Jump to content

Mechwarrior Online - dyskusja ogólna


317 replies to this topic

#21 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 07 June 2012 - 02:59 PM

ja bym powiedzial ze bardzo malo spodziewalem sie ok 10 tysi kluczy

#22 Miscatonic

    Member

  • PipPip
  • 20 posts

Posted 07 June 2012 - 03:35 PM

A to ostatnio były jakieś nowe rozdawane? Bo przed E3 chyba tylko ok 1500 osób dostało się do bety.

#23 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 07 June 2012 - 06:23 PM

jeszcze jakieś klucze były rozdawane w trakcie E3

#24 Miscatonic

    Member

  • PipPip
  • 20 posts

Posted 09 June 2012 - 12:29 AM

Kiedy będzie następna porcja zaproszeń?

Edited by Miscatonic, 09 June 2012 - 12:29 AM.


#25 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 09 June 2012 - 01:13 AM

Nie wiadomo,niebawem gra wejdzie w etap open beta (lipiec jak mnie pamięć nie myli).

#26 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 09 June 2012 - 02:23 AM

wczoraj zdaje sie rozdali kolejne 1500 kluczy , teraz bedzie troche czesciej rozdawane cos tak czuje , pewnie w poniedzialek rzuca 500 i w srode kolejne tak jak ostatnio.

#27 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 09 June 2012 - 04:34 AM

Tak, dokładnie...kolejne 1.5k kluczy zostało rozdane.

#28 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 10 June 2012 - 05:35 AM

Moze ktos wie jaka bedzie dystrybucja? Box czy digital , moze jedno i drugie? Mnie osobiscie interesuje tylko Box .

#29 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 10 June 2012 - 07:06 AM

no jak narazie wszystko jest w wersji digital ale podejrzewam ze w krotkim czasie max 4miechy wypuszcza wersje pudelkowa.bo bedzie im sie to oplacalo i beda chcieli sciagnac klientow kwestia kto to bedzie rozprowadzal w europie i kosztow.bo jesli sobie zazycza za pudeleczko 300 to moga zapomiec:P:)

#30 Suchy

    Rookie

  • 2 posts
  • LocationLębork/ POLAND

Posted 11 June 2012 - 07:06 AM

Witam, czy ktoś z rodaków dostał się do BETY ??

#31 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 11 June 2012 - 07:42 AM

nawet jesli to nie moze powiedziec bo obowiazuje go NDA:))


ps.
aktualizacja.
mozecie do mnie mowic wrozka;) dali 500:P

Edited by Telpher, 12 June 2012 - 12:21 AM.


#32 adhan

    Rookie

  • 4 posts

Posted 12 June 2012 - 11:35 PM

to jest głupie ze nie mozna powiedziec czy ma sie klucz czy nie .
czekam na lipiec i na open bete bo bym sobie postrzelał mam dośc bf i ginięcia zanim cokolwiek zobacze i zera współpracy pomiędzy graczami .

Edited by adhan, 12 June 2012 - 11:50 PM.


#33 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 14 June 2012 - 06:34 AM

glupie jak glupie zabezpieczaja sie przed przeciekami i probami przekupienia czy wlamania do kogos zeby wbis sie i wykrasc screeny na czyjes konto...no i oczywiscie zeby konkurencja nie wiedziala do konca co sie szykuje
..
cos sie chlopaki rozkrecaja rzucili w sumie kolejny tysiac procz tej 500 wczesniej.. ciekawe ciekawe:P:)

Edited by Telpher, 14 June 2012 - 07:03 AM.


#34 Gwynebleid

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationPoland

Posted 14 June 2012 - 01:09 PM

Spokojnie już niedługo będzie opne beta to sobie pięknie pośmigamy ;)

#35 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 17 June 2012 - 11:46 AM

View PostGwynebleid, on 14 June 2012 - 01:09 PM, said:

Spokojnie już niedługo będzie opne beta to sobie pięknie pośmigamy :D

To niedlugo ciagnie sie jak "flaki z olejem"
Ja chyba przypomne sobie MWLL w oczekiwaniu na OB , znajac moje (nie)szczescie to kluczyka i tak nie dostane do bety :D

#36 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 17 June 2012 - 03:07 PM

no coz teraz rozliczaja sie ile kluczy juz wyszlo z tej puli pierwszej bety czyli 10tys...i ciagle niemoga sie doliczyc albo wychodzi im 7700 albo kolo 9k

#37 Spate

    Rookie

  • FP Veteran - Beta 1
  • FP Veteran - Beta 1
  • 6 posts
  • LocationPoland

Posted 18 June 2012 - 12:27 PM

Nie siedze dokladnie w uniwersum gry (pobieznie przeczytalem forum, nie jest az tak zle), ale milo wspominam czasy mw3 i Earthsiege 2.
Z dostepnych informacji gra zapowiada sie ciekawie, poczekam do open bety - przetestuje, wyrobie sobie opinie o tym tytule.

#38 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 19 June 2012 - 03:34 PM

Jestem za - wchodzę w każdą sensowną inicjatywę polskiej lancy/kompanii.
A jeśli chodzi o Klany to (być może spadnie na mnie odium tego wrednego i złego, ale wychodzę z założenia trzeba być wiernym sobie i uczciwym wobec swoich przekonań) od czasu rozpoczęcia mojej przygody z MW2 (kiedy to było...) i epickiej wojny między Klanami (Clan Wolf & Clan Jade Falcon - Wilk i Nefrytowy Sokół nie przemawiają jakoś do mnie :() moja sympatia zawsze była przy nich. I to, od razu wyjaśniam, nie z powodu bardziej zaawansowanej technologii (w MW2 walczyły tylko Klany, więc nie mogło być mowy o przewadze jednej ze stron), ale w powodu ich podejścia do spraw honoru, zasad i wierności ideałom (choć jak pokazała historia to jak zwykle częściowo jedynie w sferze deklaracji - vide wykończenie Ulrika Kiereńskiego w zasadzce przez Vandervahna Chistu) - w końcu wrócili do Strefy Wewnętrznej, żeby przywrócić ideały Gwiezdnej Ligi, w które wierzył Kiereński... I o ile chętnie wspomogę umiejętnościami (od czasu, gdy niedawno dowiedziałem się o MWO trenuję intensywnie na MW4 Mercs, chętnych do multi serdecznie zapraszam do rozgrywki) polską lancę, to jeśli pojawi się opcja dołączenia do klanu, będę pierwszy na pokładzie.
Czy są wśród nas jeszcze inni klanowi wojownicy?

#39 Kornikus

    Rookie

  • 1 posts
  • LocationPoland

Posted 20 June 2012 - 08:24 AM

Hejka, Czy ktos wie ile czasu siei czeka, albo jak przyspieszyc dostep do zamknietej Bety? Od ponad miesiaca mam Pending.

#40 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 20 June 2012 - 09:20 AM

jest 10 tys kluczy co jakis czas uwalniaja pewna ilosc od 300-500 do 1500.jak narazieuwaolnili do ludzi (wg roznych wyliczen od 7700 do 9tys.).potem bedzie faza druga bety i bedzie juz ich wiecej





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users