Jump to content

Polskie Jednostki,klany I Społeczności


8 replies to this topic

#1 Azradiel

    Member

  • Pip
  • 10 posts
  • LocationWarsaw

Posted 13 September 2013 - 08:06 PM

Witam

Czy oprócz 1st Grunwald działają jakieś Polskie lub częściowo polskie jednostki ?

#2 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 15 September 2013 - 11:36 PM

Pamiętam, że kiedyś była jakaś pod-grupa MWO na http://efantazja.eu/.
Jednak na twoim miejscu szukałbym grup anglojęzycznych, zwłaszcza że i tak serwer jest w Ameryce. Ja tak grałem ok 2 miesięcy, zanim znalazłem Grunwald.

#3 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 20 January 2016 - 12:16 AM

Ponieważ ten temat pojawia się w wynikach wyszukiwania Google jako pierwsza pozycja przy wyszukiwaniu "polskie jednostki mwo", a widać wzrost zainteresowania po pojawieniu się MWO na Steam - odkopuję temat.

Jeżeli ktoś chce pograć z Polskimi graczami to zapraszam na TS Grunwaldu na serwerze NGNG.
Grunwaldowi bliżej już do "społeczności" niż jednostki. Tam najłatwiej wyjaśnić niuanse MWO i jak zawsze każdy z chęcią się podzieli swoją wiedzą, również o aktywnych jednostkach występujących w MWO.

TS:
voip01.n1585.hypernia.net:9992
Hasło: mechwarrior

Jesteśmy w połowie listy.

#4 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 20 January 2016 - 12:04 PM

Skoro już Taju odkopałeś ten temat, to zrobię ci konkurencję, a co? Posted Image

Poza 1st Grunwald, jest też Mechanized Hussars, które nie jako współpracuje z Skye Rangers, jedną z największych i najbardziej wpływowych jednostek w MWO. Wpaniałe towarzysto praktycznie z całego świata, no i da się przeżyć bez znajomości języka angielskiego, choć ułatwia on wiele. Również pomagamy każdemu kto do nas wpadnie, praktycznie w każdej sprawie.

W grze są też 8th Ursan Cavalry Regiment (100% Polska Jednostka, jestem prawie pewny że dobrze wpisałem chłopaków) i Iron Serpents(Również międzynarodówka).

Jak dołaczyć do Hussari?

Odnaleźć nasz temat na forum MWO. Nie jestem pewny czy mogę zamieścić tutaj link, chociąż odnalezienie naszego tematu powinno być dość proste.

lub idąc na łatwiznę, dodać jedną z osób wymienionych ponirzej, do znajomych w grze, któreś z nas napewno będzie online i będzie mogło pomóc w dołączeniu do nas na Tsie:

The13
Col Skaza
Kosmaj
Machcio

Edited by The13, 24 January 2016 - 02:14 AM.


#5 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 21 January 2016 - 08:21 AM

A dla wszystkich którzy nie mają ochoty należeć do żadnego klanu a szukają ludzi do gry przesyłam kilka kanałów TS gdzie można zawsze kogoś spotkać:

House Marik TS
voip01.n1585.hypernia.net:9992

FRR TS
162.243.239.158:9725
Hasło: Dragon

Donegals
ts3server://79.133.47.4?port=3144

Tamat Jager
78.46.75.226:8892
Hasło:Overlord123


Comstar EU
109.228.29.191

Steiner Hub
ts1.housesteiner.com

A jak ktoś ma konkretne pytania to walić na kanały SRoT lub na NGNG Grunwald gdzie każdy da rady nowym graczom.
Albo pisać na forum MWO.

A i zapomniał bym, na TS NGNG Grunwaldu siedzi ostatnio duża grupa nowych graczy, chłopaki założyli swój klan aby zdobywać mech baye w CW.
Polecam dołączenie do nich, dobrze się gra od początku z kimś na tym samym poziomie. Do tego w grupie łatwiej w CW.

Edited by Michal R, 21 January 2016 - 12:51 PM.


#6 Greg92PL

    Rookie

  • 5 posts

Posted 29 May 2018 - 02:57 PM

Cześć
Czy istnieją jeszcze polskie klany wciąż działające i grajace w mechwarriora?

#7 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 29 May 2018 - 08:41 PM

W zakładce pobór na forum masz namiary na tsa Dywizjonu 303. Prawie codziennie jest pełna grupa :) w samej jednostce jest ponad 50 mniej więcej regularnie grających osób. Poza nimi jest też mnóstwo graczy niezrzeszonych, którzy też z nami grają

#8 Greg92PL

    Rookie

  • 5 posts

Posted 30 May 2018 - 11:44 AM

Strasznie głupie pytanie, ale gdzie ta zakładka poboru? Nie widzę jej...

#9 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 30 May 2018 - 02:37 PM

W polskim forum na samej górze :D subforum

https://mwomercs.com...orum/173-pobor/





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users