Jump to content

SZTAB - kadry


41 replies to this topic

#1 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 03 July 2012 - 12:40 PM

Powoli zacznę podsumowywać tutaj kto co i jak jeżeli chodzi o personalia naszej Kompanii/Batalionu.

Proszę nie zaśmiecajcie tego tematu. Doszedłem do wniosku że warto wyodrębnić taki temat, bo zbliżamy się do premiery a póki co wszystko jest porozrzucane po całym forum.

Ps. Przydałby się jakiś moderator.

Nazwa (Kompania/Batalion/Klan): 1 Grunwaldzki Regiment "Żelazna Pięść" - 1st Grunwald "Iron Fist" Regiment

Emblemat: DO USTALENIA (jedna propozycja już jest w temacie frakcje)

Dom/Frakcja: House Steiner (Lyran Commonwealth w Federated Commonwealth)

Dowódca: DO USTALENIA

Sztab:


Głównodowodzący -> Wyjdzie w praniu(tu do końca nie wiem na czym stanęło);
Dowódcy polowi: GoodBad i Czechu NS
Dowódcy Korpusu Dyplomatycznego -> Szwolażer i Sharlow;
Oficerowie Łączności -> Skywalker, Eject (moderacja i admiństwo :) forum zewnętrznego);
Oficerowie Rekrutacyjni -> DemonoidCSE (dalej moderator na forum MWO) i Birkow;
Oficer Wsparcia Technicznego oraz zabezpieczenia parku maszynowego -> GoodBad;
Kwatermistrz -> Jujula.

Sposób komunikacji: TeamSpeak 3 (serwer do ustalenia)

Zainteresowanych osób wg ankiety: 22

Konto Legendary : 4

Konto Elite : 9

Konto Veteran: 2

Konto Normal : 6

Dodatkowo mamy jeszcze 16 osób, które wypowiedziały się na forum ale nie wiadomo czy są zainteresowane zorganizowanym graniem.


Edited by Jujula, 13 July 2012 - 12:42 PM.


#2 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 03 July 2012 - 01:35 PM

Znaczy się mówisz o mnie? Ja cały czas czuwam nad tym co się dzieje i nie dostrzegam problemu w tym by cokolwiek się rozjeżdżało,mieszało czy coś w tym stylu.
Generalnie wszystko jest w tym wątku.

klik

Wrażenie totalnego burdelu wynika z faktu,że forum jest skonstruowane tak,a nie inaczej. Gdy zacznie się większy ruch i więcej ludzi to wtedy pomyślę nad reorganizacją by wszystko było czytelniejsze.

#3 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 03 July 2012 - 02:44 PM

I tu też można by zamieścić moją tabelkę podsumowującą wyniki ankiety...
Sposób komunikacji właściwie został ustalony - chya wszyscy którzy się w tym temacie wypowiadali opowiedzieli się za TeamSpeakiem, którego organizuje Eject. I dla ścisłości - House Steiner to raczej Lyran Commonwealth, połowa Federated Commonwealth tworzonego razem z Federated Suns (House Davion).

#4 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 04 July 2012 - 01:36 AM

Myślę że jak najbardziej można umieścić tu tabelkę z podsumowaniem.
Zastanawiam się czy nie utworzyć wątku z ankietą dotyczącą mechów z jakimi będziemy startować. W przypadku kont Legendary wszystko jest jasne, ale reszta Pilotów mogłaby się określić. Myślę że to da nam troszkę lepszy obraz z czym starujemy. Jedyne co tak naprawdę wiemy to jakie mechy będą dostępne na starcie, w przeciwieństwie do talentów/perków związanych z klasą/rolą pilota.
Co do komunikacji czy nie lepszym rozwiązaniem żeby omawiać sprawy techniczne, byłoby korzystanie ze skypa ?
jest jeszcze jedna sprawa co robimy z przymierzem Steinera z Davionem (póki co będzie obowiązywał jeszcze długo) ?

#5 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 04 July 2012 - 02:35 AM

Podaje moj skaype czesiek7378, jestem dostepny jak nie spie i nie jestem w kieracie. Takze uwazam, ze skaype jest najlepszy i warto utworzyc czat konferencje. Prosze o podawanie swoich namiarow na tym forum, a ja kolejno bede dodawal osoby. Skaype jest bardzo dobry, ze wzgledy, iz kazdy, nawet po chwili nieobecnosci, moze partycypowac w tym co sie stalo i co jest dla niego wazne przegladajc wpisy.

Edited by Sharlow, 04 July 2012 - 02:40 AM.


#6 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 04 July 2012 - 02:44 AM

a mój skype to demonoidsoldier....prosiłbym aby osoby dodające podały swój nick pod którym są tutaj na forum MW:O

#7 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 04 July 2012 - 02:48 AM

Capt zapro poszlo czekam na reszte.

#8 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 04 July 2012 - 03:07 AM

marcin_wo_
ja na skypie tylko wieczorami.

Ze swojej strony mogę załatwić hosting i domenę jeśli chcielibyśmy mieć swoją stronę www (ewentualnie forum, choć nie wiem czy nie byłoby lepiej zostać tutaj) + asystę przy instalacji (pracuję jako Software Engineer, więc support macie zapewniony, ale nie chciałbym się zajmować wszystkim samemu w związku z ograniczonym czasem w mojej dyspozycji)

View PostJujula, on 03 July 2012 - 12:40 PM, said:

Nazwa (Kompania/Batalion/Klan): DO USTALENIA

Emblemat: DO USTALENIA (jedna propozycja już jest w temacie frakcje)




Emblemat: czaszka husara,
Nazwa: Battle Group Planet Grunwald
? Myślałem, że to już było ustalone?

Edited by Sky walker, 04 July 2012 - 03:10 AM.


#9 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 04 July 2012 - 03:36 AM

View PostSky walker, on 04 July 2012 - 03:07 AM, said:

marcin_wo_
ja na skypie tylko wieczorami.

Ze swojej strony mogę załatwić hosting i domenę jeśli chcielibyśmy mieć swoją stronę www (ewentualnie forum, choć nie wiem czy nie byłoby lepiej zostać tutaj) + asystę przy instalacji (pracuję jako Software Engineer, więc support macie zapewniony, ale nie chciałbym się zajmować wszystkim samemu w związku z ograniczonym czasem w mojej dyspozycji)


Emblemat: czaszka husara,
Nazwa: Battle Group Planet Grunwald
? Myślałem, że to już było ustalone?



Wolałbym,żeby w późniejszym czasie nasza grupa organizowała się na zewnętrznym forum. To forum jest forum ogólnym w, którym zapewne wielu innych graczy chcących organizować się we własne grupy bojowe móc się reklamować, generalnie będę chciał się zwrócić do adminów z prośbą o utworzenie poddziału, w którym każdy będzie mógł się reklamować.
Na stworzenie własnej strony i forum mamy czas.

#10 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 04 July 2012 - 04:06 AM

też prawda :D
Ale stronę, choćby wizytówkową z jakimiś detalami rekrutacji (np. link do tematu na tym forum), warto byłoby mieć, bo tematy z naborem i listami korpusów już są - a pośród nich nic z Polski, więc dobrze by było chociaż minimalnie zaznaczyć swoją obecność dla osób które nie zaglądają do polskiego działu (a zewnętrzne forum można dorobić pod koniec przyszłego miesiąca, czy kiedykolwiek byłoby to stosowne.).

#11 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 04 July 2012 - 05:37 AM

Wątki rekrutacyjne polskich grup bojowych wtopią się z tymi innych narodowości,dlatego chce by powstał osobny poddział temu poświęcony w naszym polskim dziale :D

#12 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 04 July 2012 - 06:05 AM

Aha... ok. Miejmy nadzieję, że wyłonią się jakieś inne polskie jednostki w MWO bo byłby obciach mieć tylko jeden temat w całym dziale :P Szczególnie kiedy np. niemieckich klanów jest już kilka i jakoś chłopaki dają radę bez poddziału w swoim forum.
W każdym razie - jeszcze trochę czasu mamy, więc nie ma co gonić spraw.

#13 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 04 July 2012 - 06:42 AM

Sky walker zapro poszlo, znalazlem 200 podobnych Nickow, ale chyba wybralem dobry. Jezeli nie, znajdz mnie wyslij zapro.
Czekamy. Czas porozmawiac o ksztalcie Kompanii Jeden. :P

Edited by Sharlow, 04 July 2012 - 06:42 AM.


#14 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 04 July 2012 - 07:05 AM

nick na skype: gbh1138

#15 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 04 July 2012 - 12:27 PM

panowie czekamy na wasze namiary na skayp. Prosze sie nie ociagac :)

#16 PatRosher

    Rookie

  • 8 posts

Posted 04 July 2012 - 12:53 PM

skype: togdowski

#17 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 04 July 2012 - 01:42 PM

Skype (a jakże): kimorsen

Nie jestem dostępny zazwyczaj, więc w razie czego (konferencja, czat) piszcie z wyprzedzeniem przez messengera.

#18 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 04 July 2012 - 02:03 PM

OK, zaproszenia wysłane do wszystkich, którzy podali swoje nicki na Skypie. I jeszcze raz spytam - czy ktoś ma pomysł jak można na to forum zapodać tabelę z Worda? Naprawdę wolałbym nie musieć jej ręcznie przepisywać...

#19 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 04 July 2012 - 02:36 PM

Chyba rzeczywiście się nie da... Ale jeszcze pokombinuję z tą tabelką.

Edited by Czechu NS, 04 July 2012 - 03:02 PM.


#20 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 04 July 2012 - 04:30 PM

Panowie!!! Na skaypie mamy w tym momencie 4, 5 osob, zalecam szybkie przylaczanie sie do dyskusji, gdyz forum, jest niestety, zbyt zroznicowane i nie daje szansy, obcowania z innymi czlonkami Grupy Bitewnej Planety Grunwald. Jeszcze raz podaje moj Nick na skaype dla tych co przeoczyli czesiek7378. Musimy sie zorganizowac, w solidna grupe, dzialajaca jak zegarek szwajcarski, gdyz na ilosci graczy panowie to My nie grzeszymy. Zapytuje wiec w staropolskim stylu "POMOZECIE?";)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users