Jump to content

Kantyna


259 replies to this topic

#221 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 24 April 2015 - 03:24 AM

Ember z 4xML+4xMG jest wciąż jednym z najlepszych lekkich mechów. W średnie hero nie ma co się pakować, bo Stormcrow wdeptuje wszystkie inne w ziemię.

#222 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 24 April 2015 - 04:07 AM

Light:
Ember ale na 4xMPL i 4xMG (dobry do CW)
Oxide - srmgedon

Medium:
Kintaro - srm, srm, srm mówiłem już srm?
Grid Iron - dobry na wszystko, gauss, aceki itd.
Sparky - lejzerowa dzida. Dużo możliwości.

Innych nie mam, ale dla zabawy można kupić:
Vindicatora - standardowe są ok, hero ma dobre rozmieszczenie broni.
SHD - boli mnie zbyt duża ilość slotów lejzerowych w rękach, tylko do zabawy.
B,L,O,W...J,O,B - nie oferuje nic co mają standardowe napędy.
Trebuchet - drzwi od stodoły, nadaje się tylko jako tarcza.
Centek -masz AH, to po co ci hero?
Spoderman i Comando - dla zabawy.

Najlepszym wyborem jest Ember :)

Edited by Michal R, 24 April 2015 - 04:10 AM.


#223 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 24 April 2015 - 04:46 AM

Vindicatory jakoś mi nie podchodzą więc w hero też nie chce się pakować. Na początku myślałem nad PB bo zwykłymi locustami gra mi się bardzo fajnie, ale skoro polecacie embera to chyba się na niego zdecyduje :) Tym bardziej, że brakuje mi lighta do CW. A o arrow co powiecie?

Edited by Freo19, 24 April 2015 - 04:48 AM.


#224 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 24 April 2015 - 05:37 AM

Na Arrow założysz co najwyżej 3xERLL do korpusu, co można prawie bez zmian zrobić na innym BJ. Darmowe warianty są ciekawsze.

#225 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 24 April 2015 - 02:55 PM

Ten event z CW to jakaś kpina. Czekałem 15 minut. Byłem już w 2 grupie w kolejce i... przeniosło mnie znowu na ostatnie

#226 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 24 April 2015 - 09:18 PM

PGI musi powtórzyć pierwszą klasę szkoły podstawowej. Autentycznie nie sprawdzili, ilu graczy jest łącznie po obu stronach.

#227 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 26 April 2015 - 12:05 PM

Masakra, MWO potrafi po 120minut działać w tle i kolejkować... wchodzę co jakiś czas i patrzę że jestem już 7 a za chwilę 56... Od początku eventu aż 4pkt zdobyłem...

#228 Taj

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The God
  • The God
  • 153 posts
  • Google+: Link
  • Facebook: Link
  • Twitch: Link
  • LocationLodz, Poland

Posted 26 April 2015 - 02:14 PM

Dlatego warto zawitać np. na TS'a NGNG do Grunwaldu lub na TS'a SteinerHuba, gdzie są Ursy - ponieważ jeżeli jesteś w grupie, to nie wywali Cię z "losowania" ;-) ostatecznie możesz użyć nowego wynalazku w MWO, czyli LFG :P

Co do TS'a SRoTów to tam nie wejdziesz bez zaproszenia ;-)

#229 Raflik

    Member

  • PipPipPip
  • The 1 Percent
  • 53 posts

Posted 26 April 2015 - 11:08 PM

Potwierdzam.
Zawsze w pierwszej kolejności sprawdzaj TS-a, a jak nie ma 12 osób, to dopychać ludźmi z LFG.
Nawet randomowe PUG-i, lub AFK-erzy w grupie są lepsi niż "Transferring Pilot and Mechs"
Na 29 gier (i punktów) tylko raz wywaliło nas z 7 miejsca na 30, bo raptem było tylko 9 osób w grupie, więc wszyscy zależeli od 3 randomów, z których ktoś się wyłamał. W pozostałych przypadkach pełna 12 oczekiwała ~10 minut na mecz, nawet jeśli koledzy piloci z LFG grali tak, że wołało to o pomstę do nieba

#230 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 26 April 2015 - 11:10 PM

View PostTaj, on 26 April 2015 - 02:14 PM, said:

Dlatego warto zawitać np. na TS'a NGNG do Grunwaldu lub na TS'a SteinerHuba, gdzie są Ursy - ponieważ jeżeli jesteś w grupie, to nie wywali Cię z "losowania" ;-) ostatecznie możesz użyć nowego wynalazku w MWO, czyli LFG :P

Co do TS'a SRoTów to tam nie wejdziesz bez zaproszenia ;-)


Na razie nie mam z czym do ludzi wychodzić i cały czas w wolnych chwilach koksuje TDR'y ;)
Event olalem...

Czy ktoś jeszcze poza mną ma wrażenie że po wtorkowym patchu MPL i LPL dostały po detekcji trafień? TDR 5SS i 9SE wyciągają w PUG'ach odpowiednio 300-400 i 500-700dmg gdzie wcześniej wychodziło po 600-800 i 700-1000dmg.
Co śmieszniejsze to w między czasie na mech'ach pojawił się podwójny cooldown z umiejętności i z modułu broni także teraz prują jak KM, celownik praktycznie cały czas czerwony aż się mech nie zgrzeje, a obrażeń tak jak by wchodziła połowa tego co wcześniej...
Z ciekawości poszedłem kilka razy kamikaze na Mad Cat'a, ponad 9 pełnych wyładowań z LPL w ramię i nawet nie odpadło zanim zjadł mi CT i posłał na szrot... O co kurna chodzi? Znowu sprzęt Claners'ów dostał "bufa" bo żre IS jak wściekły?

#231 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 26 April 2015 - 11:23 PM

W MWO prawie zawsze chodzi o obciążenie serwera i połączenie (i Twoje, i 23 pozostałych, i samego serwera). To nie jest konkretny mech ani konkretna broń, tylko wbudowana niestabilność całego systemu. A że PGI leci po taniości na często przeciążonych serwerach...

#232 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 26 April 2015 - 11:44 PM

To akurat wiem, i "faworyzowanie" przez silnik ludzi z większym pingiem obserwuję już od dawna, ale od wtorku to jest jakaś kpina... Momentami mam wrażenie że gram z AimBot'ami, jeszcze się dobrze nie wychyli a cała alpha wchodzi we mnie jak w masło gdzie sam czając się na łebka nie jestem w stanie wsadzić mu wszystkiego...

#233 Mullenkamp

    Member

  • PipPip
  • Fury
  • Fury
  • 24 posts
  • Location"Stefan Batory" Tharkad - class Battlecruiser

Posted 27 April 2015 - 12:24 AM

View PostShamoth, on 26 April 2015 - 11:10 PM, said:


Na razie nie mam z czym do ludzi wychodzić i cały czas w wolnych chwilach koksuje TDR'y ;)
Event olalem...



Możesz nawet grac na trialowych. Dla nas to nie ma znaczenia, każdy jest mile widziany. Zwłaszcza, że polaków wcale nie jest za dużo w MWO. Tak więc....wpadaj:). Szczególnie dziś gdy się zbieramy od 18.

#234 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2015 - 12:47 AM

Detekcja trafień w MWO jest słaba, więc warto grać szybkim mechem i nie stać w miejscu (lagshield). To tłumaczy dlaczego Firestarter pod zmasowanym ogniem wroga wytrzymuje dłużej niż Dire Wolf.

PS: Ja kupiłem Locusta-PB za 750 MC. To mniej niż normalnie kosztują niektóre kolory. DHS, Endo, XL190, ECM. Dzięki niemu mogę mieć taki drop deck: Stalker/Battlemaster/Dragon/Locust.

Edited by Kmieciu, 27 April 2015 - 12:59 AM.


#235 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2015 - 01:05 AM

View PostMullenkamp, on 27 April 2015 - 12:24 AM, said:


Możesz nawet grac na trialowych. Dla nas to nie ma znaczenia, każdy jest mile widziany. Zwłaszcza, że polaków wcale nie jest za dużo w MWO. Tak więc....wpadaj:). Szczególnie dziś gdy się zbieramy od 18.


No dobra przytargam jakieś TDR'y i SDR'y... ECM ma sens czy żadnego??

View PostKmieciu, on 27 April 2015 - 12:47 AM, said:

Detekcja trafień w MWO jest słaba, więc warto grać szybkim mechem i nie stać w miejscu (lagshield). To tłumaczy dlaczego Firestarter pod zmasowanym ogniem wroga wytrzymuje dłużej niż Dire Wolf.


Dla mnie jest to kwestia mocno dyskusyjna, staje za mechem bez pancerza na CTR i oddaje 3 strzały z LPL i nic a ten jest w stanie urwać mi nogę SDR'a z AC/20 przy 166km'h i bliskim przejściu o XBL czy SRM już nawet nie wspominam... Zresztą mam wrażenie że zwykłe lasery są bardziej skuteczne obecnie przy przejściu przez powiedzmy cel w 50% niż pulse wpakowany w 100%...

Edited by Shamoth, 27 April 2015 - 01:07 AM.


#236 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 27 April 2015 - 01:19 AM

Jeśli masz problemy, gdy oba mechy stoją w miejscu, to sprawdź Internet. Sieci bezprzewodowe notorycznie sprawiają kłopoty, a czasami są błędy na łączu międzynarodowym.

#237 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2015 - 01:45 AM

View PostModo44, on 27 April 2015 - 01:19 AM, said:

Jeśli masz problemy, gdy oba mechy stoją w miejscu, to sprawdź Internet. Sieci bezprzewodowe notorycznie sprawiają kłopoty, a czasami są błędy na łączu międzynarodowym.


WiFirifi is baaaaad ;)
Stałka po kablu 100/10mb, 116-124ms, packet loss po całym dniu macania 0.01% do Qubec'u, FPS CAP=61, niestety ale to kwestia serwerów i silnika ;/

#238 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 27 April 2015 - 01:49 AM

No jeszcze mogłeś słabo celować, ale przy staniu w miejscu to raczej odpada. :D

#239 Shamoth

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 141 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2015 - 03:25 AM

View PostModo44, on 27 April 2015 - 01:49 AM, said:

No jeszcze mogłeś słabo celować, ale przy staniu w miejscu to raczej odpada. :D


Fakt, przypomina to stodołę jak się SDR'em podejdzie ;)
Co innego jak się strzela w locie ale to już chaos play i sianie popłochu żeby team sobie pomacał krowy po pleckach...
O ile zakumają o co chodzi i ruszą zadki a nie będą i czekać aż się ze mną rozprawią i zaczną znowu wychylać się z za osłony na ostrzał...
Za to zaskakująco często wychodzą mi zdjęcia od czapy bez mierzenia, może i jest to metoda żeby nie celować tylko obrócić się w kierunku wroga i walić, a nuż sam nadejdzie lub predykcja i kompensacja silnika zrobi swoje :D

NGNG, SH... są jeszcze jakieś otwarte TS'y gdzie przebywają polacy?

#240 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2015 - 03:48 AM

Steiner HUB, są tam Ursanie.
MPL działają w CW normalnie. Z LPL różnie bywa.
Za to SRM znowu działają tak jak powinny :)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users