Jump to content

Mw5 Mercs


9 replies to this topic

#1 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 06 February 2020 - 10:58 AM

Čaute, hrá niekto z vás MW5 Mercs?

#2 martian

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 7,521 posts

Posted 07 February 2020 - 10:22 AM

MW5:Mercs mám, ale zatím jsem se do ní ještě nepustil.

#3 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 07 February 2020 - 11:28 AM

View Postmartian, on 07 February 2020 - 10:22 AM, said:

MW5:Mercs mám, ale zatím jsem se do ní ještě nepustil.


Škoda. Feeron má tiež záujem, ale zatiaľ sa nepridal. A kedy plánuješ začať hrať?

#4 martian

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 7,521 posts

Posted 07 February 2020 - 11:48 AM

View PostSVK Puskin, on 07 February 2020 - 11:28 AM, said:


Škoda. Feeron má tiež záujem, ale zatiaľ sa nepridal. A kedy plánuješ začať hrať?

Ještě nevím:
1) Úplně nevím, jestli mám chuť se do toho hned pustit. Teď v lednu jsem toho měl v práci dost, tak se mi to nechtělo začínat.
2) Vyhovuje mi, že vydávají patche k opravení největších chyb. Takže nepovažuju za nutné nějak zvlášť spěchat - jen ať PGI uvede hru do hratelného stavu. Posted Image

#5 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 08 February 2020 - 12:57 AM

View Postmartian, on 07 February 2020 - 11:48 AM, said:

Ještě nevím:
1) Úplně nevím, jestli mám chuť se do toho hned pustit. Teď v lednu jsem toho měl v práci dost, tak se mi to nechtělo začínat.
2) Vyhovuje mi, že vydávají patche k opravení největších chyb. Takže nepovažuju za nutné nějak zvlášť spěchat - jen ať PGI uvede hru do hratelného stavu. Posted Image


Hra má nejaké chyby, ako každá iná, ale vôbec si nemyslím, že sa nedá hrať. Práve, že najlepšie je hru hrať cez kooperáciu, pretože piloti ovládaní hrou majú určité nedostatky.

#6 Mauraud

    Rookie

  • Big Brother
  • 5 posts

Posted 16 July 2021 - 10:25 AM

Ahoj, hledám spoluhráče na co-op MW5 Merc. Hraje ještě někdo?

Edited by Mauraud, 16 July 2021 - 10:25 AM.


#7 martian

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 7,521 posts

Posted 08 August 2021 - 09:10 AM

View PostMauraud, on 16 July 2021 - 10:25 AM, said:

Ahoj, hledám spoluhráče na co-op MW5 Merc. Hraje ještě někdo?

Nazdar! Posted Image

Já se teď soustředím na MWO.

#8 Calebos

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 posts

Posted 10 August 2021 - 09:19 AM

View PostSVK Puskin, on 08 February 2020 - 12:57 AM, said:


Hra má nejaké chyby, ako každá iná, ale vôbec si nemyslím, že sa nedá hrať. Práve, že najlepšie je hru hrať cez kooperáciu, pretože piloti ovládaní hrou majú určité nedostatky.


Velmi diplomaticky receno. Co se ai tyce, je to sracka non plus ultra. Neco tak prisernyho jsem jeste nemel tu cest potkat. :)

#9 Mauraud

    Rookie

  • Big Brother
  • 5 posts

Posted 31 August 2021 - 01:06 AM

View Postmartian, on 08 August 2021 - 09:10 AM, said:

Nazdar! Posted Image

Já se teď soustředím na MWO.


Přiznávám, že v MWO toho nemám odehráno moc, ale pokaždé byla hra vlastně stejná. Připojení bylo celkem rychlé, za to palec nahoru, ale bez ohledu na vybraný scénář se všichni seběhli na jedno místo, kde se rozjela obíhačka. Chyběla mi potřeba nějaké taktiky... obklíčení, dobývání, obrana, jiné jednotky než mechy.

Je možné jsem neobjevil nějakou součást hry?

Přes tristní AI v MW5 Merc (některé nedostatky dohání mody) mám ze hry lepší zážitek než z MWO.

#10 martian

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 7,521 posts

Posted 31 August 2021 - 10:32 AM

View PostCalebos, on 10 August 2021 - 09:19 AM, said:

Velmi diplomaticky receno. Co se ai tyce, je to sracka non plus ultra. Neco tak prisernyho jsem jeste nemel tu cest potkat. Posted Image

Ale no tak ...

Říká se "Ne zcela povedený herní design ..." Posted Image

View PostMauraud, on 31 August 2021 - 01:06 AM, said:

Přiznávám, že v MWO toho nemám odehráno moc, ale pokaždé byla hra vlastně stejná. Připojení bylo celkem rychlé, za to palec nahoru, ale bez ohledu na vybraný scénář se všichni seběhli na jedno místo, kde se rozjela obíhačka.

Jo, je to tak. Když se nad tím zamyslíš, je to logické:

1. Za prvé, máš hráče různých úrovní, kteří se neviděli ve hře nikdy předtím a třeba se neuvidí nikdy potom. Takže pro ně dává smysl jít na jedno místo, kde to všichni znají. Většina map je také navíc přímo nebo nepřímo navržená, aby soustředila všechny 'Mechy na jedno místo.

2. Za druhé, zůstat pohromadě je ta nejlepší taktika, protože umožní soustředit palebnou sílu celého týmu proti jednomu nebo dvěma nepřátelským 'Mechům a rychle je zničit.

3. Za třetí, nikdo netouží po tom, aby čelil nepřátelským 'Mechům čelem. Naopak, každý byl dal přednost tomu, aby je mohl trefit z boku nebo do zad. Takže pár hráčů se rozeběhne bokem, aby oběhli nepřítele. Bohužel si neuvědomí, že tím nechávají 6 vlastních 'Mechů proti 12 nepřátelským. Těch 6 vlastních ale nemá chuť nechat se zabít, takže se rozeběhnou také stranou. No a nepřátelský tým dělá v tu samou chvíli to samé. Posted Image

View PostMauraud, on 31 August 2021 - 01:06 AM, said:

Chyběla mi potřeba nějaké taktiky... obklíčení, dobývání, obrana, jiné jednotky než mechy.

Mohu tě ujistit, že ve všech Tierech je to pořád to samé. Jediná změna je víc snipování v Tierech 1 a 2. Pár hráčů z Tieru 1 dostalo od PGI příležitost změnit statistiky snipovacích zbraní, aby byly silnější. Hra tak stojí víc za houby - proto taky míň poslední dobou hraju. Někde vykoukneš, dostaneš 50-60 bodů alfu (nebo ještě víc) na půl kilometru ani nevíš odkud, a 'Mech je v hajzlu. A můžeš jít domů

View PostMauraud, on 31 August 2021 - 01:06 AM, said:

Je možné jsem neobjevil nějakou součást hry?

Ne, vystihl jsi to dobře.Tyhle onlinové hry jsou založeny na tom, že ve stejnou chvíli, když jeden hráč opuští hru, protože objevil všechno, co mu hra nabízí,
tak ve stejnou chvíli začíná hrát nějaký nováček, který teprve hru objevuje. Bohužel MWO už je hodně profláklá hra se špatnou pověstí, tak víc znuděných hráčů odchází, než kolik se registruje nováčků.

Žádnou velkou taktiku nečekej.

View PostMauraud, on 31 August 2021 - 01:06 AM, said:

Přes tristní AI v MW5 Merc (některé nedostatky dohání mody) mám ze hry lepší zážitek než z MWO.

To je dobře. Užívej si hru, dokud tě baví. Posted Image





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users