Jump to content

Polskie Forum online!


80 replies to this topic

#41 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 07 June 2012 - 10:29 AM

Katapulta przypomina mi goliatha ze StarCrafta (takie pierwsze skojarzenie). Generalnie Te LRMy sprawdzają się tylko gdy masz spot,jak nie masz to możesz się nimi podrapać jedynie ;)

#42 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 07 June 2012 - 12:49 PM

zawsze mozna wpakowac wiecej mediumow albo srm:) tak czy inaczej robi sie zabawnie o ile jest wstanie wytrzymac krotka ale bardzo intensywna walke na sredni i krotki dystans i nie jest zajechany stadem podgryzajacym go po jadrach jak to podobno nasze pieski policyjne potrafia wg anglikow

#43 Reod

    Member

  • PipPipPip
  • The Widow Maker
  • The Widow Maker
  • 57 posts
  • LocationPoland

Posted 07 June 2012 - 01:00 PM

View PostDemonoidCSE, on 07 June 2012 - 10:29 AM, said:

Katapulta przypomina mi goliatha ze StarCrafta (takie pierwsze skojarzenie). Generalnie Te LRMy sprawdzają się tylko gdy masz spot,jak nie masz to możesz się nimi podrapać jedynie :(

Heh , w poprzednich grach LRMy zawsze byly dalekie od drapania ... no chyba ze masz na mysli drapanie przez tygrysa albo lwa...i tego ludzie sie tez bali...ze LRMy beda OP

Ogolnie w MWO (czy innych MW) nie bylo arty jak w WOT do kontrolowania przez graczy ... long range suppot zawsze jest blisko walki a raczej w walce tylko na drugiej lini... mozna co najwyzej pobawic sie w snajpera ale tu tez trzeba miec "spot" :D

Mnie martwi jak zamierzaja rozwiazac problem wyscigu szczurów w tonarzu - tzn czy wszyscy beda biegac w assaultach ... czyli czy light i med mechy beda skuteczne - sadze ze jesli mapy beda male albo srednie gracze ogranicza sie do heavy/assault jako ze light/med bedzie mozna alfowac ... jest sporo argumentow na forum fanboyow takich ze wszystko zalezy od stylu gry i role warfare etc ... ale praktyka mowi cos innego nie tylko z WOT'a ale i z poprzednich gier... mam nadzieje ze zrobia naprawde spore mapy zeby wieksze mechy mialy trudnosc poroszac sie z jednego konca na drugi :)

Edited by Reod, 07 June 2012 - 01:01 PM.


#44 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 07 June 2012 - 01:51 PM

Wystarczy odpowiednio dopasować dochody i koszty naprawy dla poszczególnych klas wagowych. Jeżeli konto premium w jakiś sposób będzie wpływać na dochody (a zapewne będzie) dobrze by było, żeby rozwiązali to w sposób nie faworyzujący mechów szturmowych.

#45 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 07 June 2012 - 03:06 PM

zapominamy o tym ze obrazenia nie beda zalezne od klasy wagowej mechow w sposob tak ...wyrazny..wkoncu jak pisza nawet lekkie maja moc uszkodzic asfalty:P kwestia poprostu ilosci jaka masz w sobie zeby szybko skonczyc z przeciwnikiem

#46 Reod

    Member

  • PipPipPip
  • The Widow Maker
  • The Widow Maker
  • 57 posts
  • LocationPoland

Posted 07 June 2012 - 03:14 PM

Tia mozesz uszkodzic nawet zniszczyc jesli bedziesz dosc dlugo strzelal ...tylko ze assaulty maja tego pancerza bardzo duzo nie mowiac juz o uzbrojeniu ... jedna salwa i taki light przestaje istniec

Edited by Reod, 07 June 2012 - 03:20 PM.


#47 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 07 June 2012 - 06:26 PM

@Reod,ale taki light jest niesamowicie szybki i wymanewruje wszystko wzwyż od mediuma...medium jeszcze może próbować za nim nadążyć.

#48 Reod

    Member

  • PipPipPip
  • The Widow Maker
  • The Widow Maker
  • 57 posts
  • LocationPoland

Posted 07 June 2012 - 07:44 PM

Wszystko zalezy od strzelca i jego umiejetnosci ale nawet kiepski strzelec powinien raz na minute trafic cala salwa :ph34r: a redni czy dobry czesciej.Nie oszukujmy sie tak naprawde light ma zadne przeciw heavy/assault takie jak light tank w Wot przeciw najwyzszym tierom .

Edited by Reod, 08 June 2012 - 12:41 PM.


#49 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 14 June 2012 - 12:06 PM

Witam was wszystkich, pora trochę tutaj z wami popisać ;)

#50 Spate

    Rookie

  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 6 posts
  • LocationPoland

Posted 18 June 2012 - 12:47 PM

Jeszcze nie gralem w ta gre, ale nawiazania do 'wot' nie maja przelozenia: rakiety kierowane, lasery, mech-jumpy, uav, naloty itp. raczej nie wystepuja w grach osadzonych w realiach II WS.
Szkoda, ze trzeba czekac do open bety zeby zaczela sie dyskusja o mechanice gry, narzekaniu na zawartosc sklepu $ :)

#51 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 09:29 AM

nie trzeba czekac juz sie zaczela taka dyskusja i trwa od dluzszego czasu przynajmniej wsrod anglojezycznych..bo o dziwo Polacy nie narzekaja tak bardzo...dziwne..

#52 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 10:34 AM

To fakt, Polacy nigdzie jak na razie nie beczą, ale znając życie gdy pojawi się już open beta i zacznągrać to wtedy dopiero wyleją się żale i pretensje na forum...

#53 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 20 June 2012 - 12:34 PM

Jeśli chodzi o żale i narzekania, to z mojej perspektywy po latach posuchy w temacie nowego MW jestem nastawiony niezwykle entuzjastycznie do tej nowej inicjatyywy i mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Zresztą co mi tam sklep, grunt że za półtora miesiąca będzie można zasiąść za sterami jeszcze pachnącego farbą Huchbacka (zadziwiająco mało popularnego zresztą). A już za rok odwiedzą nas dawno nie widziani znajomi :lol:

#54 apanfilov

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationWarsaw, Poland

Posted 21 June 2012 - 01:26 PM

Takie ogólne - Cześć :)

#55 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 21 June 2012 - 02:02 PM

witam w imieniu Mod'a naszego Forum i ciesze sie ze Polacy robia sie wreszcie aktywni:P:) Piszcie piszcie Panowie..i Panie mam nadzieje ze znajdzie sie jakas:P:)

#56 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 23 June 2012 - 03:02 AM

Wprawdzie kilka postów już naskrobałem ale czas się przywitać!
Powitać!
Darecki jestem, w Battletecha gram od pierwszego polskiego wydania, w Mechwarriora od jedyneczki. Grałem też w oba Mech Commandery. Długo czekałem na kolejną grę z pod znaku MW (10 lat, dziecko mi prawie zdążyło wydorośleć), no i wreszcie jest. Nie miałbym sumienia żeby narzekać :blink:

#57 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 23 June 2012 - 09:55 AM

Strzala
Melduje sie nieposlusznie;)
Gralo sie w te planszowke dawien dawna.. a na takie cos, jak ma byc teraz sie czekalo, czekalo i czekalo, az wyrosly wlosy pod pachami a z glowy pare wypadlo ;)

witam zgraje milosnikow topienia lub zgniatania metalu (bojowe origami takie)

Edited by Sharlow, 23 June 2012 - 09:59 AM.


#58 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 25 June 2012 - 05:31 AM

Hej i czolem mam takie pytanie jak sie zapatrujecie na http://mwtactics.com/ ?

Edited by Szwolezer, 25 June 2012 - 05:36 AM.


#59 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 25 June 2012 - 10:29 AM

View PostSzwolezer, on 25 June 2012 - 05:31 AM, said:

Hej i czolem mam takie pytanie jak sie zapatrujecie na http://mwtactics.com/ ?


Czołem! Z jednej strony cieszy mnie fakt, że powstaje kolejna gra z 'Mechami. Z drugiej... te modele 'Mechów... Hunchbacka bym się nie domyślił na początku. Coś mi to zalatuje odbieganiem od uniwersum (choćby Atlas i te jego uzbrojenie na barkach...). Battletechowi puryści (znajdzie się taka część ludzi) będą narzekać - ja spróbuję przymknąć na wiele elementów oko i postaram się cieszyć tym, co dostanę.

Edited by Czechu NS, 25 June 2012 - 10:30 AM.


#60 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 25 June 2012 - 12:26 PM

No faktycznie mechy wygladaja dosc futurystycznie [ musieli byscie zobaczyc figurki z szarego plastiku z mojego 20 sto letniego zestawu masakra batllemaster byl tak zle odlany ze mial wglebienie na plechach jak by oberwal meteorytem conajmniej ale i tak byl zachwyt i iskry w oczach jak sie gralo] wracajac do tactica mnie bardziej przeraza ze ten tactics bedzie dojarnia pieniedzy z graczy zwykle tak jest z grami ze stron ze malo co da sie osiagnac bez ciaglego kupowania boosta no ale zobaczymy myslalem ze ktos moze zalapal sie do bety i cos wie o tym szpilu.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users