Jump to content

Wybór frakcji.


96 replies to this topic

Poll: Frakcje Sfery Wewnętrznej (51 member(s) have cast votes)

Do której z frakcji chciałbyś się przyłączyć?

  1. Draconis Combine ( Kurita ) (7 votes [13.73%] - View)

    Percentage of vote: 13.73%

  2. Federated Commonwealth ( Davion ) (12 votes [23.53%] - View)

    Percentage of vote: 23.53%

  3. Federated Commonwealth ( Steiner ) (17 votes [33.33%] - View)

    Percentage of vote: 33.33%

  4. Konfederacja Kapellańska ( Liao ) (4 votes [7.84%] - View)

    Percentage of vote: 7.84%

  5. Liga Wolnych Światów ( Marik ) (3 votes [5.88%] - View)

    Percentage of vote: 5.88%

  6. Wolna Republika Rasalhague (8 votes [15.69%] - View)

    Percentage of vote: 15.69%

Najbardziej znienawidzona frakcja.

  1. Draconis Combine ( Kurita ) (4 votes [7.84%] - View)

    Percentage of vote: 7.84%

  2. Federated Commonwealth ( Davion ) (8 votes [15.69%] - View)

    Percentage of vote: 15.69%

  3. Federated Commonwealth ( Steiner ) (3 votes [5.88%] - View)

    Percentage of vote: 5.88%

  4. Konfederacja Kapellańska ( Liao ) (13 votes [25.49%] - View)

    Percentage of vote: 25.49%

  5. Liga Wolnych Światów ( Marik ) (1 votes [1.96%] - View)

    Percentage of vote: 1.96%

  6. Wolna Republika Rasalhague (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  7. Brak- nie mam żadnych uprzedzeń. (22 votes [43.14%] - View)

    Percentage of vote: 43.14%

Vote Guests cannot vote

#1 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 22 June 2012 - 09:53 AM

Jak w temacie. Do której z frakcji chcieli byście dołączyć?
Czy któraś z nich zasługuje na miano waszego śmiertelnego wroga ?

Osobiście najbardziej interesuje mnie współpraca z AFFC - siłami zbrojnymi Federacyjnej Wspólnoty ( jakoś dziwnie brzmi to po polsku chyba jednak zostanę przy Federated Commonwealth) z ramienia rodu Davion.

Co do Konfederacji Kapelańskiej wydaje mi się, że powinna zostać uwolniona od rządów rodu który posiada długą historię chorych psychicznie przywódców i wyzysku własnych obywateli. Sami sobie z tym nie dadzą rady wiec trzeba im pomóc ;).

Edited by Birkow, 22 June 2012 - 09:54 AM.


#2 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 23 June 2012 - 02:50 AM

Liao forever!
Nie lubię Davionów, bo kojarzą mi się z USA (i ich podejściem do reszty świata). Poza tym większość graczy spotykanych przeze mnie na serwerach MekWars wybierała Davionów bo to zawsze swego rodzaju easy mode było.

Mój drugi wybór co do frakcji, którą chętnie bym reprezentował to Dom Kurita i ich Zjednoczenie Draconis.

Edited by GoodBad, 23 June 2012 - 02:51 AM.


#3 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 23 June 2012 - 01:06 PM

mysle ze trzeba bedzie przemyslec kwestie gdzie sie dolaczymy i jesli chcemy stworzyc cos razem w ramach domu pojsc na kompromis. bo niewiem ale jak narazie z tego co znalazlem czytalem , czy probowalem tlumaczyc. to wyglada ze opcje dostepne dla Mercenaries beda w sumie dosc ubogie ..bo oprocz kasy nie bedzie masy bonusow typu elitarne jednostki itd..a chcialbym zobaczyc mine paru osob i nacji jak polacy by dorwali sie do eiltarnych jednostek i opanowali je swoimi ludzmi:) i pokazali pazurki:))
oczywiscie zeby niebylo ja tak tylko z milosci do ojczyzny;) :D
i stanowczo niechce slyszec znowu glosu ze rosjanie sa najlepsi:P: uber a my to pedaly w na mapie...
to taka zaszlosc z WoTa..
ilekroc gralismy to 2 polakow bylo wstanie zrobic wiekszy bordel na mapie niz cala 15 rosjan.
a wsciekali sie jak dzicy..a napewno nie beda nas kochali bo z tego co zauwazylem na forum rosjan to spora ich grupa z WoTa przechodzi tutaj.

Edited by Telpher, 23 June 2012 - 01:11 PM.


#4 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 23 June 2012 - 03:41 PM

Rozmawialiśmy dzisiaj z Telpherem i ponieważ nie bardzo mamy konkretny odzew w sprawie polskiej kompanii proponujemy następujące rozwiązanie - do końca czerwca zainteresowanych udziałem w takiej inicjatywie prosimy o wzięciu udziału w sondzie - na tej podstawie zdecydujemy do któego z domów chcemy dołączyć (uważamy, że w ten sposób gra będzie ciekawsze a możliwości zapewne większe) jako polska zorganizowana grupa. Ponadto wszystkich chętnych prosimy o podanie swojej preferowanej roli w kompanii/metagamie i w lancy. Oceniamy, że, żeby nasze działania miały sens, potrzebować będziemy na początek około 20-25 osób (bitwy według obecnie podanych informacji toczone mają być w formule 12 na 12 - 3 lance vs 3 lance) i wskazanie ulubionej klasy Mechów oraz (jeśli dotyczy) dotychczasowego doświadczenia. Jeśli zbierze się nas wystarczająca ilość postaramy się zorganizować kanał komunikacyjny dla zainteresowanych kwestiami organizacyjnymi, żeby ustalać dalsze szczegóły.

Przykładowe zgłoszenie (na moim przykładzie) może wyglądać następująco:

kimorsen
Rola w kompanii/metagamie: dyplomacja/kontakty z innymi domami/najemnikami itp.
Rola w lancy: Szturmowiec/Obrońca
Preferowana klasa: Heavy/Assault
Doświadczenie: MW2, MW3, MW4: Vengeance, MW4: Black Legion, MW4: Mercs, Mech Commander 1 i 2

Let's rock!

#5 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 23 June 2012 - 04:54 PM

Miron
Rola w kompanii/metagamie-zolnierz
Rola w lancy-Szturmowiec /wspomaganie(support)
Preferowana klasa-
1.Szturmowiec/Ciezki
2.Sredni
Doświadczenie-MechWarrior 4: Vengeance , MechWarrior 4: Mercenaries , MechWarrior 4: Black Knight,

Dalo by rade podwiesic temat , lepiej widoczny wiecej wejsc

Edited by Miron, 24 June 2012 - 04:24 AM.


#6 Vasylito

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationCracow; Poland

Posted 23 June 2012 - 11:57 PM

Vasylito
Rola w kompanii/metagamie: żołnierz
Rola w lancy: Szturmowiec/Obrońca
Preferowana klasa: Heavy/Assault
Doświadczenie: MW4:Mercenaries (wiele lat temu trochę grałem), seria Mech Commander, WoT

Edited by Vasylito, 24 June 2012 - 10:31 AM.


#7 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 24 June 2012 - 12:20 AM

View Postkimorsen, on 23 June 2012 - 03:41 PM, said:

MW4: Black Knight

View PostMiron, on 23 June 2012 - 04:54 PM, said:

MW4: Black Knight

Fixed!

PS: Jeszcze się zastanawiam, ale jak co, to zmodyfikuję post i dam znać organizatorowi.

Edited by Czechu NS, 24 June 2012 - 12:21 AM.


#8 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 24 June 2012 - 01:09 AM

Gwynebleid
Rola w kompanii/metagamie - żołnierz
Rola w lancy-Szturmowiec /scout
Preferowana klasa-
1.Średni/Ciężki
2.Lekki

Ogólnie specjalista od robienia zadymy podczas walki (Telpher wie co mam na myśli B) )
Doświadczenie: WoT, LoL, PoE, WoW, L2, CS, CoD4, CoD5 i jeszcze się wiele by znalazło

Edited by Gwynebleid, 24 June 2012 - 04:52 AM.


#9 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 24 June 2012 - 01:48 AM

Birkow
Rola w kompanii/metagamie: Mechawojownik
Rola w lancy: W zależności od pilotowanej maszyny.
Preferowana klasa: Zaczynam z Atlasem, ale będę chciał pilotować wszystkie klasy.
Doświadczenie: MW3, MW4 wszystkie wersje, Mech Commander 2

#10 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 24 June 2012 - 03:51 AM

Telpher
Rola zolnierz.
Rola w lancy scout,med,heavy( zwiad,zadyma, wspacie)
doswiadczenie...MW3-4, WoT, WoW....i jeszcze troche sieciowek wymagajacych wspolpracy

#11 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 24 June 2012 - 11:42 AM

@Czechu NS - dzięki za czujność i korektę. Pisałem po nocy i oczywiście pomyliłem Black Knigta z Black Night Legion. A tak bardziej w temacie - liczymy na Ciebie, każde celne oko i pewne ręce się liczą ;)

Jest nas na razie 6, czekamy na więcej!

#12 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 24 June 2012 - 02:53 PM

@kimorsen
Nie ma problemu! Tak tylko poprawiam tu i ówdzie, hehe. Mam obawy, czy MWO w ogóle ruszy na moim sprzęcie (Crysis 2 działał przyzwoicie na minimalnych/średnich, a to ten sam silnik). Celne oko i pewne ręce w tym przypadku nie wystarczą.

Dobra, przypuśćmy że jednak mój sprzęt da radę uruchomić MWO, to wtedy:

Czechu NS (powinno być Czechu_NS, lecz niestety system zablokował specjalne znaki......)
Rola w kompanii/metagrze: Sprawy organizacyjne, Koordynator działań (bardziej jako pomocnik)
Rola na polu bitwy: Dowódca (zamierzam rozwinąć wszystkie ścieżki, ale dowódca na początek)
Preferowana klasa: Wszystkie, jednak bardziej nastawiony na klasę Heavy
Doświadczenie: Ogromne. Strony by nie starczyło... No ale na pewno wszystkie Mechwarriory ze wszystkimi możliwymi dodatkami, Mechcommandery i dość dobre pojęcie o Uniwersum Battletecha.

Edited by Czechu NS, 24 June 2012 - 02:55 PM.


#13 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 24 June 2012 - 06:12 PM

@Czechu_NS I właśnie dlatego Cię potrzebujemy :( Mnie też czeka niestety ugrade sprzętu i OS, inaczej obawiam się, że nie da rady. Ale czekaliśmy na ten moment ponad 10 lat, jeśli się nie mylę, więc chyba warto...

We're at 7 and counting!

#14 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 25 June 2012 - 04:23 AM

Czy gdzies jest jakis opis jakei bonusy bedzie dawala w grze dana frakcja?

#15 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 25 June 2012 - 11:09 AM

View PostSzwolezer, on 25 June 2012 - 04:23 AM, said:

Czy gdzies jest jakis opis jakei bonusy bedzie dawala w grze dana frakcja?

Jeszcze nie. Nie sądzę aby te bonusy miały jakiś kolosalny wpływ na rozgrywkę, będą raczej kosmetyczne.

#16 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 25 June 2012 - 11:43 AM

Coś mi podpowiada, że frakcje nie będą się od siebie różnić znacząco - kwestia balansu w grze. Na pewno możemy się spodziewać, że będą inne ceny 'Mechów w sklepie dla członków danej frakcji. Więcej możesz poczytać tutaj: http://mwomercs.com/...munity-warfare/ oraz tutaj: http://mwomercs.com/...munity-warfare/

#17 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 25 June 2012 - 12:08 PM

Skoro to tylko kosmetyka ma byc to proponowal bym zeby nie brac najpopularniejszych frakcji pod uwage bo zapewne tam bedzie najwieksza dzieciarnia .

#18 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 26 June 2012 - 01:21 AM

Jujula
Rola w kompanii/metagamie: raczej szeregowy pilot, chociaż jeśli będę miał więcej czasu to mogę pomóc w organizacji
Rola w lancy: Rozpoznanie ogniem :D
Preferowana klasa: Assault/Med/Light
Doświadczenie: MW4: Vengeance, MW4: Black Knight, MW4: Mercs, Mech Commander 2
Ps. Startuje z Atlasem
Co do frakcji to proponuje wybrać taką w której preferowany językiem jest angielski. (jeśli wiecie o co chodzi :()

Edited by Jujula, 26 June 2012 - 01:25 AM.


#19 _Speirs

    Member

  • PipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 24 posts
  • LocationPoland

Posted 26 June 2012 - 04:56 AM

Yahoo
Rola w kompanii/metagamie: mechwarrior (żona, dziecko w drodze, mało czasu...)
Rola w lancy: lubię różnorodność, więc mogę wcielić się w rolę, która będzie akurat najbardziej potrzebna. Mam doświadczenie w dowodzeniu więc mogę również robić za dowódcę lancy/kompanii.
Preferowana klasa: Assault/Light
Doświadczenie: Battletech, Mechwarrior RPG, MW2, MW3, MW4: Vengeance, MW4: Mercs, Mech Commander, Mech Commander 2, WoT + wiele, wiele innych gier.
Jeżeli chodzi o frakcję to nie mam preferencji. Sentyment mam co prawda do FRR ale równie dobrze mogę niszczyć i zdobywać w imię któregoś z większych domów lub na potrzeby kompanii najemniczej.

Edited by Yahoo, 26 June 2012 - 05:04 AM.


#20 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 26 June 2012 - 11:06 AM

GoodBad
Rola w kompanii/metagame: żołnierz, łatacz dziur ;P (doświadczenie jako szkoleniowiec w korporacjach EVE, szczególnie jednej: Unseen Academy)
Rola w lancy: na start kupuje elite foundera z CPLT, czyli support/sniper/long range, ale jak już niektórzy się wypowiedzieli, lubię różnorodność i pewnie w garażu będę miał tyle mechów ile sie da ;)
Preferowana klasa: med/heavy
Doświadczenie: Battletech figurkowy, Mechwarrior RPG (trzy edycje, cholera), Mechwarrior komputerowy od części pierwszej, oba MC, WoT (trochę w CW brałem udział, no może więcej niż trochę), EVE (4 lata grania w korpach nastawionych na pvp - mówiąc inaczej tylko zespołowo) i sporo innych gier
Frakcja: preferowaną widać w avatarze, niestety za dużo tam goonsów się zrobiło, więc kolejny wybór to Zjednoczenie Draconis, następny to FRR, następnie Free Worlds League (Dom Marik).
Unikałbym Davionów i Steinerów, bo podejrzewam, że trafić tam może sporo graczy takich jak na serwerach MekWars: tzn szukających easy mode (a jak się nie udaje to zaczynają rage quit - chociaż wtedy zostają rzeczywiście dobrzy gracze).





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users