Jump to content

Prezent Na Święta


2 replies to this topic

#1 Garran Tana

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The Howl
  • The Howl
  • 144 posts
  • LocationPoland

Posted 12 December 2017 - 04:11 AM

Jak pewnie wiecie za sam fakt zagrania 27.12. dostajecie bardzo dużo, bardzo fajnych nagród. Wystarczy jedna gra i tyle. Ale wiadomo - może się komuś przytrafić, że nie będzie mógł zagrać tego dnia.
Jeżeli ktoś miałby jakieś problemu z zagraniem tego dnia to dajcie mi znać, mogę się zalogować na Wasze konto, zagrać jeden mecz i nabić Wam prezent.

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt wiele takich przypadków ale pewnie góra z 5 meczyków dodatkowych dałbym radę zrobić, więc jaaaakby co - kto pierwszy ten lepszy :)

Wesołych Świąt!

#2 Ch_R0me

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • The Named
  • The Named
  • 613 posts
  • Twitter: Link
  • Twitch: Link
  • LocationIn DireStar with Heavy Naval PPC

Posted 12 December 2017 - 09:08 AM

View PostGarran Tana, on 12 December 2017 - 04:11 AM, said:

Jak pewnie wiecie za sam fakt zagrania 27.12. dostajecie bardzo dużo, bardzo fajnych nagród. Wystarczy jedna gra i tyle. Ale wiadomo - może się komuś przytrafić, że nie będzie mógł zagrać tego dnia.
Jeżeli ktoś miałby jakieś problemu z zagraniem tego dnia to dajcie mi znać, mogę się zalogować na Wasze konto, zagrać jeden mecz i nabić Wam prezent.

Mam nadzieję, że nie będzie zbyt wiele takich przypadków ale pewnie góra z 5 meczyków dodatkowych dałbym radę zrobić, więc jaaaakby co - kto pierwszy ten lepszy Posted Image

Wesołych Świąt!

PM.

I tobie też ;)

#3 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 14 December 2017 - 09:40 AM

MechWarriorOnline_Gift_2017

7 dni premki, wklepać w redeem Posted Image

Edited by Michal R, 14 December 2017 - 09:41 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users