Jump to content

Nábor, 313Th Czechoslovak Mech Company

29 replies to this topic

#21 Kubec

Rookie

• 1 posts

Posted 19 October 2015 - 12:16 AM

Zdravim vas lidi :)

Premejslim ze zacnu hart MWO a chtel jsem se poptat na nejaky lidi ktery by byli ochotny mi na TSku do vseho zasvetit a stravit semnou nejaku tu hodkua a vse my vysvetlit abych rychlejc absorboval veci.
MW jsem hral uz jako malej prcek, takze tak nejak mechi mam rad a celkove jsem fanousek toho zanru,
Ohledne toho typu her mam zkusenosti docela dobre s hranim WoT a jeste bohatsi s hranim jinych online her. Hrac jsem dovolim si rict lepsi prumer, ktery se rychle uci pokud ma dobryho ucitele
.
Od WoT me odradilo kvantum modu, kde si lide zapinaly ruzny veci typu: vidis kde spadl strom na konci mapy atd, dost to kazilo hru a komunita byla fakt nekdy hodne divna.
Proto bych rad na CSku pokecal jak to je tady, jestli se tu vyskitujou nejaky takovy veci.
Take jsem zviklej hrat v teamu s zkusenima lidma ne lamama s kteryma fakt si myslim ze zadny trocha lepsi hrac nevydrzi :D Po 7letech hrani Lineage2 clovek na hlupaki proste nema uz chut.
PS: zkousel jsem se zaregistorvat na MWO.cz ale porad mi to hlasi nejaky error s reCAPTHCA.
Klidne mi pisnete tady nebo osobny zpravu nebo na FB:kde je garance okamzite odpovedi: Jakub Frankovsky

Dekuji a preji hezky den.

#22 martian

Member

• PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,482 posts

Posted 20 October 2015 - 11:13 AM

Prostě běž na TeamSpeak cursed.cz.

#23 Lokoxx

Rookie

• Philanthropist
  • Philanthropist
  • 2 posts

Posted 22 September 2016 - 03:48 AM

Čaute, hrám MWO niekoľko mesiacov, mám 34r, hrám občas, tj. niekedy niekoľko dní do týždňa po večeroch alebo v zlom počasí, niekedy sa nelognem 2 týždne. Hra ma viac baví v teame, je aj kvalitnejšia. Keďže kolegovia už nehrajú tak možno by som sa mohol pridať k vám.
TS/VT nieje problém, snáď mikrofón ešte funguje.
Tak ak by ste mali záujem pridal by som sa.

#24 Perak67

Member

• Pip
  • Shredder
  • 12 posts

Posted 26 December 2016 - 08:09 AM

Ahoj
já bych se k vám rád přidal, hraju to asi měsíc...

Pomohl by mi někdo s instalací nějakého toho komunikátoru ? jsem naprostý laik a nevím jak se to dělá
díky

#25 Ryan McNulty

Rookie

• The Guide
  • The Guide
  • 1 posts

Posted 18 January 2017 - 05:51 AM

Ahoj lidi, hrajete stále? Bylo by možné se k vám přidat? Je mi 18 let a MW hry hraju dlouho, jen s přestávkami, zase mě to chytlo a tentokrát nemám v plánu dávat pauzu, nejsem nejlepší, ale zase nejsem nejhorší (tier 3).

#26 Calebos

Member

• PipPipPipPipPipPip
  • 264 posts

Posted 08 April 2017 - 10:46 AM

Vyse zmineny cursed.cz TS server. Hodne pozde, ale aspon tak. :)

#27 DrSlamastika

Member

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 702 posts
  • LocationSlovakia

Posted 16 October 2017 - 01:37 AM

Cafte, este stale hravate obcas stary mechpriatelia? Kde je te nasa byvala marikovska slava?

#28 Daruwind

Member

• PipPipPip
  • WC 2018 Gold Champ
  • WC 2018 Gold Champ
  • 55 posts

Posted 19 October 2017 - 10:16 AM

Stále... :D

#29 DrSlamastika

Member

• PipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 702 posts
  • LocationSlovakia

Posted 03 November 2018 - 05:18 AM

Aj teraz stale hravate, ci ma cenu to opat stahovat? :D

#30 Calebos

Member

• PipPipPipPipPipPip
  • 264 posts

Posted 24 March 2019 - 10:08 AM

Uz to moc lidi asi nehraje. Ono se to technicky nevyviji a zustalo v release state, tzn. je to herni obludny pravek. Clovek se az divi, kdyz zkusi neco jineho na stejne bazi, jak si PGI muze dovolit nechat si platit za mech ***** v takovy obludnosti. :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users