Jump to content

Nie Działają Przyciski Myszy


7 replies to this topic

#1 Sadentrue

    Rookie

  • 5 posts

Posted 08 February 2013 - 01:58 AM

Szukałem podobnego tematu/problemu ale nie znalazłem.

Mam myszkę A4techa X7. Wszystko próbowałem zbindować na różne sposoby ale niestety nie działają klawisze myszy.
Dział lewy (1 grupa broni), nie działa prawy (2 grupa broni), działa środkowy pod rolką (3 grupa broni) i nie działają dwa boczne przyciski (4 i 5 grupa). Ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie?

Oczywiście przy innych pracach na kompie i w innych grach te przyciski działają normalnie.

Edited by Sadentrue, 08 February 2013 - 01:59 AM.


#2 Wasudan

    Member

  • Pip
  • 19 posts
  • LocationPoland

Posted 08 February 2013 - 02:12 AM

Mam Logitech MX518, 2 górne, rolka, dwa lewe, wszystko działa. Nie musiałem instalować sterowników, ale może w twoim wypadku trzeba by?

#3 Sadentrue

    Rookie

  • 5 posts

Posted 08 February 2013 - 02:20 AM

Sterowniki od myszki są zainstalowane. Wszystkie makra zapisywane są w pamięci wewnętrznej myszki.

#4 Krzysztof z Bagien

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Giant Helper
  • 710 posts
  • LocationUć, Poland

Posted 08 February 2013 - 06:43 AM

Ja ma X750 i wszystko gra.
Edit: nie używam makr, więc to może w nich jest problem.

Edited by Krzysztof z Bagien, 08 February 2013 - 06:44 AM.


#5 MasterBLB

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 posts
  • LocationWarsaw,Poland

Posted 08 February 2013 - 11:07 AM

Stary,wal do supportu.
A rozwiązaniem tymczasowym moze byc podpiecie przyciskow myszy na cos np z klawiatury numerycznej.

#6 Spectre999

    Member

  • PipPipPip
  • Knight Errant
  • 97 posts

Posted 08 February 2013 - 12:12 PM

Nie działają Ci w ogóle, czy tylko czasem?
U mnie często jest tak, ze jak robię gruntowną zmianę broni, nie binduje mi LPM (i tylko on) pod grupę 1 (z klawiatury działa ok), w następnym meczu już jest ok i wszystko działa.

Tak czy siak, uderzaj z do supportu, niech się głowią.

#7 psycho L

    Rookie

  • 9 posts
  • LocationWarsaw

Posted 09 February 2013 - 07:20 AM

Faktycznie lipa u kolegi z tymi przyciskami.
Z trochę innej beczki mogę dodać że jak przechodzę między dwoma różnymi kontami to resetują mi się bindy mouse5 oraz mouse3

#8 Valk1r

    Member

  • Pip
  • 12 posts

Posted 10 February 2013 - 10:31 AM

myślę że problem nie jest związany ze sterownikami tylko z samą konfiguracją komputera,a dokładniej z procesorem i wielowątkowością,i nie chodzi tutaj o to czy gra obługuje wiele rdzeni czy nie,ale o to że niektóre wielordzeniowe procesory potrafia płatać fiigle i powodować własnie takie problemy z niektórymi grami(jak jeszcze miałem wcześniejszy komputer z 2 rdzeniowym procesorem zdarzaly się takie cuda jak niezamierzony speedhack w grach multiplayer czy właśnie problem z działaniem myszy)mogę jedynie zasugerować żebyś sprawdził 2 sposoby które mi zawsze pomagały z tym problemem i tobie pomogą (o ile twój problem jest tej samej natury) a więc po kolei:

sposób numero uno:odpalasz mechwarriora a potem menadżer zadań,przechodzisz do zakładki procesy i klikasz prawym na procesie mechwarriora po czym klikasz "ustaw koligację" a następnie "odfajkowujesz" wszystko tak by został tylko "procesor0"

sposób numero duo:znowu musisz otworzyć menadźer zadań z tym że teraz musisz wybrać opcję "ustaw priorytet" i kliknąc "niski"

co wiedziałem napisałem,może ci to pomoże a może i nie tak czy siak spróbować nie zaszkodzi.

ps ewentualnie możesz sprawdzić czy aby na pewno masz dobrze zbindowane klawisze w mechwarriorze,przypominam również że domyślnie pierwsza grupa nie jest zbindowana pod lewy przycisk myszy,lecz wybiera się ją poprzez "zaznaczenie" strzałkami grupy podczas bitwy ( jeśli będzie zaznaczona 1 grupa po naciśnięciu lewego wystrzeli 1,jeśli będzie 2 zaznaczona po nacisnięciu wystrzeli2 itd itd)

Edited by EtylowaKrew, 10 February 2013 - 10:37 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users