Jump to content

Jaka Muzyka


12 replies to this topic

#1 Worst Worm

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationPoland, Warsaw

Posted 21 November 2012 - 07:39 AM

Cisza... Tylko dźwięk pracujących siłowników i coraz częstsze uderzenia metalowych nóg o ziemię, kiedy prędkościomierz zbliża się do maksimum... Niektórzy w tym momencie są w stanie dosłyszeć bicie własnego serca, którego tempo przyspiesza wraz z mechem - to adrenalina, przed zbliżającą się bitwą. W końcu pojawia się coś nowego - turkot karabinów, ładujące się lasery, silniki rakiet... i to najgorsze - pękający pancerz, pod naporem kolejnych pocisków, precyzyjnie wymierzonych w naszą maszynę...

Ale czegoś tu brakuje... Czegoś co zawsze tu było, a teraz jakby tego brak... Acha! Muzyka! Brak tu jakiejś muzyki, którą producenci mechów, zawsze jakoś implementowali do swych produktów. Cóż więc pozostaje? Biorę podłączam mój odtwarzacz mp3 do systemu nagłośnieniowego mojego Catapulta i ruszam do kolejnego starcia...

Pewnie wielu z Was robi tak samo, więc podzielcie się - jakiej muzyki słuchacie, kiedy zakładacie swój neurohełm i ruszacie do kolejnego starcia?

#2 Sp4wNers

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 posts
  • LocationPoland

Posted 22 November 2012 - 07:10 AM

Nie słucham muzyki podczas gry w MWO. Wystarczy mi samo dudnienie "kopyt" moich mechów ;)

#3 SamurajPL

    Rookie

  • 5 posts

Posted 23 November 2012 - 12:08 AM

*naciska kilka przycisków z górnej części kokpitu, robi to pewnie bo przecież zna swoją maszynę. Na koniec jeden szybki obrót kluczyka na którym widnieje jeszcze czerwony napis "Solidarność"*

-Słuchaj przedewszystkim trzeba wsłuchać się w swoją niunie która prowadzi cie przez ten cały bajzel, nie raz w czasie natarcia słyszałem jak pasek rozruchowy nie potrafił dokładnie się rozkręcić przez co traciłem cenne sekund na rogrzania silnika.

*zaciąga sie papierosem*

- ale fakt że długie patrole potrafią wyssać całą energie z pilota, wtedy przydają się ... jak to nazwałeś ... *chwila ciszy którą przerywa nagły przebłysk w głowie* ... a tak Mp3.
Mam osobiście pare Mp3-ej w swojej niuni które lubie słuchać, i które mi pomagają w ciężkich momentach.

*poraz kolejny zaciąga się papierosem, gdyby przyjżeć się kabinie można by było dostrzec kilogramy popiołu z papierosów na kokpicie, klawiaturach, nawet na drążku sterowniczym*

- przedewszystkim klasyka z XVIII wieku, odziedziczyłem je po Ojcu, a on po swoim Ojcu, ale raczej nie będę ci opowiadał mojej wesołej historii życia.

*odwraca się plecami i otwiera schowek zaraz przy prawym kolanie, prócz niezliczonych kiepów z papierosa oraz dziwnej maskotki można dostrzec kilkanaście starych dysków HDD, Krzysztof wyciąga kilkanaście dysków i zaczyna czytać na głos pilotowi, w jego głosie słychać powagę*

- no to co my tu mamy hmmm ... Queen , Skrillex , Metallica, Du.....dub..... *stara się przeczytać kolejny napis na dysku* .... dubstep , Drum and bass , DiscoPolo *nagle dysk ląduję za oknem spadając z wysokości około 70 metrów i roztrzaskując się o metalową podłogę transportowca* , tego nie potrzeba mi ....

*zaciąga się ostatnim buchem z papierosa i gasi go w kokpicie butem*

- dobra wiesz mniej więcej czego starzy wyjadacze słuchają *daje mu wszystkie dyski HDD* idz posłuchaj sobie a ja biore się za czyszczenie niuni

*odpala kolejnego papierosa i zaczyna myć szyby w kokpicie jakąś starą i zakurzoną szmatą*

#4 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 27 November 2012 - 03:44 AM



nuff said...

Edited by Kmieciu, 27 November 2012 - 03:45 AM.


#5 Kalsiver

    Rookie

  • 8 posts

Posted 01 December 2012 - 05:19 AM

- Ha! w moim Hunchim jest mnóstwo elektronicznych gadżetów, to i hi-fi nie zabrakło! Ot po prostu inni mają wybrakowane modele i udają że słuchają kroków mecha. - Głośny śmiech wyrwał się z gardła pilota, wylewając przez interkom.
- Po dłuższym słuchaniu jednostajnych dźwięków, przestajemy je zauważać pomijając że mogą nadal powodować bóle głowy bo faktycznie nie znikają tylko nasz mądry mózg je wyławiacza jako zbędne tło. - Tłumaczył pilot, przybierając naukowy ton wychwytywany przez mikrofony zamontowane w jego hełmie zbierającym informacje bezpośrednio od pilota jak i kabinie mecha.

Dla tych co wolą nawiązanie do kosmosu, i subtelny podkład dźwiękowy polecam ten kanał radia:
http://listen.di.fm/.../spacemusic.pls
Ja osobiście preferuje klasyczny trans lub klasyczną elektroniczną muzykę.
Wszelkie kanały dostępne na http://www.di.fm/
Od koloru do wyboru.

Edited by Kalsiver, 01 December 2012 - 05:20 AM.


#6 kitek867

    Rookie

  • 1 posts

Posted 27 November 2013 - 06:22 AM

Ja to słucham rocka. Głównie Skilleta

#7 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 15 December 2013 - 05:29 AM


Są kobzy, są gitary, jest perka, jest energia.


Głównie metal, rock.
Ale też:


Wycisza :lol:

#8 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 13 February 2014 - 03:31 AM

View PostKmieciu, on 27 November 2012 - 03:44 AM, said:



nuff said...


the right one... and only one ;]

#9 Tahuti

    Member

  • PipPipPip
  • Ace Of Spades
  • 58 posts

Posted 13 February 2014 - 03:46 AM

Remaster it!



#10 Kraspin

    Rookie

  • Bad Company
  • Bad Company
  • 3 posts
  • LocationPolend

Posted 11 June 2017 - 10:18 AM

to jest dobry bit do tej gry a szczególnie w asulcie i hewiku


#11 Kraspin

    Rookie

  • Bad Company
  • Bad Company
  • 3 posts
  • LocationPolend

Posted 11 June 2017 - 10:22 AM

to tez jest dobre :) czemu niema takich soundtrack w grze :(


#12 Ukabix

    Member

  • PipPip
  • Mercenary Rank 3
  • 31 posts
  • LocationWarsaw, PL

Posted 15 June 2017 - 12:49 AM

To polecam na rozgrzewkę przed dropem. Polecam także wypróbować też ten kawałek na dobrym sprzęcie grającym, jeśli zdarza wam się poganiać się z kimś samochodem z kreski, czego w ogóle nie polecam bo nielegalne i w ogóle niebezpieczne :) Klimat robi się tak gęsty, że można nożem kroić powietrze.



Często do MWO słucham także tego:



:)

#13 Ch_R0me

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • The Named
  • The Named
  • 613 posts
  • Twitter: Link
  • Twitch: Link
  • LocationIn DireStar with Heavy Naval PPC

Posted 12 December 2017 - 09:15 AM

Gdybym miał czegoś sobie posłuchać w mechu, to byłoby to:



:)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users