Jump to content

Rozsławmy Mwo

mwo youtube cpasu

10 replies to this topic

#1 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 10 March 2016 - 08:47 AM

No witam,

Zauważyłem, że polska część grających mało się udziela na YT czy Twitch. Postanowiłem to zmienić.

Od tygodnia streamuje prawie co dziennie na https://www.twitch.tv/cpasu i nagrywam jednocześnie, a później co lepsze mecze wrzucam na YT https://www.youtube.com/user/cpasss
Nie ma tego na razie za dużo ale będzie więcej.

Jeśli też czujecie, że MWO traci na ludności, to zachęcam do oglądania i jeśli się podoba to do lajkowania.

Pozdrawiam
CPASU

#2 Kidler

    Member

  • PipPipPip
  • Philanthropist
  • 79 posts
  • LocationOST, Poland

Posted 10 March 2016 - 10:55 AM

Hej. Na Twitcha rzadko zaglądam ale na Tubie chętnie oblukam.

#3 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 10 March 2016 - 10:56 AM

Ja też bardzo chętnie będę zaglądał :) I zapraszam do gry z którąś z polskich grup, bo niektóre mecze są naprawdę świetnie

#4 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 10 March 2016 - 01:10 PM

Dzięki za wsparcie. Materiał nie jest idealny ale dopiero ruszam z projektem i mikrofon mam do wymiany Posted Image

Każda łapka w górę daje motywację do dalszego działania, a i zachęcam do pisania komentarzy, co się podoba, a co nie.

Abym wiedział, na czym się bardziej skupić.

Edited by CPAS, 10 March 2016 - 01:10 PM.


#5 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 10 March 2016 - 01:11 PM

CPAS Wpadnij na TS NGNG pograć w grupie.
Zobaczyć różnicę między grą solo a w teamie. Szybciej też wbijesz lepszy Tier.
Wyżej już nie ma tak łatwo ;)

#6 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 11 March 2016 - 09:17 AM

View PostMichal R, on 10 March 2016 - 01:11 PM, said:

CPAS Wpadnij na TS NGNG pograć w grupie.
Zobaczyć różnicę między grą solo a w teamie. Szybciej też wbijesz lepszy Tier.
Wyżej już nie ma tak łatwo Posted Image


Możesz podać namiary, bo nie jestem pewien co to za grupa?
Domyślam się, że jest to grupa angielsko języczna. Dla mnie to nie problem ale nagrywam bardziej dla polskich odbiorców.
Z góry dzięki za odpowiedź.

#7 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 11 March 2016 - 09:38 AM

Hej CPAS,

Kolega miał namyśli "wpadnij na TS NGNG, na kanał 1st Grunwald Regiment", to 100% jednostka, która próbuje rozkręcić polskie community w MWO :) Także, cel macie wspólny.

server: NGNGOutreach
adres: voip01.n1585.hypernia.net:9992
hasło: Mechwarrior - bodajże... chociaż nie jestem pewny.

Powodzenia w rozkręcaniu kanału, przed tobą długa droga zarówno jako gracz MWO jak i jako streamer :)

i witamy w grze.

#8 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 11 March 2016 - 12:38 PM

Wyjaśniając.
Z angielsko języcznych unitów w MWO masz grupę Polaków w SRoT (Sky Ranger of Tera). Po polskiemu i angielskiemu.
Są jeszcze Ursy na kanale TS Steiner Hub. Też Polacy.
A na kanale Grunwaldu siedzą teraz ludzie z LMW (Luna Mech Warrior). Sami Polacy.

Edited by Michal R, 11 March 2016 - 12:41 PM.


#9 Master Of Pupets

    Rookie

  • Big Brother
  • Big Brother
  • 6 posts

Posted 12 March 2016 - 02:53 AM

Witam Kolegę założyciela tematu i oczywiście pozostałych przedmówców. Pozwolisz więc ze odniosę się do tematu. W MWO jest sporo polskich grup jednak liczą one przeciętnie kilkoro graczy aktywnych sezonowo. Oczywiście wyjątek stanowią opisane powyżej Unity. Ja reprezentuję LMW a dokładniej społeczność MWO gromadzącą w swoich szeregach wszystkich bawiących się i co ważne dorosłych graczy. Poziom jest różny zależny od czasu spędzonego na zabawie, możliwości sprzętowych oraz indywidualnych predyspozycji graczy. Dysponujemy niemal kompleksową wiedzą o wszystkich aspektach gry i wspieramy tych, którym zabawa przysparza nieco trudności. Osobiście dysponuję pewnym doświadczeniem w promowaniu "dobrej zabawy" w różnych grach i myślę że Twój pomysł można by było doskonale przelać na promocję MWO. Jeżeli jesteś zainteresowany popracowaniem odrobinkę nad poradnikami ułatwiającymi życie nowym graczom oraz pokazaniem tym niezdecydowanym co oferuje Darmowa zabawa w ten tytuł zapraszam na TS. Znajdziesz nas pod tym adresem : voip01.n1585.hypernia.net:9992 HASŁO mechwarrior Kanał - 1st Grunwald "Iron Fist" Regiment. gdzieś w połowie stawki kanałów. Chciałem też dodać że szeregi nasze a dokładniej wsparcie doświadczeniem wiedzą i szkoleniem zapewniają nam Panowie z GIFR. Nie krępuj się zatem, wpadnij i porozmawiaj. być może uda się nam wesprzeć i spopularyzować ten właśnie tytuł.

Pozdrawiam.

ps. mój nick w grze Pacynek

#10 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 14 March 2016 - 02:24 AM

Każda taka inicjatywa jest na + i będzie wspierana :)

Zachęcam również na wejście na TS*, bo jeżeli masz jakieś pytania to stream kiedy inni gracze wyjaśniają Ci trapiące kwestie też jest super, bo inni również mogą mieć podobne "problemy", ale nie chcą/wstydzą się napisać na Forum, wejść na TS, a będą mogły obejrzeć sobie na YT.

Kiedyś miałem podobny pomysł, ale niestety kiedy zdobyłem odpowiednie łącze 50/10 to straciłem "wolny czas" i wszystko zostało wstrzymane do odwołania ;)

Jeżeli ktoś lubi sentymentalne wspomnienia to tutaj linki ;)
YT: https://www.youtube....7bqMJdUH9cKq-GA
Twitch: https://www.twitch.tv/taj_



* osoby piszące na forum MWO "wejdź na TS'a" domyślnie myślą o "TS NGNG gdzie kanał ma 1st Grunwald" voip01.n1585.hypernia.net:9992 ;)

#11 CPAS

    Rookie

  • Bad Company
  • 8 posts

Posted 04 April 2016 - 09:19 AM

Witam,

Projekt zawieszony do odwołania z powodu przeprowadzki.

Pozdrawiam
CPASU





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users