Jump to content

Duży Ping Disconnecty I Inne


25 replies to this topic

#21 Rafal7632

    Rookie

  • Knight Errant
  • 2 posts

Posted 17 July 2014 - 01:32 PM

Siemka Shamoth.dzisiaj uruchomołem mechy i poszło.patch się pobrał,gra ruszyła(nie grałem tylko w menu byłem).Za chwile córka chciała kompa więc wyszedłem z gry.Po pół godz. uruchamim ponownie i to samo"serwer przeprowadza konserwacje,spróbuj póżniej".Więc zrobiłem tak jak pisałeś (repair tool).poczekałem.Były 3 błędy.Naprawa i Ku...a pomogło.Miodzio. Jestem stary piernik a cieszyłem się jak dziecko.Wielkie dzięki.a małe pytanko.Nie moge w SKILACH otwożyć następnego poziomu.Z poprzedniego(pierwszego) kupiłem wszystkie,nabijem expa ale nie otwiera się wyższy poziom.o co kaman?odp.Pzd

#22 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 18 July 2014 - 04:15 AM

Spoko, ja też nie należę już do młodzieży ale nadal jurny i durny ;]
Żeby przeskoczyć z 1 na 2 lub z 2 na 3 poziom "skili" w konkretnym mechu musisz mieć wypompowane na maxa pozostałe skille na tym samym poziome w 2 innych mechach tego samego typu... więc żeby mieć wypasionego swojego ulubionego spidera, musisz kupić jeszcze 2 inne i się nimi męczyć...

PS. zauważyłem że po ostatnim patchu poza dodaniem DC dodali też częste dziwne BSoD, które nie wskazują pliku ani drivera ot tak po prostu zwiecha, czarny ekran a za chwilę microsoftowy błękit ;]
Najczęściej wysypuje się kiedy wchodzi w grę sporo sampli audio, kilka mechów wali jak oszalałe albo sam robię alpha strike na bogatej konfiguracji uzbrojenia. Zupełnie jak by PGI coś grzebało w silniku dźwięku przy buforach a tak łatwo mojej karty samplami nie idzie zarżnąć...

#23 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 18 July 2014 - 05:45 AM

View PostShamoth, on 18 July 2014 - 04:15 AM, said:

Spoko, ja też nie należę już do młodzieży ale nadal jurny i durny ;]
Żeby przeskoczyć z 1 na 2 lub z 2 na 3 poziom "skili" w konkretnym mechu musisz mieć wypompowane na maxa pozostałe skille na tym samym poziome w 2 innych mechach tego samego typu... więc żeby mieć wypasionego swojego ulubionego spidera, musisz kupić jeszcze 2 inne i się nimi męczyć...

PS. zauważyłem że po ostatnim patchu poza dodaniem DC dodali też częste dziwne BSoD, które nie wskazują pliku ani drivera ot tak po prostu zwiecha, czarny ekran a za chwilę microsoftowy błękit ;]
Najczęściej wysypuje się kiedy wchodzi w grę sporo sampli audio, kilka mechów wali jak oszalałe albo sam robię alpha strike na bogatej konfiguracji uzbrojenia. Zupełnie jak by PGI coś grzebało w silniku dźwięku przy buforach a tak łatwo mojej karty samplami nie idzie zarżnąć...

Zakładając że masz widnows 7 to niebieski ekran może być spowodowany chyba tylko problemem hardwarowym. Gdyby zawiesił się sterownik grafiki lub dźwięku to system bez problemu go resetuje. Jedyne niebieskie ekrany, które doświadczyłem od premiery windows 7 były związane z fizycznym uszkodzeniem pamięci RAM oraz płyty głównej.

#24 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 18 July 2014 - 11:43 AM

Z doświadczenia z win7 wiem że jest opcja resetu sterownika ale nie zawsze działa, szczególnie na starszym sprzęcie i sterach na siłę pisanych pod win7.
Nie wykluczam hardware'u ale jest to mało prawdopodobne ponieważ co jakiś wygrzewam skrzynie różnymi testami i ani prime ani linx czy furmark nie powoduje problemów mimo że temperatury osiągam tam dużo większe niż w trakcie grania.
Jedyne 2 problemy jakie mam z systemem i nie mogę dojść o co chodzi to problem z nowszymi wersjami launchera WoT czy wywalanie BSoD w trakcie sciągania patchy przez launchera warthunder, dziwne bo żaden inny downloader nie wywala systemu, po prostu jest coś nie tak w kodzie a system mam trochę zaminowany i czasem tak reaguje na syf.

#25 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 20 July 2014 - 08:47 AM

U mnie zarówno Warthunder, jak i MWO się nie wywalają - tak więc niestety problemu musisz szukać po swojej stronie.

#26 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 24 July 2014 - 03:03 AM

Czasami wystarczy odpalić "Fix" który jest teraz dodany do klienta, może przy ściąganiu lub patchu coś się źle zapisało i wyrzuca błędy. Warto sprawdzić spójność danych na wszelki wypadek.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users