Jump to content

Ddc Build :p


5 replies to this topic

#1 Maxior

    Rookie

  • 5 posts

Posted 09 June 2013 - 04:39 AM

Witam co sądzicie o tym buildzie atlasa :lol:

http://mwo.smurfy-ne...f12c57d5f6db784

#2 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 09 June 2013 - 11:34 AM

1. Gauss wybucha od pierdnięcia muchy. Wystarczy przebić pancerz i znika cały bok mecha, a Atlas to łatwy cel. Praktycznie rezygnujesz z kilkudziesięciu punktów struktury wewnętrznej.
2. Zdjąłeś o wiele za dużo pancerza względem maksymalnego. Ktoś to przyuważy i szybko przebije.
3. 2 tony amunicji do głównego działa to mało.

#3 Maxior

    Rookie

  • 5 posts

Posted 10 June 2013 - 05:47 AM

no tez fakt ale bez gausa nie mam nic na daleki zasięg a jedynie od 600m lrg zaczynają coś tam robić ;)
A co powiesz na ten model DC wersja mk2

http://mwo.smurfy-ne...502a3a597b241e5

Dobiłem pancerz na torsie i łapach na maxa i wymieniłem na AC20 + 3 tony ammo

#4 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 10 June 2013 - 07:39 AM

Ten wygląda prawie jak standardowy DDC (2xLLAS, AC20, 3xSRM6), czyli git. Większość ludzi nie używa Endo Steel, natomiast biorą 2xLLAS, bo lżejsze i lepszy zasięg niż LPLAS. Jeżeli mimo wszystko ma szybko biegać, to zrobiłbym coś takiego. Tylko uwaga na przegrzewanie.

Aby zachować dłuższy zasięg, możesz wziąć wersję z 2xUAC5. Wada UAC5 jest taka, że trzeba długo trzymać muszkę na celu, aby naprawdę zabolało. Przez to trudniej obrócić korpus, aby się zasłonić przed trafieniami.

#5 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 11 June 2013 - 10:44 AM

View PostModo44, on 10 June 2013 - 07:39 AM, said:

Ten wygląda prawie jak standardowy DDC (2xLLAS, AC20, 3xSRM6), czyli git. Większość ludzi nie używa Endo Steel, natomiast biorą 2xLLAS, bo lżejsze i lepszy zasięg niż LPLAS. Jeżeli mimo wszystko ma szybko biegać, to zrobiłbym coś takiego. Tylko uwaga na przegrzewanie.

Aby zachować dłuższy zasięg, możesz wziąć wersję z 2xUAC5. Wada UAC5 jest taka, że trzeba długo trzymać muszkę na celu, aby naprawdę zabolało. Przez to trudniej obrócić korpus, aby się zasłonić przed trafieniami.



I wziąć pod uwagę tendencję do zacinania się UAC5 :D. Kiedyś odblokowanie UAC5 było niezwykle irytującą czynnością...zwłaszcza gdy walczyło się z kilkoma maszynami.

#6 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 11 June 2013 - 08:26 PM

Mnie to akurat tak nie przeszkadza. Strzelam do zablokowania, obracam korpus, strzelam do zablokowania... A najlepszą wydajność uzyskuje się przez proste trzymanie spustu, więc nie ma nawet tej trudności.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users