Jump to content

Mechanized Hussars Rekrutują!


32 replies to this topic

#21 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 29 June 2016 - 09:25 AM

W tych godzinach gra/grał Flinstonik, Alienik.... chyba tylko tych ludzi znam którzy grają w nocy.

Co do reszty pytań to już musisz poczekać na kogoś z SRoT.... zakładam że dalej grają.....
Rzadko ich widuje w grze, ale w sumie gram 99% CW a tam SRoT się nie widuje za bardzo....

#22 Azgarth

    Rookie

  • Big Brother
  • 3 posts

Posted 29 June 2016 - 09:32 AM

A to pozwolę sobie zapytać, czy są jakieś polskie, bądź tak jak SR - międzynarodowe klany skupiające się na CW? Bo mówiąc szczerze ten aspekt MWO wydaje mi się najbardziej interesujący :)

#23 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 29 June 2016 - 10:25 AM

Hej Michał, Azgarth

Michał, nie dziwota, że nie widujesz SR na CW, bo jeśli gramy to 12stkami. Nie zdarza nam się gra w mniejszych grupach.
Odpowiedzi na twoje pytania Azgarth,
1. Nie mamy żadnych ograniczeń w kwestii, umiejętności. Zręsztą nawet wolimy nowych graczy. Chętniej uczą się nowych rzeczy.
2. Żadnych, grasz czym chcesz, chyba że mowa o treningach czy turniejach.
3. Da, gra od nas kilka osób w tych godzinach. Łatwo też znaleźć kogoś do gry CW, no i jacyś amerykanie będą zawsze.
4. Niestety tak, by grać z nami CW, będziesz musiał dołączyć do frakcji Steiner, jako że jesteśmy Lojalistami. A to ogranicza cię do mechów dla prawdziwych mężczyzn czyt. IS ;). W efekcie czego, mechy klanowe nie będą polecane bo używamy ich rzadko.

Zaproś mnie do znajomych w grze a pomogę dostać się na nasz TS. O ile Michał jeszcze cie nie zaprosił do ich społeczności.

Pozdrawiam,
Szaman.

#24 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 29 June 2016 - 10:15 PM

Jest jedna zasada CW.
Jeżeli nie umiesz zrobić 1000 DMG 4 mechami to nie graj w CW.
Ot tak dobra rada.

Minusem bycia lojalistą jest to że jak będziesz chciał zmienić frakcję to tracisz 25% zebranych LP.
Gdy masz ich mało to nie boli, ale jak masz 17-18 LVL to boli i to bardzo.

Aby grać ze SRoT nie musisz być lojalistą. Wystarczy wybrać merce i grać po stronie Steiner. To pozwoli SRoT na zapraszanie cię do grup w CW.

Druga sprawa. Mechy IS w CW to easy mode. Quirki do struktur, insta DMG itd. itd. Powie ci to każdy ograny w CW.

Trzecia sprawa. Oprócz SRoT którzy są międzynarodową jednostką masz LMW ,Grunwald, URSA.
LMW wyrosło z Grunwaldu. Ci sami ludzie plus nowi. Grunwald to pierwsza Polska i najstarsza jednostka w MWO.
Siedzą na TS NGNG. I grają w CW.
URSY to grupa znajomych siedzą na TS HUB STEINER. Nie wiem czy grają w CW.

Reszta Polaków gra solo lub jak ja należy do innych unitów które są skupione tylko na CW. Obecnie kilku Polaków można spotkać na HUB FRR, szukaj Pheniksa lub ItVego, grają obecnie najwięcej.
Mnie nie uraczysz, mam wkurwa na MWO po ostatnim zjebanym patchu i nie gram w MWO.

#25 Azgarth

    Rookie

  • Big Brother
  • 3 posts

Posted 30 June 2016 - 06:24 AM

Dzięki wam za całe info, to już daje mi pewien pogląd na sprawę. Najprawdopodobniej spróbuję swoich sił właśnie z Husarami.
Co do zalet i wad mechów to jeszcze nie wyznaję się w nich na tyle, aby o tym dyskutować. Jedyny mech jakiego obecnie mam jest klanowy (LRM boat Mad Dog) - zwyczajnie bardziej mi leżą pod kątem designu :)

The13, poszło wczoraj zapro do znajomych.

#26 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 30 June 2016 - 10:21 PM

View PostAzgarth, on 30 June 2016 - 06:24 AM, said:

LRM boat Mad Dog

W miarę gdy będziesz robił postępy w grze przekonasz się, jak nieskuteczne są LRMy przeciw doświadczonym graczom :-)
PS.
Właśnie zaczął się 7-dniowy event związany z Faction PLay, w którym można wygrać sporo nagród m.in 2 mechy. (osobiście polecam wybrać Catapult CPLT-K2 oraz Nova NVA-Prime, jeśli jeszcze ich nie masz).

Edited by Kmieciu, 30 June 2016 - 10:29 PM.


#27 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 01 July 2016 - 06:44 AM

Oraz nieśmiertelny Timber Wolf dobry na wszystko (mnóstwo dobrych konfigów).

#28 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 01 July 2016 - 12:58 PM

Jednego warto mieć na CW. Więcej to za dużo...

#29 Alienik

    Rookie

  • Little Helper
  • 7 posts

Posted 23 July 2016 - 11:02 AM

View PostMichal R, on 29 June 2016 - 09:25 AM, said:

W tych godzinach gra/grał Flinstonik, Alienik....


Kiedy ty Alienika po północy grającego widziałeś.... chyba baaardzo sporadycznie ;)

#30 Nekirr

    Rookie

  • 1 posts

Posted 23 November 2016 - 11:59 AM

Witam.


Szukam unitu. Tylko jest jest jedno ale, mam aktualnie 14 lat moja wiedza jest raczej skromna o tej grze, gram od 3 tygodni i idzie mi raczej przeciętnie. Więc mam nadzieję, że ktoś mi odpowie na to pytanie.

Pozdrawiam Nekirr

#31 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 27 November 2016 - 06:47 AM

Cześć Nekirr,

Dodaj mnie lub Machcia do znajomych w grze... z resztą ci już pomożemy.

Pozdrowiam,
Szaman

#32 Piotr5496PL

    Member

  • Pip
  • Bad Company
  • 14 posts

Posted 25 June 2017 - 05:57 AM

macie rekrutacje do klanu? myśle o zmienie

#33 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 29 July 2017 - 05:44 AM

Hej Piotr,

Wybacz za późną odpowiedź. Rzadko wpadam na forum. Dołączyć do nas możesz przez stronę http://www.skye-rangers.net/, jeśli chcesz pogadać i zwyczajnie pograć też zapraszamy. Dodaj mnie do znajomych w grze.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users