Jump to content

Kantyna


259 replies to this topic

#61 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 01 August 2012 - 08:27 AM

Wybaczcie tą zmianę tematu...



#62 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 02 August 2012 - 07:27 AM

Miasto, Które Walczyło
Niestety coraz więcej ludzi nie rozumie dlaczego warszawiacy o 17:00 1go sierpnia się zatrzymują. Smutne to.
P.S.
Tak wiem, mówi się Walczące Miasto... ale ja wolę wersję, która jednocześnie jest tytułem całkiem sympatycznej książki s-f

#63 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 02 August 2012 - 07:32 AM

View PostCzechu NS, on 31 July 2012 - 08:05 AM, said:

Może ktoś w końcu weźmie się za kontynuację takich gier jak Earthsiege/Starsiege oraz Heavy Gear...

View PostGoodBad, on 31 July 2012 - 09:05 AM, said:

A co do Earthsiege/Starsiege i Heavy Gear na kompie... tez mam wielką nadzieję na kontynuacje (lub choćby remake jak nadchodzacy Baldur's Gate).

O żesz! http://www.prnewswir...-164654816.html Mówisz, masz!


Stompy Bot Productions (firma, która pracuje nad kolejną część Heavy Gear) daje za darmo e-book Heavy Gear Arena Core Rules. Wystarczy polubić ich fanpage na FB i przejść do Free Downloads.
Spoiler


Wybaczcie ten spam (własny post pod własnym postem), ale natrafiłem na promocje dotyczące produktów ze świata Battletech i nie tylko. Niektóre ceny naprawdę kuszą! Lista produktów tutaj.

EDIT: Dzięki szefie, że też sam o tym od razu nie pomyślałem... Następnym razem będę ostrożniejszy.

Edited by Czechu NS, 14 August 2012 - 01:00 PM.


#64 Timitum

    Member

  • PipPip
  • 36 posts
  • LocationPoland

Posted 08 September 2012 - 08:48 AM

Ja miałem paskudną historie z ksiażkowym BT. Kupiłem sobie RPGa (wydanie pierwsze), i żeby urozmaicić zamówiłem pierwsze Polskie wydanie zasad bitewniaka. Ciężko to było znaleźć, a akurat zbliżały się święta. No i czekałem, czekałe, a gdy ktoś zakłócał moje czekanie słyszał tylko "odejdź, JARAM SIĘ!" (coś jak wtedy, gdy dowiedziałem się o MWO).

Minęło 5 lat. Paczka wciąż idzie. Kurier OPEK, bardzo niepolecam.

#65 Wolvesight

    Member

  • PipPip
  • 22 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 08 September 2012 - 10:41 AM

Że tak zapytam, kto przeniósł tematy dotyczące problemów z gra w zamknięte forum beta? Były dwa.
I drugie pytanie: z jakiego powodu?

Pozdro.

#66 Telpher

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 102 posts
  • Facebook: Link
  • Locationplace near baltic sea. u know its earth , eastern europe. not mars or siberia

Posted 12 September 2012 - 03:37 PM

Odpowiedz jest prosta... NDA... inaczej mowiac http://pl.wikipedia...._poufno%C5%9Bci
podpisales.. zgodziles sie..

#67 Furmansky

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 posts

Posted 13 September 2012 - 02:40 AM

Witam panowie, poczytuje sobie forum już od jakiegoś czasu i chciałem się tylko przywitać z rodakami.
Bawmy się wszyscy dobrze i do zobaczenia prędzej, lub później na polu bitwy. Hej

#68 Hitman85

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • Elite Founder
  • 270 posts
  • Facebook: Link
  • Twitter: Link
  • LocationPoland

Posted 16 September 2012 - 01:27 AM

Ja również witam rodaków, do zobaczenia na polu bitwy, powodzenia!^_^

#69 Lord ToT

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationChrzanów, Poland

Posted 21 October 2012 - 06:49 PM

Mężczyzna w garnizonówce siedzał przy barze racząc się VATsem (Vodka and Tonic).Pochylony nad materiałami szkoleniowymi mamrotał "LRMy uzbrajają się dopiero przy 180m, PPC rozwija wiązkę od 90...". Gdyby ktoś podszedł zagaić rozmowę on zapewne przywitałby się pierwszy obserwując nadchodzącą osobę kątem oka. Spytany skąd pochodzi wymieniłby nazwę Lesnovo na znajdującego się na obrzeżach Ligii Wolnych Światów. Wobec Lyrana odnosiłby się oschle z Daviończykiem mógłby (niechętnie) pogadać, z samurajem wypiłby sake, a na widok zielonego zrobiłby zeza.

PS - +10,000 C-Bills dla Demonoida za przypomnienie jak wygląda "kantyna". :)

#70 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 22 October 2012 - 12:53 AM

View PostLord ToT, on 21 October 2012 - 06:49 PM, said:

Mężczyzna w garnizonówce siedzał przy barze racząc się VATsem (Vodka and Tonic).Pochylony nad materiałami szkoleniowymi mamrotał "LRMy uzbrajają się dopiero przy 180m, PPC rozwija wiązkę od 90...". Gdyby ktoś podszedł zagaić rozmowę on zapewne przywitałby się pierwszy obserwując nadchodzącą osobę kątem oka. Spytany skąd pochodzi wymieniłby nazwę Lesnovo na znajdującego się na obrzeżach Ligii Wolnych Światów. Wobec Lyrana odnosiłby się oschle z Daviończykiem mógłby (niechętnie) pogadać, z samurajem wypiłby sake, a na widok zielonego zrobiłby zeza.

PS - +10,000 C-Bills dla Demonoida za przypomnienie jak wygląda "kantyna". :P



poproszę o ciąg dalszy :(

#71 Lord ToT

    Rookie

  • 6 posts
  • LocationChrzanów, Poland

Posted 22 October 2012 - 03:10 PM

Po pewnym czasie VATs wszedłby do krwi otępiając umysł. Z rozwiązanym językiem mężczyzna przyłączyłby się do gry w pokera albo przysłuchiwałby się opowieściom starszych mechawojowników. Na jego twarzy szyderczy uśmiech pląsujący między politowaniem, a złością. Co jakiś czas pytałby "Och... Naprawdę?" lub "Co chciałeś przez to powiedzieć?". Jego małomówność była dobrą kartą, każde zdanie które wycedził poprzez zlepek neuronów miało siłę i klarowność przyciągając uwagę. Celując w największego gadulca lub wodzireja szybko wprowadzał nerwową atmosferę poddając tegoż słowa w wątpliwość. Jeśli wodzirej unikałby konfrontacji... cóż, wtedy on przejmował zmieniał temat. Gdyby jednak ktoś nie ustąpił...

- A Ty czemu pijesz z nami? Nie wyglądasz jakbyś się świetnie bawił. - stwierdziłby wodzirej dając do zrozumienia, że nie czuje się komfortowo.
- "Override pride." Tutaj rzadko się rozmawia, za dużo gada. - kończył zdanie patrząc w bok by nagle odpalić - Abstrahując: Na planetach orientu używa się starohinduskiego pojęcia "sansara". Słyszałeś może o tym? Nie? To ToT opowie.

Po wypowiedzi zazwyczaj padał kawał ze strony tego neurotyka, a atmosfera rozluźniała się wracając do gry w pokera. Czasem jednak wywiązywałaby się pijacka bójka, która kończyłaby się różnie.

Mówili na niego ToT, chociaż nikt nie wiedział skąd się to wzięło.


"Arystokracja jest stanem umysłu."
- Ward Marik, 2608

Edited by Lord ToT, 22 October 2012 - 03:15 PM.


#72 Izzet

    Rookie

  • 8 posts
  • LocationPoland

Posted 22 November 2012 - 11:48 AM

Stawiam wszystkim kolejkę, bo tak robią wikinkowie gdy wchodzą do kantyny!

#73 OGLocDogg

    Rookie

  • 5 posts
  • Facebook: Link
  • LocationPoland

Posted 08 December 2012 - 04:20 AM

Siemka wszystkim, jestem tu nowy, także nie ogarniam sprawy.
Także witam się i stawiam kolejkę :ph34r:

Chciałem sobie pyknąć w tą jakże zacną giere, ale coś się pipeprzy z sumą kontrolna jak ściągam patcha (ok. 1150MB).
Miał ktoś kiedyś taki problem?

Ściągnąłem instalator, odpala się i zamiast instalacji gry jest tylko przycisk PATCH. Tak się zastanawiam co mam patchować jak jeszcze gra mi się nie zainstalowała/ściągnęła. Coś tu jest nie tak. Co powinienem zrobić?

#74 Izzet

    Rookie

  • 8 posts
  • LocationPoland

Posted 11 December 2012 - 01:04 PM

po przyciśnieciu patch powinno sie zacząc instalować (wiem dziwne), ale powinno zadziałać. Bo do głównej instalki, ściągnie pewnie jeszcze kilka aktualizacji,

#75 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 13 December 2012 - 02:26 PM

Ta, pierwszy patch to instalacja gry. Nie przejmowałbym sie tym za bardzo :(

#76 Ch_R0me

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • The Named
  • The Named
  • 613 posts
  • Twitter: Link
  • Twitch: Link
  • LocationIn DireStar with Heavy Naval PPC

Posted 20 April 2013 - 01:25 AM

Czołem wszystkim! :lol: (jeśli odpowiedziałem w złym miejscu to przepraszam / if i wrote in wrong place, then i sorry)
Chciałem się po prostu spotkać z polskim community i pogadać i uzyskać parę wskazówek.
(małe olśnienie: chyba kiedyś zagrałem z "Czechu NS" na Frozen City Night, chyba...)

#77 jarson

    Rookie

  • 2 posts

Posted 23 June 2013 - 11:23 AM

Znalazłem to na YT ''Poradnik nr.1''


#78 Naito

    Member

  • PipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 21 posts
  • LocationPoland

Posted 18 July 2013 - 04:00 PM

Witam po długiej nieobecności. Gra ciągle jest rozbudowana w takim stopniu, że ciężko nazwać ją wersją Demo ? Czy może już coś ruszyło do przodu i jest sens zaczynać granie ?

#79 Tahuti

    Member

  • PipPipPip
  • Ace Of Spades
  • 58 posts

Posted 19 July 2013 - 06:07 AM

Witam, witam.

Gra jest znacznie poprawiona, ale to nadal Beta. Do października mają się pojawić te opcje na które czekaliśmy. (czyli walka frakcji o planety) Sens ma dopiero się pojawić: Póki co można zdobywać doświadczenie i patrzeć jak się gra rozwija.

Najlepiej sam zobacz. Ogólnie gra jest ZNACZNIE bardziej grywalna. :ph34r:

#80 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 22 July 2013 - 10:38 PM

Jeżeli rozgrywka sprawia ci przyjemność, to graj. Lepiej nie liczyć na Community Warfare w tym roku, żeby się nie zawieść.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users