Jump to content

Nowy


10 replies to this topic

#1 LemartesPOL

    Rookie

  • 1 posts

Posted 06 January 2014 - 02:39 AM

:ph34r: Nie wiem czy to dobre miejsce na moj pierwszy post. Jestem nowy, chciałbym poprawić swoje osiągi w mechwariorze. I moje pytanie brzmi czy macie TS-a do ktorego mozna sie podlaczyc i poduczyc sie?

#2 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 11 January 2014 - 11:19 AM

http://1stgrunwald.enjin.com/


TS: voip01.n1585.hypernia.net:9992
Hasło: mechwarrior

Edited by Taj, 11 January 2014 - 11:19 AM.


#3 SadisticDentistPL

    Rookie

  • 1 posts

Posted 22 April 2014 - 10:51 AM

Siema, też jestem nowy, przyszedłem tutaj z Hawken-a.

#4 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 22 April 2014 - 10:52 PM

Witamy i przepraszamy. MWO to nadal beta. :P

#5 13th Shaman

    Member

  • PipPip
  • Overlord
  • Overlord
  • 42 posts

Posted 21 July 2014 - 12:11 PM

Jeśli też jesteś nowy i szukasz kogoś do wspólnej gry, zapraszamy na skye-rangers.net, między narodowa jednostka z Pełnoprawnym Polskim oddziałem, dużo treningów, turnieji i sporo śmiechu. Na skye Rangers szukaj 25th Regiment 3rd Company ' The Mechanized Hussars'. Każdy tu znajdzie swój kawałek podłogi, pro/semi-pro czy nawet niedzielni gracze:)

#6 SzArY2

    Rookie

  • 2 posts

Posted 29 December 2015 - 01:33 PM

Siema, jestem tu nowy i sorry za pewnie podstawowe pytanie ale jak można kupić jakiegoś mecha który nie jest jednym z podstawowych? Takiego którego mogę ulepszać i expić? Niby głupie pytanie ale zaczyna mnie to męczyć...

#7 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 29 December 2015 - 10:30 PM

Store (górny pasek) > Battlemechs (lewy pasek). Tam jest cała lista. Debilny interfejs sklepu pokazuje domyślnie tylko promocje.

#8 SzArY2

    Rookie

  • 2 posts

Posted 30 December 2015 - 01:55 AM

Dzięki wielkie. Szukałem po necie ale znajdywałem tylko info z bety z przed 2-3 lat

#9 KolaB

    Rookie

  • The Cub
  • The Cub
  • 1 posts

Posted 15 January 2016 - 02:37 PM

Czołem Panowie ! Jakby ktoś miał ochotę to dodajcie mnie do listy znajomych pod nickiem KolaB ,
Moj pilot ranking to w chwili obecnej 3 i ciut ale skacze miedzy 4 a 3 .
Peace !

#10 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 16 January 2016 - 02:52 AM

Hej nie ma problemu. Wpadnij na TS Grunwaldu. Ostanio siedzi tam spora grupa graczy na twoim poziomie. Nie należą do Grunwaldu ale okupują kanał :) i dużo grają razem.
Jeżeli szukasz jednostki do grania to w Polsce nic ciekawego nie znajdziesz. Zbieraj znajomych i graj z nimi :) tak będzie najłatwiej.

#11 Viscaer

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 21 posts
  • LocationPoland

Posted 24 January 2016 - 03:38 AM

Obecnie na TS NoGutsNoGalaxy, na którym swój kanał ma 1st Grunwald, zbierają się także ludzie z innych ekip oraz niezrzeszeni także gorąco polecam (zwłaszcza soboty, granie zaczynamy od 16 a nieraz kończymy na 2 w nocy). Mamy doświadczonych graczy ale także i całkiem zielonych także wynik ogólny nie gra roli. Gramy dla wspólnej zabawy Posted Image

Natomiast jako że kilka postów wyżej Taj podał link do forum Grunwaldu to także i o tym wspomnę. Warto się tam zapisać aby mieć dostęp do potężnej bazy danych konfiguracji, ew. podpytać kogoś doświadczonego co jest najskuteczniejsze w danym momencie.

TS: voip01.n1585.hypernia.net:9992
Hasło: mechwarrior

Edited by Viscaer, 24 January 2016 - 03:51 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users