Jump to content

Polskie Forum online!


80 replies to this topic

#21 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 30 May 2012 - 10:20 AM

boja sie ze dziewictwo straca

#22 Timitum

    Member

  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationPoland

Posted 30 May 2012 - 10:24 AM

Patrzac na ankiete dot. wieku to większość już powinna :unsure:

#23 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 30 May 2012 - 10:38 AM

joł :unsure:

#24 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 31 May 2012 - 10:23 AM

Szum ..trzask..w głośniku i urywane przekleństwa w kołyszącym sie kokpicie.
-Eject do centrali chyba mnie słyszycie ?
-Witajcie Panowie dostałem przydział do waszej jednostki
-Obejdzie sie bez czerwonego dywanu! ;)

#25 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 31 May 2012 - 10:34 AM

Witamy na pokładzie.
Masz dosyć niekonwencjonalny znak wywoławczy jak na pilota, kryje się za nim jakaś historia ?

#26 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 31 May 2012 - 10:51 AM

Ta postanowiłem zrobic To z Nią w kokpicie i dla wygody złapała za te żółtoczarne obręcze nad zagłówkiem fotela.
Skończyło sie miesięcami w szpitalu i degradacją.

#27 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 31 May 2012 - 11:17 AM

hahahha

Było trzeba jej powiedzieć by nie ruszała tej dźwigni ;)

#28 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 31 May 2012 - 11:56 AM

Miałem zajęty język a korepetycje z obsługi dźwigni zaczeliśmy od tej najważniejszej :)

Edited by Eject, 31 May 2012 - 11:57 AM.


#29 Miscatonic

    Member

  • PipPip
  • 20 posts

Posted 03 June 2012 - 01:59 AM

Cześć.

Bardzo się cieszę, że mamy własny kąt na tym forum. Sam męczyłem o to administratora od marca.

Pozdrawiam wszystkich.

#30 Pytak

    Rookie

  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 3 posts
  • LocationPoznań, Poland

Posted 04 June 2012 - 11:34 AM

Zgłasza się Pytak ;) Witam wszystkich w chyba pierwszym polskim dziale jakiegokolwiek forum poświęconego BT na jakim kiedykolwiek się udzielałem :)

BattleTech wciągnął mnie w okolicach MechCommandera 2 i MechWarriora 4 Vengeance (czyli, jak wielu mi mówi, najlepsze mnie ponoć ominęło... ale mam zamiar to nadrobić.. kiedyś ;p), potem długo nic... Potem w 2010r znajomy pokazał mi MechWarrior Living Legends, a jako fan zarówno Crysisa jak i MW pomyślałem, że lepiej być nie może... niestety było różnie. No cóż, beta. Ostatnio próbowałem pociąć chwilę w najnowszą wersję (0.5.6) i jest coraz grywalniej i stabilniej, ale brak MechLab'a trochę jednak boli...

Udzielałem się w miarę aktywnie na ich forum (a co mi tam, shameless plug :)), łyknąłem z nimi trochę tabletopa (przez MegaMek), i codziennie od dwóch lat można mnie znaleźć na kanale #mwll na QuakeNecie (aczkolwiek obowiązuje zasada english-only).

Jeżeli ktokolwiek tutaj mnie pamięta z okolic 2004-2005r z multi MechWarriora 4, w co bardzo wątpię (choć nie raz się przekonałem że świat jest na prawdę mały), to witam po przerwie :)

No to chyba na tyle... Aha, służę tłumaczeniem czegokolwiek z eng->pl i vice versa, piszcie na GG 6495476 lub Windows Live msn@pytak.org.

See ya on the battlefield! Oby nas wzięli do bety! :rolleyes:

edit: sorry jeżeli ten post wygląda trochę dziwnie... dawno nie pisałem niczego po polsku. :/

Edited by Pytak, 04 June 2012 - 11:36 AM.


#31 Ktooosiek

    Member

  • PipPip
  • 22 posts

Posted 04 June 2012 - 12:18 PM

Głupie "joł" w tym temacie.

#32 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 04 June 2012 - 11:30 PM

View PostPytak, on 04 June 2012 - 11:34 AM, said:

Zgłasza się Pytak :ph34r: Witam wszystkich w chyba pierwszym polskim dziale jakiegokolwiek forum poświęconego BT na jakim kiedykolwiek się udzielałem :D

BattleTech wciągnął mnie w okolicach MechCommandera 2 i MechWarriora 4 Vengeance (czyli, jak wielu mi mówi, najlepsze mnie ponoć ominęło... ale mam zamiar to nadrobić.. kiedyś ;p), potem długo nic... Potem w 2010r znajomy pokazał mi MechWarrior Living Legends, a jako fan zarówno Crysisa jak i MW pomyślałem, że lepiej być nie może... niestety było różnie. No cóż, beta. Ostatnio próbowałem pociąć chwilę w najnowszą wersję (0.5.6) i jest coraz grywalniej i stabilniej, ale brak MechLab'a trochę jednak boli...

Udzielałem się w miarę aktywnie na ich forum (a co mi tam, shameless plug :(), łyknąłem z nimi trochę tabletopa (przez MegaMek), i codziennie od dwóch lat można mnie znaleźć na kanale #mwll na QuakeNecie (aczkolwiek obowiązuje zasada english-only).

Jeżeli ktokolwiek tutaj mnie pamięta z okolic 2004-2005r z multi MechWarriora 4, w co bardzo wątpię (choć nie raz się przekonałem że świat jest na prawdę mały), to witam po przerwie :)

No to chyba na tyle... Aha, służę tłumaczeniem czegokolwiek z eng->pl i vice versa, piszcie na GG 6495476 lub Windows Live msn@pytak.org.

See ya on the battlefield! Oby nas wzięli do bety! ^_^

edit: sorry jeżeli ten post wygląda trochę dziwnie... dawno nie pisałem niczego po polsku. :/



o dobrze wiedzieć,napiszę do Ciebie dzisiaj w ciągu dnia i skorzystam z chęci pomocy przy tłumaczeniu ;)

#33 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 05 June 2012 - 05:25 AM

heh mowiac wprost zostaniesz zaprzegniety do wozu i bedziesz raem z nami meczyl sie z tymi masami textu, ja na chwilke odpadlem i mialem pare dni przerwy ale wiadomo zdrowie jak pogoda:)

#34 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 06 June 2012 - 12:00 AM

@Telpher nie martw się,ja też trochę spauzowałem bo miałem kilka rzeczy do ogarnięcia w realu, a i niekoniecznie się chcę człowiekowi tym zająć :(

#35 Timitum

    Member

  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationPoland

Posted 06 June 2012 - 01:00 PM

Ja miałem chwilowo przerwę w życiorysie, wracam do bycia aktywnym jak tylko świat przestanie wirować (i to nie przez alkohol... paskude choróbsko). Dobrze, że ktoś także ma zamiar parać się tłumaczeniami, jeśli będzie kiedyś robione tłumaczenie (w co wątpie) wiadomo do kogo uderzać :o

#36 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 06 June 2012 - 03:02 PM

widzieliscie mecha nr 12:)) wyglada ..obiecujaco..bedzie zabawnie:)

#37 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 07 June 2012 - 04:52 AM

Wygląda jak przerośnięta katapulta. Odrobinę boję się spamu LRM, ale od czego jest AMS :blink:

#38 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 07 June 2012 - 05:55 AM

taak tylko ma jedna przewage nad catapulta ..niema bankow z bronia do zniszczenia na ramionach a w lepiej chronionym korpusie

#39 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 07 June 2012 - 06:07 AM

Te LRM10 wyglądają tak jak by były na ramionach dokładnie jak w przypadku katapulty...
http://solaris7.com/...Info.asp?ID=541
Są po prostu proporcjonalnie mniejsze w stosunku do reszty mecha.

Edited by Birkow, 07 June 2012 - 06:16 AM.


#40 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 07 June 2012 - 08:01 AM

taak ale porownaj to z modelem jaki pokazuja na stylizowany z gry. jest troszke inny nie przypomina z profilu bocznego trapezu a jest jakby przerobiony na szesciokat , i jest jakby wpisany w wielkie cos nazwijmy to ogolie prostopadloscianem , sama kabina tez jest jakby bardziej cofnieta w blok z bronia nie jest tak wystawiona, plus troszke inna forma lapek , "udka" ;) nie wydaja sie tak wiotkie w porownaniu do reszty sa bardziej rownomiernie rozbudowane

Edited by Telpher, 07 June 2012 - 08:06 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users