Jump to content

MechWarrior 4: Mercenaries - link do pobrania darmowej gry, ażeby nowi gracze wczuli się w klimat


12 replies to this topic

#1 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 27 June 2012 - 08:28 AM

Wątek ten poświęcimy w całości grze MechWarrior 4: Mercenaries, która jest od sporego czasu dostępna za darmo do pobrania. Zwłaszcza nowi gracze powinni się zainteresować, by mogli poczuć trochę jak to jest pilotować takiego 'Mecha. Gra powinna bez problemu pójść na starszym Windows XP, oraz nowszych, czyli Vista i 7.

Pod >>>tym o to linkiem<<< ściągamy klienta o nazwie MTX, za pomocą którego pobierzemy darmowe wydanie gry MechWarrior 4: Mercenaries (bogatsze o nowe 'Mechy, nowe uzbrojenie, etc.). Po ściągnięciu i zainstalowaniu klienta uruchamiamy go - program zapyta nas o folder dla pobranych gier. Po zatwierdzeniu i załadowaniu interfejsu wybieramy zakładkę Games Available i wybieramy Mechwarrior4:Mercenaries do zainstalowania. Po zainstalowaniu i pobraniu wszystkich aktualizacji możemy odpalić grę. W grze od razu przejdźmy do opcji i włączmy obsługę myszy, gdyż domyślnie jest wyłączona.

MechWarrior Online vs. MechWarrior 4: Mercenaries:
1. Czwarta część jest uważana często za najsłabszą część komputerowej serii MechWarrior, dlatego nie oczekujmy, że wiele jej aspektów znajdzie się w MWO i vice versa.
2. MW4, jak i poprzednie części, to tak naprawdę wyścig zbrojeń, gdzie rzeczywiście cięższy 'Mech (mający więcej broni) był zawsze lepszy.
3. Zwiad praktycznie nie istnieje, nasz radar wykrywa wszystkie wrogie jednostki i mamy o nich maksimum informacji. W MWO ma się to zmienić.
4. Wydarzenia w MW4:Mercs mają miejsce prawie dwadzieścia lat od tych mających odbywać się w MechWarrior Online, dlatego też wiele 'Mechów i technologii występujących w tej grze nie pojawi się w MWO.

Oczywiście jest wiele innych mniej istotnych różnic i podobieństw, ale dla nowych graczy te będą moim zdaniem najważniejsze.

Zapraszam wszystkich do pobierania, a także dyskutowania w tym wątku na temat czwartej części MechWarriora.

Edited by Czechu NS, 27 June 2012 - 08:29 AM.


#2 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 28 June 2012 - 03:32 AM

dzieki Czechu..:) nie napisze nic wiecej..ale DZIEKI:P:)
polecam wszystkim..obejrzec .a dociekliwi beda nagrodzeni:P:)
no i oczywiscie pograc w MW4

#3 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 28 June 2012 - 08:36 AM

Irytowała mnie konieczność dokupienia mechpacków żeby wsiąść w Dragon, Zeusa i Warhawka (Masakari). Na szczęście klient od MekTeka nie stwarza takiego problemu :(

#4 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 28 June 2012 - 10:24 AM

Dla mnie w mechpakach rządził Cauldron-Born. Mam nadzieję położyć na nim łapska, jeśli tylko pojawi się opcja ujeżdżania klanowego sprzętu. Szkoda też, że mechpaki nie dawały możłiwości powalczenia dodatkowymi mechami w trybie kampanii.

#5 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 28 June 2012 - 11:02 AM

Cauldron Born jest sliczny :) Choć mam nadzieję kiedyś poszaleć Linebackerem D.

Edited by GoodBad, 28 June 2012 - 11:02 AM.


#6 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 28 June 2012 - 11:14 AM

Potwierdzone mechy to te:

Atlas
Awesome
Catapult
Cataphract
Centurion
Cicada
Commando
Dragon
Hunchback
Jenner
Raven
Stalker
Trebuchet

Natomiast niepotwierdzone jeszcze oficjalnie to te:

Daboku
Devastator
Mauler
Spector
Shadow Hawk
Tempest
Zeus

Zobaczymy co wymyślą za pół roku :)

Edited by Gwynebleid, 28 June 2012 - 11:15 AM.


#7 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 28 June 2012 - 02:57 PM

Daboku i Mauler to pójscie na łatwiznę by było... to niemal ten sam model. Ale zauwazyłem paskudną tendencję... wśród siedmiu niepotwierdzonych, cztery to maszyny szturmowe. Mam nadzieje, że to tylko lista wyjściowa, miło by było zobaczyc jednak większą różnorodność i w niższych tonażowo klasach :)

#8 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 29 June 2012 - 01:51 AM

View PostTelpher, on 28 June 2012 - 03:32 AM, said:

dzieki Czechu.. :) nie napisze nic wiecej..ale DZIEKI:P:)
polecam wszystkim..obejrzec .a dociekliwi beda nagrodzeni:P:)
no i oczywiscie pograc w MW4

Przede wszystkim pograć, niech na samym "obejrzeniu" się nie skończy, hehe. Nie ma za co, trzeba szkolić nowych!


View PostGoodBad, on 28 June 2012 - 08:36 AM, said:

Irytowała mnie konieczność dokupienia mechpacków żeby wsiąść w Dragon, Zeusa i Warhawka (Masakari). Na szczęście klient od MekTeka nie stwarza takiego problemu :rolleyes:

Mnie natomiast irytują ceny na ibeju, no ale jako kolekcjoner kiedyś i tak kupię...

View Postkimorsen, on 28 June 2012 - 10:24 AM, said:

Szkoda też, że mechpaki nie dawały możłiwości powalczenia dodatkowymi mechami w trybie kampanii.

Co nie? A jako AI występowały...


View PostGoodBad, on 28 June 2012 - 11:02 AM, said:

Cauldron Born jest sliczny :D Choć mam nadzieję kiedyś poszaleć Linebackerem D.

Ebon Jaguar w czwóreczce bardzo się udał, to fakt. Póki co pozostaje Ci nacieszyć się tym Linebackerem, który jest w MW4:Mercs.

Edited by Czechu NS, 29 June 2012 - 01:52 AM.


#9 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 29 June 2012 - 10:07 AM

Mój 'Backer D rządził na Clan Homeworlds... w jednej bitwie zdjął trzy mechy (wszystko wg Zellbringen). Wolę nie wspominac o moim ukochanym potworku - Turkina B z pilotem 1/3, ze zdolnosciami energy weapon spec., ER lasers spec., ...Miała ta bestia ponad 5k bv... ale wygrywała bitwy, aż w końcu ktoś fuksem z CERPPC odstrzelił jej głowę :D No ale to część historii Enkela vel Daimona :)

#10 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 01 July 2012 - 08:06 AM

Nie wiem czemu ale gra nie chciala mi sie dostosowac do moich ustawien (najwyzsze graficzne) . Ustawia sie samoczynnie na najnizsze a na tych ustawieniach nic nie widze :angry:
Mam tez problemu z MW LL
Obawiam sie ze i MWO bedzie mi odmawiac poslusenstwa,
Czy to jakies fatum :D

#11 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 01 July 2012 - 08:21 AM

@Miron
Nie za bardzo wiem jak Ci pomóc. U mnie wszystko działa tak jak należy. Mam Windows 7 Home Premium 64bit i GeForce GT 420M. Możliwe, że masz podobny problem jak w tym wątku: http://www.mektek.ne...graphics-issue/, albo w tym: http://www.mektek.ne...gs-not-holding/

EDIT: Spróbuj też przeszukać ten wątek: http://www.mektek.ne...kpak-31-and-up/, a jak nie znajdziesz rozwiązania, to zamieść tam post z dokładnym opisem swojej konfiguracji sprzętowej i objawami.

Poza tym może to kwestia sterowników? Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz najaktualniejszą wersję.

Edited by Czechu NS, 01 July 2012 - 08:27 AM.


#12 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 02 July 2012 - 09:24 AM

Zrobilem najprostsza czynnos , reinstal programu i pomoglo B)

#13 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 04 July 2012 - 10:43 AM

Postawilem server , i nie wiem czy dziala .Jak ktos ma ochote to moglby sprawdzic czy da rade wejsc, jest ograniczenie w mechahc, dostepnych jest 11
Nazwa servera Miron





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users