ja jeszcze bede musial dorzucic drugie 400 na win7upgrade zeby przeskoczyc z xp na 7:)

#7 sevae

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 12:01 PM

Witam, niestety nie mam dostępu do gry i nie mogę sprawdzić co i jak się opłaca a też mam chęć kupienia Packa tego średniego raczej bo ten najdroższy to chyba średnio opłacalny. Gra mi się bardzo spodobała na filmikach i zamierzam trochę pograć, wcześniej wojowałem w WoT i mam nadzieję że ta gierka mi się spodoba jeszcze bardziej. Mam pytanie, nie lubię kupować kota w worku. Czy w czasie open bety wciąż będzie możliwość kupienia packa? I czy ktoś mógłby pokrótce scharakteryzować mechy które nam dają do wyboru?

Pozdrawiam.

#8 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 12:05 PM

Bolesne jak diabli

Pakiet I: ponad 100zł
Pakiet II: ponad 200zł
Pakiet III: ponad 400zł

Biedny uczeń, skąd uzbierać kase:P
Zwłaszcza że dla osób uczących się, nie będących na studiach, to jedyny opłacalny pakiet to II, ale 200zł to jednak zaboli portfel...

#9 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 20 June 2012 - 12:28 PM

Ja już przekonałem moją lepszą połowę do Legendary (Mecha z Elite tak czy inaczej bym nie sprzedawał, ale pomysł wydawał się całkiem popularny wśród anglojęzycznej części społeczności daltego o nim wspomniałem), ale pojawił się nowy wątek, choć chyba nie potwierdzony oficjalnie - Kerensky Founder Pack, który za jedyne 500$ oferuje:
- natychmiastowy dostęp do bety
- wszystkie 4 Mechy z wersji Legendary
- All 4 Founder's Mechs
- nielimitowane konto premium
-160$ waluty
- wczesny dostęp do sektora Kierenskiego
- udział w Trialach z innymi nabywcami
- Get your freakin' Madcat - jak w oryginale :lol:
- emblemat gwiezdnej ligi (dla awatara)
Link do wątku tutaj http://mwomercs.com/...__fromsearch__1

Co myślicie? Jednak trochę dużo... Nawet dla tak zagorzałego clannera (ktoś zaproponuje polski odpowiednik) jak ja. Pozostaje jeszcze pytanie jak długo Founder ***** będą w sprzedaży...

#10 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 12:31 PM

Hmm nie ma to jak mieć luźne 1500zł
Możliwe że się w USA znajdą zapaleńcy którzy to kupią, w Europie a zwłaszcza w Polsce nie widzę jednak nabywców na taki "rarytas"

Quote

natychmiastowy dostęp do bety

To mi wygląda na brak kasy i próba nazbierania szybko funduszy...

#11 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 12:49 PM

View Postsevae, on 20 June 2012 - 12:01 PM, said:

Witam, niestety nie mam dostępu do gry i nie mogę sprawdzić co i jak się opłaca a też mam chęć kupienia Packa tego średniego raczej bo ten najdroższy to chyba średnio opłacalny. Gra mi się bardzo spodobała na filmikach i zamierzam trochę pograć, wcześniej wojowałem w WoT i mam nadzieję że ta gierka mi się spodoba jeszcze bardziej. Mam pytanie, nie lubię kupować kota w worku. Czy w czasie open bety wciąż będzie możliwość kupienia packa? I czy ktoś mógłby pokrótce scharakteryzować mechy które nam dają do wyboru?

Pozdrawiam.


Powiem tak...
1. Legendary: Kierowany jest do największych fanów Mechwarriora, Battletecha i w ogóle mechów, gdyż ten zestaw skupia się przede wszystkim na oddaniu w ręce szczęśliwego nabywcy wszystkich czterech unikatowych Battlemechów (taki kolekcjoner i miłośnik mechów jak ja nie może sobie odpuścić tego zestawu).
2. Elite: Dla tych, którzy nie przywiązują uwagi do posiadania wyjątkowych 'Mechów, ale chcą mieć jednego (do wyboru), który zapewni im podczas grania szybszy przyrost gotówki (25%). Do tego całkiem dużo gotówki wewnątrz gry i dwa miesiące konta premium.
3. Dla osób o niskich zasobach finansowych chcących jednak mieć coś na start.

Wszystkie zestawy zapewniają wcześniejszy dostęp do gry, wszystkie będą działać na serwerach amerykańskich, a europejscy gracze będą mogli kiedyś sobie przenieść całą zawartość ('Mechy, a nawet konta premium, jeśli się ich nie aktywuje) na europejskie serwery. Pamiętaj, że gra jest darmowa, a te zestawy (zwłaszcza te droższe) to taki wyraz szacunku i wsparcie finansowe za trud, jaki twórcy włożyli w powstanie tej gry i wskrzeszenie marki Mechwarrior. Dla miłośników Mechwarriora/Battletecha to niemałe święto.

Co się dla Ciebie opłaca? Zależy od roli, jaką chcesz grać. Zwiadowcy odpowiedzialni za szybki rekonesans zdecydują się na lekkiego Jennera (chociaż ma on imponującą siłę rażenia jak na takie zwinne małe cuś), jeśli interesuje Cie trwanie w boju, to zapewne Atlas i Hunchback, z tym, że Atlas, jako największa maszyna, może skupiać na sobie nie małą siłę ognia przeciwnika (magnes na pociski), ale na szczęście chroni go gruby pancerz, przez co nadaje się także dla dowódców. Catapult z pewnością jest oblubieńcem pilotów ceniących sobie bezpieczną odległość i wsparcie ogniowe. Nie są to wymogi, zwiadowcą możesz być nawet w Atlasie, ale jednak pewne kategorie wagowe mają swoje plusy i minusy. Osobiście tak wyglądałaby moja lista od najlepszego/najfajniejszego, do tych mniej: 1. Catapult, Atlas, Jenner, Hunchback.

Do kiedy trwa sprzedaż zestawów? Chodzą głosy, że do momentu właściwego uruchomienia gry (już nie beta). Czyli, że podczas open bety także będzie można nabyć sobie zestaw. Inne głosy z kolei mówią, że już otwarta beta ma wieńczyć zakończenie sprzedaży. Jak znajdę potwierdzoną informację, to z edytuję posta.

View Postkimorsen, on 20 June 2012 - 12:28 PM, said:

Ja już przekonałem moją lepszą połowę do Legendary (Mecha z Elite tak czy inaczej bym nie sprzedawał, ale pomysł wydawał się całkiem popularny wśród anglojęzycznej części społeczności daltego o nim wspomniałem), ale pojawił się nowy wątek, choć chyba nie potwierdzony oficjalnie - Kerensky Founder Pack, który za jedyne 500$ oferuje:
- natychmiastowy dostęp do bety
- wszystkie 4 Mechy z wersji Legendary
- All 4 Founder's Mechs
- nielimitowane konto premium
-160$ waluty
- wczesny dostęp do sektora Kierenskiego
- udział w Trialach z innymi nabywcami
- Get your freakin' Madcat - jak w oryginale :huh:
- emblemat gwiezdnej ligi (dla awatara)
Link do wątku tutaj http://mwomercs.com/...__fromsearch__1

Co myślicie? Jednak trochę dużo... Nawet dla tak zagorzałego clannera (ktoś zaproponuje polski odpowiednik) jak ja. Pozostaje jeszcze pytanie jak długo Founder ***** będą w sprzedaży...

Ja myślę, że to typowy trolling. To jest typowa odpowiedź na wszystkie problemy większości forumowiczów: 1. Płaczą, że nie są jeszcze w beta testach, 2. Płaczą, że nie będzie klanowych 'Mechów, 3. Nie wszystkim się widzi regularne płacenie za konta premium, więc pomysł "dożywotniego", 4. Aż się boję napisać, ale tak... już tyle osób ciągle pytało o swojego Mad Cata, że szok... Lepiej nie robić sobie nadziei.

#12 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 01:10 PM

akurat tu ciebie popieram Czechu obiema lapkami to jest trolling z tymKIerenski Packiem z podstawowego wzgledu.. na ile sie orientuje caly swiat do momentu najazdu klanow niemial z nimi kontaktu a skoro swiat gry jest cofniety o rok w stosuku do tego kiedy klany mialy atakowac to niema pana we wsi nie moga dac wczesniejszego dostepu to tak jak dac komus w 39 abramsa... ..wg tego co pisali zreszta to jest juz przetlumaczone dew blog 1 to..nieda sie niema takiej mozliwosci...oni sami jeszcze za bardzo niewidza jak to bedzie z klanami narazie rozwiazuja mechanike najemnikow domow walk miedzy nimi ,samotnych wilkow o klanach praktycznie niema wzmianki o jakis konkretnych rozwiazaniach

#13 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 20 June 2012 - 01:24 PM

Pewnie masz rację. Zresztą 500 dolarów raczej nikt przy zdrowych zmysłach by nie zapłacił. A na Timber Wolfa (zasadniczo, co pewnie oczywiste, wolę klanowe nazewnictwo) przyjdzie jeszcze poczekać. Choć nie powiem, żebym jakoś szczególnie ekscytował się tym Mechem. Wygląda klasycznie i budzi natychmiastowe skojarzenia, ale dla mnie dla mnie pierwszym wyborem (zadziwiająco nieobecnym na forum) byłby Ebon Jaguar lepiej znany pod nazwą Cauldron Born (Strefa Wewnętrzna), nie pogardziłbym starym dobrym Marauderem czy Warhammerem...
Co do okresów sprzedaży zestawów na forum pojawiły się niepokojące głosy, że może być ona ograniczona do miesiąca lub nawet zatrważająco krótkich 2 tygodni. Oficjalnych informacji nie znalazłem.

#14 sevae

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 02:24 PM

@Chechu NS

No rozumiem że to dla fanów i że społeczność wciąż żyje, większość nawet nie grała a ja i tak już czuję się jak noob :huh: Nic nie wiem o historii tego uniwersum ani o sprzęcie jakim przyjdzie mi walczyć. Całkiem ominęły mnie gry z tej serii, raz przelotnie zagrałem w jakiegoś Mechwarriora. Ale trochę więcej grałem w takie gry jak G-Nome, Earthsiege 2 i Heavy Gear, już prawie nic nie pamiętam ale wiem że walka mechami mi się podobała. Chyba i tak warto takiemu noobowi jak ja kupić jakiś zarabiający premium pojazd a lepiej go kupić chyba w takiej promocji. Myślę, że grać będę jakiś czas.

Serwery tylko w US? Mam nadzieję że lagi nie będą za duże. Kiedy pojawi się EU? Może jako że nie jestem kolekcjonerem, lepiej jak się powstrzymam skoro gra może na początku nie być dostosowana dla graczy z EU? Po wypuszczeniu pełnej wersji chyba nadal będzie można nabyć mecha premium?

#15 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 20 June 2012 - 03:30 PM

@sevae Z tego co wiem, możliwość nabycia Founder ***** będzie limitowana czasowo - vide mój wcześniejszy post. Nie wiadomo mi nic na temat terminu wprowadzenia europejskich serwerów. Oficjalna informacja od Devsów potwierdza natomiast możliwość przeniesienia się z serwerów amerykańskich na europejskie raze z całym inwentarzem.

Quote

For our European players, here is the answer you have been looking for: Yes, you can buy the Founder’s Package and you will never be blocked from continuing to play on the North American servers. Also, when servers are setup in your region, you will be given a onetime opportunity to transfer to those region’s servers taking everything you own with you.

Edited by kimorsen, 20 June 2012 - 03:30 PM.


#16 Pytak

    Rookie

  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 3 posts
  • LocationPoznań, Poland

Posted 21 June 2012 - 08:00 AM

<- *wskazuje na tag* :)

mam nadzieję, że nie będę żałować :P

#17 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 21 June 2012 - 11:23 AM

Ej ej! Nie przesadziłeś ? ;) :angry:

#18 Vasylito

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationCracow; Poland

Posted 21 June 2012 - 12:47 PM

Oferta jeszcze jest aktualna, można zrobić upgrade do Legendary Founder... tylko skąd na to pieniążki wziąść ;) ... Oj kuszą te trzy pozostałe mechy :angry:

#19 apanfilov

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationWarsaw, Poland

Posted 21 June 2012 - 01:17 PM

380pln z buta nie chodzi, raczej szybko ucieka, wiec ja narazie skromnie i przyatakowalem Veteran, moze zrobie upgrade do Elite w niedalekiej przyszlosci

ps. niebieski badge jest spoko :)
5.

Edited by apanfilov, 21 June 2012 - 01:19 PM.


#20 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 21 June 2012 - 03:28 PM

Zakupilem elite i mialem nie lada problem z wyborem mecha. Zastanawialem sie nad Atlas i Catapult, zachodzilem w glowe w czym bede lepiej
sie czul.Najzwyczajnie ciagnolem zapalki i (pech lub nie) wyszlo ze bedzie to Atlas .

Jak dlugo bedzie aktualna oferta na upgrade ,do 7 sierpnie ?

Edited by Miron, 22 June 2012 - 09:18 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users