Jump to content

Overheat


5 replies to this topic

#1 Maxior

    Rookie

  • 5 posts

Posted 27 January 2013 - 12:42 PM

Witam :P Gram już troche w mechwariora ,dopieściłem atlasika ddc do poziomu FirePower 82 i wydajność chłodzenia na 1.2 i tu pojawia się problem. przy dłuższym napażaniu we wroga czasami zdarza mi się zrobić bum i popełnić samobójstwo przez overheat. I teraz moje pytanko. co powoduje ten overheat??? dodam ,że podczas napażania nie dochodzi do wyłączenia maszyny i staram się ją trzymać "online" i podczas wymiany jest ciągle te 70/80pr nagrzania. więc co powoduje te niewyżyte wybuchy? :(

#2 MasterBLB

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 posts
  • LocationWarsaw,Poland

Posted 28 January 2013 - 12:17 AM

Odtwórz dokładnie swojego atlasa tutaj albo tutaj i wklej linka do niego.
Podejrzewam,że zabijają cię eksplozje amunicji a nie przegrzanie.

Edited by MasterBLB, 28 January 2013 - 12:18 AM.


#3 Maxior

    Rookie

  • 5 posts

Posted 28 January 2013 - 05:51 AM

AS7-D-DC - unnamed

dodam że zawsze wybija mi silnik i myśle czy nie poświecić po jednym slocie srm i gause na case w końcu to tylko 0.5 tony

#4 MasterBLB

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 posts
  • LocationWarsaw,Poland

Posted 28 January 2013 - 07:19 AM

Tak jak myślałem.
Otóż wiedz,że jak obrywasz w obdartą z pancerza sekcję gdzie trzymasz gaussa albo amunicję ta może wybuchnąć,zadając X=ilość pozostałych pocisków * obrażenia od pocisku obrażeń,po czym połowa (albo i lepiej) tychże obrażeń jest przenoszona do sąsiadujących sekcji.Gauss z kolei wali za 20.Co istotne,są to obrażenia wlepiane bezpośrednio w strukturę z pominięciem pancerza.
U ciebie najpewniej odpowiada za to gauss oraz amunicja od srmów - atlas może i jest wielką,pancerną wieżą,ale z uwagi na swoje rozmiary bardzo łatwo go w bary trafić.Co do gaussa,to tutaj faktycznie wsadź case'a,natomiast amunicję srm przenieś do nóg i głowy.Acha,i wywal ten karabin maszynowy,gówno daje.O wiele bardziej przyda ci się dodatkowa chłodnica,albo system AMS.
A i ciekawostka,amunicja od gaussa nie wybucha.

Edited by MasterBLB, 28 January 2013 - 07:21 AM.


#5 Spectre999

    Member

  • PipPipPip
  • Knight Errant
  • 97 posts

Posted 29 January 2013 - 05:00 AM

Nie ma tu za bardzo co wybuchać, to po prostu ciężkie kawałki metalu, które dopiero gauss rozpędza do kosmicznych prędkości.

Popieram usunięcie MG, da ci to 1,5 wolnej tony, z czego 0,5 zużyjesz od razu na CASE. Pozostała tona to wedle uznania, większy silnik albo heatsink. Co do wybuchające amunicji, przełóż koniecznie SRM ammo do nogi i głowy. BAP możesz za to wsadzić np. w korpus, możesz też zastanowić się, czy faktycznie jest ci on potrzebny.

Edited by Spectre999, 29 January 2013 - 05:03 AM.


#6 Jujula

    Member

  • PipPip
  • 44 posts
  • LocationPoland -> Poznań

Posted 29 January 2013 - 06:30 AM

Ok. Tak jak mówili poprzednicy wylatywałeś w powietrze, bo wybuchała amunicja do srm oraz od ostatniej łatki w momencie przegrzania dostajesz obrażenia wewnętrzne (jeśli nie poczekasz na wychłodzenie systemów po przegrzaniu). Wywal BAP, bo przy srm-ach jest Ci totalnie zbędny, wywal MG i amunicje do niego (masz 3 wolne t, albo 15, i miejsce na AMS). Amunicja srm do nóg, o ile nie zdjąłeś z nich pancerza. Jeśli ciepło zaczyna przekraczać 80% to strzelaj tylko z Gaussa (nie generuje ciepła), aż do momentu wychłodzenia.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users