Jump to content

Sondaze


29 replies to this topic

Poll: Sondaże (133 member(s) have cast votes)

Ile masz lat ?

  1. 15-20 (13 votes [9.77%] - View)

    Percentage of vote: 9.77%

  2. Voted 20-30 (74 votes [55.64%] - View)

    Percentage of vote: 55.64%

  3. 30-40 (42 votes [31.58%] - View)

    Percentage of vote: 31.58%

  4. 50-60 (1 votes [0.75%] - View)

    Percentage of vote: 0.75%

  5. 40-50 (3 votes [2.26%] - View)

    Percentage of vote: 2.26%

Jak dlugo interesujesz sie Mechami

  1. od poczatku (1989) MW (22 votes [16.54%] - View)

    Percentage of vote: 16.54%

  2. Voted od (1995) MW2 (43 votes [32.33%] - View)

    Percentage of vote: 32.33%

  3. od (1999) MW3 (28 votes [21.05%] - View)

    Percentage of vote: 21.05%

  4. od (2002) MW4 (16 votes [12.03%] - View)

    Percentage of vote: 12.03%

  5. dopiero sie dowiedzialem i poznaje swiat i jego zasady (24 votes [18.05%] - View)

    Percentage of vote: 18.05%

Jakim typem Mechow chcesz grac

  1. Voted Scout (38 votes [13.52%] - View)

    Percentage of vote: 13.52%

  2. Voted Medium (70 votes [24.91%] - View)

    Percentage of vote: 24.91%

  3. Voted Heavy (75 votes [26.69%] - View)

    Percentage of vote: 26.69%

  4. Assault (60 votes [21.35%] - View)

    Percentage of vote: 21.35%

  5. Voted Support (38 votes [13.52%] - View)

    Percentage of vote: 13.52%

Vote

#21 grabczas

    Member

  • Pip
  • 18 posts
  • LocationPoland

Posted 03 July 2012 - 10:50 AM

Cześć wszystkim :)

Mechami od kiedy dokładnie się jaram to już nie wiem (najpewniej można liczyć oglądanie starych transformersów i kapitana dajmosa :blush: ) ale z samym mechwarriorem mam małą styczność, dopiero próbują pouczyć się grać w czwórkę żeby mieć pojęcie o jako takiej kontroli mecha.

Co chodzi o maszynę to chcę coś cięższego z solidnym pancerzem do walki na przodzie albo żeby mieć masę amunicji w przypadku walki na najdłuższych zasięgach i nie snajper tylko bardziej mi chodzi o zapas chorej ilości rakiet ;)

Jeżeli ktoś byłby w stanie dać na PM info żebym mógł się podszkolić bądź po prostu ma ochotę mi pomóc to byłbym w ogóle uber wdzięczny ;)

#22 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 03 July 2012 - 11:45 AM

Czołem grabczas.

Na powitanie małe doedukowanie: Transformery to nie mechy. Generała Daimosa też kiedyś oglądałem, ale dzisiaj mam trochę inne gusta i mechy z ludzkimi twarzami (no ok, Gurren Lagann to wyjątek) mi nie podchodzą.

Żeby Ci trochę przybliżyć świat Mechwarriora (a konkretnie Battletecha, bo to na tym Uniwersum jest oparty) polecam stronkę http://solaris7.pl/i...attletecha.html, a jeśli język angielski nie jest przeszkodą, to http://www.sarna.net/wiki/Main_Page, oraz http://mwomercs.com/...-pretty-please/ gdzie masz zbiór wielu różnych informacji dotyczących Mechwarrior Online. Oczywiście śledź wątki na polskim forum, tam często prowadzone są rozmowy, gdzie wiele informacji przy okazji tłumaczymy i wyjaśniamy.

Z 'Mechów, które mogę Ci polecić to Atlas (mnóstwo pancerza i niezłego uzbrojenia do walki na średnim-bliskim dystansie, lecz przy tym bardzo powolny) bądź Catapult ('Mech stworzony do zasypywania wroga deszczem pocisków z bezpiecznej odległości, posiadający silniki skokowe i cztery średnie lasery). Później (jeszcze nie wiadomo kiedy gracze będą mogli go poprowadzić) na pewno zechcesz zakupić Stalkera - zestaw średnich i ciężkich laserów, oraz pociski bliskiego i dalekiego zasięgu). Co do ilości amunicji, rodzaju i ilości broni, a także pancerza i innego sprzętu to właściwie kwestia tego, co zmajstrujesz w MechLabie, czyli miejscu służącym do przezbrajania i modyfikowania swoich 'Mechów - oczywiście należy pamiętać o limitach takich jak ilość miejsca w danej sekcji 'Mecha, rodzaj montowanej broni (energetyczna, balistyczna i rakietowa) oraz limitach wagowych.

Edited by Czechu NS, 03 July 2012 - 11:49 AM.


#23 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 10 July 2012 - 03:54 AM

Witam wszystkich.
Brakuje na forum watku w ktorym nowa osoba moglaby sie przywitac - sprobuje sie wiec przywitac w watku sadazowym.
Mechy - co prawda to nie Battletech ale zaczalem od takiej antycznej gry ktora sie nazywala Metaltech: Earthsiege. Pozniej przygode kontynuowalem z MW2, 3 i 4.
W MW4:Merc dluzszy czas gralem w sieci w ligach NBT i troche MWL.
Ciekawe czy tu osoby z Polski z ktorymi mialem okazje grac....
Od jakiegos czasu z powodu zaniku ludzi grajacych w MW4 zrobilem sobie przerwe, ale ostatnio w ramach przetarcia znowu zainstalowem MW4 i gram w kampanie B)

Mam nadzieje, ze MWO odniesie sukces - rowniez w Polsce i pozwoli nam sie cieszyc nowa gra ze swiata BT.

#24 Izzet

    Rookie

  • 8 posts
  • LocationPoland

Posted 21 November 2012 - 08:45 AM

Witam
Ja dopiero gram od MW3, ale uwielbiam ten klimat i czekam na Daishi i Bushwackera ;] Atlas ssie ;p
mój komp ledwo ciągnie i tak lubię tą grę, że chyba zmusi mnie do kupna nowego xD
Trochę grałem z kolegami po LANie w MW3, ale później oni woleli CS i DoDa :( więc super, że dzięki MWO już nie będzie większego problemu ze znalezieniem chętnych graczy ;)
The future is war...

#25 Worst Worm

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationPoland, Warsaw

Posted 21 November 2012 - 08:54 AM

Idąc za dobrym przykładem Nessusa... Dzień dobry Wszystkim Wyjadaczom i Amatorom ;)
Pierwszy kontakt z BT w okolica 93 roku, w związku z Encorowym tłumaczeniem planszówki. Potem oczywiście MW2, 3 i 4, Mechcommander 1 i 2. Po drodze konwencjonalny RPG - "Mechawojownik", do którego planuję niedługo wrócić, łącząc go z planszówką. Totalny fascynać tego uniwersum.

Doświadczenie w symulacyjnych i shooterowych MMO raczej niewielkie, ale cóż - wszystko przed nami :(

#26 Bartekh

    Rookie

  • 1 posts

Posted 22 November 2012 - 09:41 AM

Nie wiem czy granie w MW3 mając 4 lata się liczy, ale radoche ze strzelena laserem po 5 min. walenia w klawiature pamiętam do dzisiaj. xD

#27 Ubik648

    Rookie

  • Big Brother
  • 3 posts
  • LocationPoland

Posted 24 November 2012 - 03:11 AM

Salut , co tu biadolić lubuje wielkie maszyny bojowe, BT poznałem po aplikacji bakcyla z MW3. Pozostałe odsłony poznałem i mam do nich wielki respekt. Otwarty jestem na teamworki, w kupie więcej tonażu pancerza się zetrze. Do zobaczenia w bitwach .

#28 Liszasabi

    Rookie

  • 3 posts
  • LocationPoland (Warsaw)

Posted 03 December 2012 - 06:51 AM

Czołem wszystkim,
Jeżeli chodzi o mnie to Mech Warrior Online to moja pierwsza styczność z battletechem, ale zauroczył mnie ten świat i klimat tak mocno, że nie wiem czy jestem w stanie to sobie wyobrazić co mnie ominęło gdy żyłem sobie w nieświadomości. Można powiedzieć, że uczę się teraz wszystkiego związanego z battletechem na każdym kroku, chłonę wiedzę jak gąbka i ciągle chcę więcej. Gra zapowiada się naprawde obiecująco. Także, jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z serią Mechwarrior to jak widać po moim przykładzie nic straconego, polecam.

#29 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 14 March 2013 - 06:15 AM

Lisza polecam ci poczytać podręczniki do mechwarriora RPG. Fajny klimat lat 80-tych :-)

#30 Johny Polish

    Rookie

  • The 1 Percent
  • 3 posts
  • LocationPoland

Posted 14 March 2013 - 06:26 AM

Witam wszystkich!

Ja znowu swoją przygodę z Mechwariorem zacząłem....dawno dawno temu, kiedy z kumplami kupilismy planszowego Battletecha z 12 bodajże plastikowymi figurkami wydanego przez Encore. To było wielkie WOW pierwsza gierka z figurkami w Polsce, póżniej gry komputerowe.
W Mechwariora Online gram juz troszkę z różnym rezultatem :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users