Jump to content

Problemy Z Inwazją

Problem Game

5 replies to this topic

#1 Karlez

    Rookie

  • Knight Errant
  • 2 posts

Posted 02 May 2016 - 04:58 AM

(No więc tak, chciałem zamieścić ten problem na polskim forum, gdyż możliwe iż jest to lokalny problem.)
Otóż gdy próbuję zagrać w trybie inwazji, to gra się glichuje (różnorako) podczas, gdy wszystkie inne tryby działają normalnie. Przykładowo gdy mój 'Mech zostanie zniszczony, to nie przenosi mnie do lobby desantu, tylko kamera kręci się przez jakieś pół minuty wokół wraku, innym razem w ogóle nie mogłem się połączyć z meczem, choć to mogła być wina mojego PC. Podczas ostatniego meczu natomiast po pierwszym desancie nie mogłem wyjść z lobby desantowca pomimo, że cała animacja wstępna minęła i gra toczyła się normalnie.
Jeśli ktoś ma/miał podobny problem, to proszę o pomoc. Jeśli nie, to przeniosę wątek na forum ogólne off-top.
PS: Gdy próbowałem ponownie dołączyć do meczu, to wyświetlał się "Unknow Error"

#2 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 02 May 2016 - 07:30 AM

Błąd po twojej stronie.
Próbowałeś repair toola?

#3 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 02 May 2016 - 07:36 AM

Takie błędy zdarzają się też innym Michał. Nie zamykanie okna wyboru mecha po zrzucie to problem wręcz nagminny. Spróbuj repair toola, bo może coś pomoże, ale ogólnie to i tak trzeba czekać aż PGI naprawi

#4 Raflik

    Member

  • PipPipPip
  • The 1 Percent
  • 53 posts

Posted 02 May 2016 - 08:12 AM

Też miałem problem z "nie znikającym lobby desantowca", kilka razy.
Jeden raz znikło po około 20 sekundach po tym jak mech wylądował. W pozostałych przypadkach tylko re-log pomógł, ale nigdy nie miałem "unknown Error" - po prostu w mechlabie wybierałem dowolnego mecha z dropdecku który był "in game" i klikałem "rejoin".

Repair Tool albo faktycznie do forum ogólnego

#5 Karlez

    Rookie

  • Knight Errant
  • 2 posts

Posted 02 May 2016 - 11:31 AM

Dziękuje za pomoc

#6 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 04 May 2016 - 12:06 AM

Tryb Faction Warfare rozgrywa się na serwerach w Ameryce. Można mieć stabilne łącze do serwerów Europejskich, a na amerykańskich lagi i desync. Dużo zależy więc od operatora internetu.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users