Jump to content

Mechanized Hussars Rekrutują!


32 replies to this topic

#1 FiLooT

    Member

  • Pip
  • Moderate Giver
  • 15 posts

Posted 17 July 2014 - 12:36 AM

Posted Image











Polscy Mechawojownicy!

Jeżeli czytacie tę wiadomość, to znaczy, że znudziło się wam granie w pojedynkę. Macie już dość walenia głową w PUGowy mur! Chcecie móc polegać na kolegach z lancy, a nie denerwować się, że jakiś obcy gość blokuje wam odwrót za osłonę po wypaleniu alfy w przeciwnika. Nie chcecie być już ofiarą braku ogarnięcia towarzyszy, albo co gorsza samego ich ostrzału!

Jeżeli wszystko to prawda, to Mechanized Hussars są miejscem dla was! Stanowimy wspólnotę ok 10 aktywnych graczy i jesteśmy obecnie niezależną kompanią w ramach 25-go Regimentu Skye Rangers. Dzięki temu oferujemy co najlepsze z obu światów – spokojna grę w ojczystym języku, dla tych, którzy lubią sobie popykać dla rozrywki, a dla tych, którzy mają ambicję na coś więcej - wspólne treningi, nie tylko po polsku, ale również po angielsku w prężnie rozwijającej się globalnej wspólnocie graczy.

Jeżeli spodobało się wam to co przeczytaliście zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.skye-rangers.net – podane są tam wszystkie informacje w jaki sposób dokonać rekrutacji (w języku angielskim, jeżeli ktoś będzie miał problem z barierą językową – pomożemy!). Po krótkim okresie wstępnym, kiedy grać będziecie z innymi nowymi rekrutami, zostaniecie przeniesieni do Husarii – jeżeli taka będzie wasza wola, albo do innego regimentu Skye Rangers. Ze swojej strony zapewniamy, wszechstronne wsparcie nowym rekrutom w przejściu okresu adaptacyjnego.

Machanized Hussars czekają na twoją decyzję – wstępujcie po chwałę i sławę!

Posted Image





HIstoria jednostki

Powstanie jednostki najemnej Mechanized Hussars związane jest nierozerwalnie z jej ojczystą planetą Grunwald. Oto bowiem na tym świecie w latach 40 XXXI wieku z inicjatywy lokalnych władz powołany zostaje 1st Grunwald “Iron Fist” Regiment. Jednostka ta w założeniu miała służyć jako lokalna milicja do obrony planety przed ewentualnym najazdem ze strony Draconis Combine.

Jednakże spodziewana inwazja nie nadchodziła, a drogi w utrzymaniu regiment gnuśniał w koszarach. Dlatego, kiedy kupcy odwiedzający w grudniu 3048 roku Grunwald przynieśli plotkę o organizowanym turnieju w Free Rasalhague Republic, kilku śmiałków z "Iron Fist" postanowiło podjąć wyzwanie i przypieczętować swój los. Dowództwo regimentu zezwoliło na powołanie specjalnej kompanii - Mechanized Hussars, która w pierwszej połowie 3049 roku wzięła udział w dwóch turniejach organizowanych przez Wikingów.

Tymczasem, z powodu braku odpowiedniego zaopatrzenia i finansowania, rodzimy regiment Huzarów popadał w coraz większe kłopoty. Dowództwo dostało wyraźne rozkazy od Najwyższego Dowództwa, aby rozpocząć cięcia zarówno kadrowe jak i logistyczne.

Widmo rychłego rozwiązania kompanii postawiło Huzarów w stan działania. Nie zważając na zbędne formalności dowódca podjął trudną decyzję o opuszczeniu macierzystej planety i regimentu. Już oficjalnie jako jednostka najemna w kompanijnym dropshipie klasy Union Mechanized Hussars zakotwiczyli na komercyjnym jumpshipie i pod koniec maja 3049 roku wyruszyli w kierunku Skye Federation. Pomimo przekształcenia w jednostkę do wynajęcia, Huzarzy postanowili pozostać wierni Steinerom i podpisać kontrakt ze Skye Rangers.

Oficjalne malowanie jednostki to kolor pomarańczowy z wyraźnymi akcentami w kolorze czarnym. Insygnia przedstawiają pięść pomiędzy dwoma skrzydłami husarskimi na tle koła zębatego.

Dragoons Rating: -

Oficerowie

Dowódca Huzarów jest stosunkowo młody, ale posiada otwarty umysł oraz determinację w dążeniu do celu. We wczesnych latach wiązał swoją przyszłość z karierą nauczyciela, jednak po wstąpieniu do wojska diametralnie zmienił swoje zainteresowania. Nie znosi niesubordynacji oraz ucina wszelkie rozmowy na comlinku podczas akcji. Dotychczas dowodził jedynie oddziałem na poziomie lancy, więc objęcie kontroli nad całą kompanią jest dla niego nowym wyzwaniem.

Taktyka

Mechanized Hussars preferują mobilne działanie zarówno w otwartym jak i trudnym terenie, stawiając głównie na maszyny średniej klasy wagowej. Taktykę szybkich uderzeń i uników opanowali do tego stopnia, że z powodzeniem stosują ją także w terenie zurbanizowanym.

Kompania/Veteran/Reliable

CO: Hauptman "Shaman" aka "The13"
W skład kompanii wchodzą głównie średnie mechy oraz kilka ciężkich maszyn rozwijających prędkość powyżej 80 km/h. Poziom ulepszeń wynosi około 75%.

#2 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 20 July 2014 - 10:51 AM

Jednostka prężnie się rozwija, bierzemy udziały w turniejach i sparingach, oferujemy częste treningi zarówno na poziomie lanc jak i 12stek. Martwisz się o zbyt poważne granie? Wolisz na spokojnie i z tzw. jajem. Też to znajdziesz u nas. Nie zastanawiaj się zbyt długo, dołącz do nas już dziś i jeszcze tego samego wieczora graj w grupie.

Zapraszamy :mellow:

#3 Arxass

    Member

  • PipPip
  • 29 posts

Posted 28 August 2014 - 10:27 AM

W dalszym ciągu szukamy zbłąkanych duszyczek, które są już znudzone dostawaniem cięgów za błędy reszty drużyny, na którą nie ma się wpływu :P My nie popełniamy błędów, my zmuszamy do błędu przeciwników, co sprawia mnóstwo frajdy, nawet jeśli śmiejemy się wąchąjąc kwiatki od spodu :angry:
Dobra zabawa ponad wszystko!
Posted Image

#4 Lyxid

    Member

  • Pip
  • Philanthropist
  • 19 posts

Posted 21 September 2014 - 10:20 AM

Jestem od miesiąca u Rangersów (a gram w MWO od 2 miesięcy). Bardzo mila atmosfera, szybko nauczyli mnie podstaw gry, organizacja zawsze jest gdy gramy w ekipe, i są też treningi - takie na serio...Jeśli dobrze wszyscy graja, to robimy wielkie bukkakke, 12 man drop 12\0 dla nas.

Posted Image

Edited by Lyxid, 21 September 2014 - 10:38 AM.


#5 FiLooT

    Member

  • Pip
  • Moderate Giver
  • 15 posts

Posted 07 October 2014 - 07:36 AM

Małe odświeżenie tematu.

Z ostatnich wieści - Husaria walczy w lidze MRBC szukajcie filmików z naszymi wygranymi walkami!

Nasz nowy nabytek, (Lord) Lyxid zajął zaszczytne 10te miejsce w klasie ciężkich mechów w niedawnym turnieju jednoosobowym organizowanym przez PGI - wyniki tutaj . Przykład tego dzielnego wojaka Husarii pokazuje, że "nawet świnka może wejść na drzewo kiedy ją chwalą".

W najnowszej transzy odznaczeń i awansów w naszej brygadzie Skye Rangers of Terra Husarom przybyło wiele medali, odznaczeń i awansów (zobacz główna strona SRoT).

Z wieści odleglejszych możecie w niedługim czasie spodziewać się nagrania z hymnem Husarii i filmu dokumentalnego z naszych przygód w świecie MWO.

A na zakończenie przekaz, pod którym podpisują się wszyscy Husarzy:

Posted Image

P.S. Tak to jest MadCat.

Edited by FiLooT, 09 October 2014 - 03:48 AM.


#6 Col Skaza

    Member

  • PipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 21 posts

Posted 14 November 2014 - 02:00 PM

Posted Image


Od miesiąca jestem w husarii i muszę przyznać, że świetnie się bawię.

Do tego Szaman aka 13th niecnie mnie wykorzystuje do szerzenia Lyrańskiej propagandy.

#7 VanHorstmann

    Rookie

  • Ace Of Spades
  • 1 posts

Posted 29 November 2014 - 09:21 AM

Posted Image

Możecie wierzyć lub nie ale w Husarii sytuacje z załączonego wyżej obrazka często mają miejsce :D

Zapraszamy wszystkich chętnych do gry zespołowej. Takiej na poważnie oraz takiej na luzaku :)

#8 Rataxas

    Member

  • PipPip
  • Big Brother
  • 22 posts

Posted 08 December 2014 - 03:44 AM

Dajcie jakis namiar na TSa czy cuś postrzelamy z Wami ( jest na czworo ) zobaczymy jak bedzie.

#9 WladPalownik

    Rookie

  • Knight Errant
  • 1 posts
  • LocationPOLSKA

Posted 12 December 2014 - 06:46 AM

Witam,

Od niedawna gram MWO i też szukam polaków żeby pograć podpytać o pewne rzeczy. Idzie mi całkiem dobrze wiek 31 lat grywam wieczorami. Gram Hero Awensome lub Atlas jeśli ktoś ma ochotę pograć albo chce dołączyc mnie do grupy poproszę o jakies namiary. Team speak, jakis email żeby się umówić.

Pozdrawiam wszystkich

Edited by WladPalownik, 12 December 2014 - 06:47 AM.


#10 FiLooT

    Member

  • Pip
  • Moderate Giver
  • 15 posts

Posted 19 December 2014 - 04:26 AM

Dla tych, którzy czekają na główne danie w postaci nowego posta rekrutacyjnego z plakatem mały apetizer inspirowany naszymi grami na granicy Steiner/Kurita:
Posted Image

Teraz już wiecie dlaczego Kuritańskie węże są czerwone ;)
(kudos dla kosmaja za dobry rym do demota!)

Edited by FiLooT, 19 December 2014 - 04:32 AM.


#11 Kosmaj

    Member

  • PipPip
  • Wrath
  • Wrath
  • 25 posts
  • LocationSolaris 7

Posted 07 January 2015 - 05:52 PM

Zmechanizowana Husaria wzywa pilotów do wspólnej szarży! Po wstąpieniu do jednostki gwarantowany wzrost wskaźnika K/D! Zgłoś się już teraz i szlifuj razem z nami swoje umiejętności, przed zbliżającymi się nowym sezonem ligi MRBC i ligi Run Hot or Die. Dołącz do wielonarodowej jednostki i korzystaj z możliwości grania w grupie o każdej porze dnia i nocy!
Dobra, męska atmosfera towarzyszy pancernych uszlachetni Ci każdy wieczór i zapewni dużą dozę humoru i wrażeń!
Posted ImageGram ze wspaniałą ekipą od roku i śmiało mogę każdemu polecić Mechanicznych Husarów!

PS (Jednostka bierze bardzo aktywny udział w wojnie społecznościowej (CW))

#12 FiLooT

    Member

  • Pip
  • Moderate Giver
  • 15 posts

Posted 08 January 2015 - 08:24 AM

Aby zmotywować was potencjalni rekruci do wstępowania w nasze szeregi:

Posted Image

#13 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 23 December 2015 - 08:34 AM

Posted Image

Wciąż żyjemy i mamy się całkiem dobrze. Lubisz grę na poziomie, chcesz odpocząć po pracy, umiesz choć kilka słów po Angielsku i niechcesz wiecznie szukać kogoś chętnego do gry? Mechanized Hussars, są miejscem, które powinieneś sprawdzić.

#14 S L A I N E

    Rookie

  • Philanthropist
  • 2 posts

Posted 18 January 2016 - 12:02 PM

Hej,

chętnie dołączyłbym do sensownej ekipy.
Jak to z Wami wyglada obecnie? Rekrutacja na stronie skye-rangers wydaje się byc dośc chaotyczna...
Powinienem aplikowac do jakiegoś konkretnego regimentu?

#15 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 22 January 2016 - 02:02 AM

Hej, Shtchepahn. posłałem ci namiary na Tsa na twój forumowy profil MWO, no i wysłałem ci zaproszenie do znajomych w grze.

#16 BLADY85

    Rookie

  • 2 posts

Posted 07 February 2016 - 04:36 AM

Witam.

Jestem nowy w MWO i szukam osób do gry którzy też mnie poniańczą na początku i powiedzą co się z czym je.

#17 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 07 February 2016 - 10:19 AM

Hej,

Już wysyłam zaproszenie do znajomych w grze. Jak tylko jakoś się złapiemy to poślę ci namiary na tsa. Gdyby mnie nie było... dodaj Machcio, lub Col. Skaza do znajomych. W grze jest ktoś prawie co wieczór i każdy chętnie ci pomoże.

#18 BLADY85

    Rookie

  • 2 posts

Posted 07 February 2016 - 11:30 PM

Wczoraj za późno wbiłem ale dziś postaram się być koło 20:00.

#19 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 06 March 2016 - 11:44 AM

Posted Image


Wciąż żyjemy i mamy się dobrze :)

#20 Azgarth

    Rookie

  • Big Brother
  • 3 posts

Posted 29 June 2016 - 07:53 AM

Powitać,

Gram w MWO od 3 tygodni i powoli rozglądam się za dołączeniem do czegoś bardziej zorganizowanego niż ten szwecki kurnik na PUGach ;)
Mam kilka pytań:

1. Jaki macie wejściowy pułap skilla - w sensie, czy przyjmujecie takich noobków jak ja? ;)
2. Są jakieś wymagania dotyczące liczby oraz rodzaju mechów, które należy posiadać? Ulepszeń etc.?
3. Czy da się załapać na wspólne granie w godzinach 0:30AM-3:00AM?
3. Czy wymagane jest dołączenie do konretnej frakcji in-game i granie odpowiadającym jej rodzajem mechow?





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users