Jump to content

Pytania do Polskiej frakcji MWO


22 replies to this topic

#1 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 11 July 2012 - 05:07 AM

Poniewarz z pochodzenia jestem polakiem i bardzo chciaLbym nawiazac kontakt z polska "community" i jezykiem mam dwaPytania:

1) Czy to forum jest baza kommunikacji polskich graczy MWO / czy istnieja rownie albo bardziej aktywne alternatywy?
2) Jakie Jednostki sa dotychczas aktywne / rekrutuja ?

#2 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 11 July 2012 - 06:05 AM

AVE GrayNoton!
Jak najbardziej jest to centrum komunikacji polskiej społeczności.
Nie znam niczego większego niż wewnętrzne forum MWO i raczej nieprędko powstanie.
Zbieramy ekipę i organizujemy łączność żeby jakoś to wyglądało na starcie.
Na razie przez brak dostępu do gry chyba wszyscy jesteśmy jak dzieci we mgle.
Sporo się wyjaśni 7 sierpnia i wtedy mgła zacznie urywać głowy :)

Zakładamy pierwszy oddział nie rozdrabniając się na mniejsze grupy.
Z sądy można wnioskować że będzie to 1 Grunwaldzki.
Mam nadzieję że stworzymy solidną podwalinę i strukturę poważnego oddziału a nie rozdrobnione grupy partyzantki.

Bardzo dobrze że tu wylądowałeś witamy na pokładzie!
SALUT

#3 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 11 July 2012 - 08:01 AM

To jest dział dla wszystkich *****ów,ale można zobaczyć iż formuje się tutaj pierwsza polska grupa bojowa ;)

A Ty jesteś chętny do wstąpienia czy może chcesz nawiązać jakąś współpracę?

#4 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 11 July 2012 - 08:59 AM

WstapiLem okoLo miesiaca temu do niemieckiej frakcji graczy, wieksza ich czesc znam od 2008 roku, i niestety pszeoczyLem ze niecaLe 2 tygodnie temu zostaLo otworzone polskie forum.

kiepski timing... :P

W tej chwili moim gLownym celem jest zbieranie informacji i nawiazanie kontaktow a dokLadniej:

1) jakie aktywne polskie jednostki istnieja w MWO i o ile sa jusz "zgrane" / doswiadczone z Mechwarrior badz innymi grami.

( Do tychczas rozumiem ze formuje sie jedna, za to "konktretna" :blink: )

2) Alternatywne morzliwosci komunikacji -> Strony , fora, namiar TS3.

3) Chce sie rozejzec czy sa tu Piloci ktorych jusz znam. Nesuss´a pamietam jusz z 2nd~NIC ( Nev Ivaarsen Charsseurs ) i MW4.

Wstapienie do nowej jednostki nie wchodzi dla mnie chwilowo pod uwage poniewarz nie jestem typem "Unit-Hopper".
Natomiast wspuLpraca ... na dLuzsza mete mogLbym zostac czyms w rodzaju "oficera Lacznosci" miedzy moja aktualna jednostka a chetna Polska grupa bojowa.
Po wprowadzeniu pszez MWO Meta-gry taka wspuLpraca mogLaby pszybrac ciekawe wymiary.

Osobiscie to by mnie super sprawiLo poniewaz maLbym w tedy dojscie do polskiego jezyka.

Na pewno mögLbym brac udziaL w pozniejszych bitwach albo nawet od dzisiaj w WoT/Diablo3 na TS-ie aby wypeLnic wolne miejsce / braki. ;)

Edited by GrayNoton, 11 July 2012 - 09:02 AM.


#5 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 11 July 2012 - 02:12 PM

Wlasnie tez myslaalem zeby ktos od nas zerknol co tam Niemcy porabiaja i zeby nawiazac lacznosc z tymi od steinerow bo jak by nie bylo bedziemy bronic tych samych barw a przeciw nam pewno bedzie niezle stado jankesow.

#6 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 11 July 2012 - 03:40 PM

No tą sprawę pozostawimy naszym dyplomatom może :)
Generalnie miło byłoby nawiązać jakąś współpracę :)

#7 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 11 July 2012 - 04:32 PM

Z tego co sam zauwazyLem a z wiadomych powodow krece sie tam sporo, niemieckie towarzystwo jest sklonne do wydawania na Foundera i ilosciowo relewantne

#8 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 12 July 2012 - 12:04 AM

Trzymam kciuki za niemiecka spolecznosc MWO. To bedzie chyba najwieksza grupa ludzi grajaca w MWO w Europie.
I zwiekszy szanse na postawienie serwerow na naszym kontynencie.
Inaczej trzeba sie bedzie przyzwyczajac do grania z pingiem powyzej 100 ms oraz w strzealnie w powietrze aby trafic,
GrayNoton - trzymam kciuki :P

#9 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 12 July 2012 - 07:05 AM

Ja też bardzo liczę na niemiecką społeczność. Zawsze była silna w grach online (tych Battletechowych) - więc zakładam, że i teraz będzie podobnie.

#10 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 12 July 2012 - 07:25 AM

View PostNessus, on 12 July 2012 - 12:04 AM, said:

Trzymam kciuki za niemiecka spolecznosc MWO. To bedzie chyba najwieksza grupa ludzi grajaca w MWO w Europie.
I zwiekszy szanse na postawienie serwerow na naszym kontynencie.
Inaczej trzeba sie bedzie przyzwyczajac do grania z pingiem powyzej 100 ms oraz w strzealnie w powietrze aby trafic,
GrayNoton - trzymam kciuki :D



No nie wiem,z tego co wiem to rosyjska społeczność jest bardzo liczna.....ogólnie ze wschodu

#11 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 12 July 2012 - 08:51 AM

Za to widac sporo Polakow w WoT, eventualnie po Release MWO zrobi sie tu ostry pszyrost ... biorac jeszcze pod uwage ze tutejsze Polskie forum istnieje od ... 2 tygodni...
Zrobcie tam jakas dyskretna Reklame albo na chybcika Klan :D, gra jest za darmo no i mozna jusz troche wspolnie postszelac pod mniej lub wiecej podobnymi warunkami ;) .

Edited by GrayNoton, 12 July 2012 - 08:55 AM.


#12 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 12 July 2012 - 11:23 AM

Taka reklama może szybko zostac usunięta... A znając tamtejsze reguły (lub ich brak) to ktoś kto wrzuci reklamę konkurencji jeszcze bana zaliczy :D Zakładanie klanu tez wcale pomóc nie musi, bo wielu z nas gra/grało w WoT w różnych klanach (choć reprezentacja byłych i obecnych członków Black Devils okazuje siecałkiem liczna - nie wiem jak z innymi WoT klanami to wygląda).
Ja ze swojej strony moge co najwyżej zapewnić, że na EVE Centrali topic już funkcjonuje (założony przez kogoś innego).

#13 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 12 July 2012 - 11:33 AM

View PostGoodBad, on 12 July 2012 - 11:23 AM, said:

Taka reklama może szybko zostac usunięta... A znając tamtejsze reguły (lub ich brak) to ktoś kto wrzuci reklamę konkurencji jeszcze bana zaliczy :) Zakładanie klanu tez wcale pomóc nie musi, bo wielu z nas gra/grało w WoT w różnych klanach (choć reprezentacja byłych i obecnych członków Black Devils okazuje siecałkiem liczna - nie wiem jak z innymi WoT klanami to wygląda).
Ja ze swojej strony moge co najwyżej zapewnić, że na EVE Centrali topic już funkcjonuje (założony przez kogoś innego).




WG wyrywa sobie włosy na samą myśl MWO :D

#14 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 12 July 2012 - 02:43 PM

Ok dalej wzgledem pytan:

czy macie jusz wspulnego TS´a na pogadanki, pszechwaLki i Korepetycje dla emigrantow?

#15 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 12 July 2012 - 03:03 PM

Nie,ale wkrótce takowy powstanie.

#16 CSTK

    Member

  • PipPip
  • 25 posts
  • LocationPoland

Posted 19 July 2012 - 12:56 PM

Witam :huh: ja mam takie pytanie, bo moje doświadczenie z MW ogranicza się tylko do części 4(grałem za dzieciaka:)) a obecnie jestem aktywnym graczem WoT, ale mam takie pytanie. Otóż jako, że nie mam wielkiego doświadczenia w mechach to można liczyć na bratni dom Steiner w celu jakiegoś mentorstwa w MWO? :D Z góry dziękuję za odpowiedź :D pozdrawiam, cstk

#17 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 19 July 2012 - 01:45 PM

Oczywiście :huh: My polacy musimy razem się trzymać :D

#18 lonczyn

    Rookie

  • 2 posts

Posted 01 January 2013 - 08:28 AM

witam wszystkich ja zabawe dopiero zaczynam, gram od dwuch dni. narazie to tylko chaos i nic wiecej szukam kogos z kim mozna pograc i nauczyc sie tego i owego

#19 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 03 January 2013 - 11:41 PM

Możesz zajrzeć do nas kliknij
Znajdziesz tam również dane TSa na którym są gracze chętni do pomocy
Zapraszamy ;)

#20 Wasudan

    Member

  • Pip
  • 19 posts
  • LocationPoland

Posted 06 February 2013 - 06:21 AM

Jakiś czas temu napisałem tego posta:

http://mwomercs.com/...rrior-z-polski/

Tam można znaleźć info na temat naszego teamu, jeżeli będzie wam brakowało np. jednego do pełnej ósemki.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users