Jump to content

Najwiekszy Bład Gry A Moze Tak Am Byc


9 replies to this topic

#1 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 10 January 2013 - 02:15 PM

Nie wiem czy to normalne ale wydaje mi sie ze gra losujac przeciwnikow tworzy prawdziwe rodzynki stawia przeciwko losowej zbieraninie graczy [randomy,PuG] zorganizowane kompanie [premade] w naszych czasach nie spodziewalem sie takiego chorego gów... sorry za slowo ale polecilem ta gre kilku osoba ale po 20 przegranych walkach z rzedu jeden kumpel juz sie calkowiecie zniechecil twierdzac ze jego kompania biega jak stado malp a wroga ekipa prze zdyscyplinowanie do przodu jak carski szwadron wybiajajacy pospolite ruszenie :)

#2 Tahuti

    Member

  • PipPipPip
  • Ace Of Spades
  • 58 posts

Posted 10 January 2013 - 11:28 PM

Słyszałem z pewnych źródeł, że gra jest w stanie beta. B)

A tak serio to niech kolega spróbuje zagrać po 15nastym stycznia kiedy to system Elo zostanie zainstalowany.

(chłopak niech się cieszy z cadet bonusu... ja takiego nie miałem :P)

#3 Krzysztof z Bagien

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Giant Helper
  • 710 posts
  • LocationUć, Poland

Posted 11 January 2013 - 03:55 AM

Za to dostałeś całą kasiorrę na raz cwaniaku B)

#4 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 11 January 2013 - 05:12 AM

No ja nie wiem ile wy dostaliscie bo ja tylko 6 400 000 jednorazowo a kumpel z tego bonusa w kilka godzin 10 000 000 nabil i nie wiem czy to koniec jak wczoraj gralismy razem to co walke ponizej 700 000 nie schodzi a szalu w obrazeniach nie robil tak ze ten bonus to tez taki srednio sprawiedliwy B)

#5 Krzysztof z Bagien

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Giant Helper
  • 710 posts
  • LocationUć, Poland

Posted 11 January 2013 - 07:38 AM

http://mwomercs.com/...mber-18th-2012/

W sumie każdy dostaje bonus w wysokości 7.981.686 CB. W pierwszym meczu prawie 450.000, w drugim trochę mniej i tak przez pierwsze 25 gier. Jeżeli w momencie wejścia bonusa miałeś już rozegranych kilka gier to należną za nie kasę dostałeś na raz, a pozostała część dodaje się po kawałku do normalnej kasy za mecz. Gdybyś, jak na przykład Tahuti, miał w momencie wejścia bonusa za sobą więcej niż 25 rozegranych gier dostałbyś wszystko w jednej racie. Każdy dostał/dostanie tyle samo, ewentualnie jest to po prostu rozłożone w czasie.

Edit: a twój kolega nazbierał 10 milionów, bo poza bonusem cały czas wpada normalna nagroda za mecz.

Edited by Krzysztof z Bagien, 11 January 2013 - 07:40 AM.


#6 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 11 January 2013 - 10:58 AM

No tak jak doliczyc ze ma premke i Hero mecha to mu sie uzbieralo ;)

#7 Tarantoga

    Member

  • PipPipPip
  • Knight Errant
  • 68 posts

Posted 12 January 2013 - 03:27 AM

niestety czesto tak sie zdarza, a w tej chwili jedynym rozwiazaniem jest gra z wlasna grupa, imo nawet 4 nie trzeba grajac we 2 juz sa wieksze szanse na wygrana, wazne zeby zgranie bylo

system elo moze sie srenio sprawdzic w grze 8v8, w duzej skali statystycznie jakis efekt pozytywny pewnie bedzie mial ale tak dla poszczegolnego gracza to juz niekoniecznie

#8 Spectre999

    Member

  • PipPipPip
  • Knight Errant
  • 97 posts

Posted 12 January 2013 - 10:16 AM

Niestety, samotne granie jest ostatnio niezwykle frustrujące. Niestety, jest w tym trochę wina ecm, gdyż jeszcze dobitniej podkreśla on różnicę w zgraniu. Zorganizowana grupa weń wyposażona rozniesie grupę losowych pugowców jak, nie przymierzając, gn** po polu.


Potwierdzam, granie we dwóch już nieco daje. Masz tę gwarancję, że 25% drużyny ma między uszami coś więcej niż siano.
Warto też próbować podyrygować nieco PuGowcami przez czat i używając dostępnych funkcji dowodzenia. Większość meczy kończy się jak się kończy głównie przez to, że nikt nie ma żadnego planu, nikt nie mówi co robi i co widzi.

#9 Szwolezer

    Member

  • PipPip
  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 30 posts
  • LocationEnniskerry Ireland

Posted 13 January 2013 - 05:30 PM

Jezeli juz gramy sami to najlepiej grac tylko assaluty granie na zdobywanie baz to dla randomowej ekipy czesto zbyt duze wyzwanie pomaga tez gra mechem rakietowym z duzym wygarem ja poskladalem na randomy ATLASA AS7-D-DC upchnolem tam 2 x lrm 20+artemis 900ammo do tego 2x ultra ac/5 75ammo i 2 x medium lasery do tego oczywiscie ECM i Beagle Probe poszlo to troche kosztem silnika bo mam tylko 280 w standardzie i panceza tu i tam ale posiadajac tylko 1 pro chlodnice na silniku jestem w stanie dosc dlugo prowadzic ogien bez przegzania sila ognia w bliskim kontakcie taka sobie ale ultra ac/5 dzieki szybkosci maja dzialanie psychologiczne odstraszajace i czesto przeciwnik zirytowany tym ze ciagle cos w niego stuka odskakuje powyzej 180 m a wtedy mozna mu zafundowac czas apokalipsy

#10 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 15 January 2013 - 02:03 AM

Problem chyba leży w tym, że bardzo niewiele osób gra w MWO i twórcy nie chcą dzielić tej puli osób na 3 obozy. W trybie 8v8 graczy jest tak mało, że w godzinę rozegraliśmy 4 z 5 meczy z tą samą ekipą.

ELO rzeczywiście może pomóc, choćby po to żeby rozdzielić dobrych graczy po równo w każdej drużynie. Bo gdy 4 debilne pugi popełnią samobójstwo / rozłączą się na początku to nawet jeśli reszta to premade z najlepszych graczy z najlepszymi mechami to wygrać 4vs8 to prawie cud.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users