Jump to content

Solaris 7 Czyli Wyskocz Na Solo!


25 replies to this topic

#1 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 15 April 2018 - 11:31 PM

Czybyśmy się w końcu doczekali powiewu świeżego powietrza w MWO?

Tryb gry, w którym oczekiwanie na mecz potrwa góra 60 sekund, w którym nie będzie można tłumaczyć porażki PUGami albo mapą, która nam nie odpowiada.

Bez czajenia się i czekania na drużynę która chowa się za twoimi plecami i strzela z LRMów*.

Wreszcie zwycięstwo i porażka zależy w 100% od nas: od tego jak zbudujemy mecha i jak dobrze potrafimy go pilotować.

Do tego 7 osobnych dywizji, dzięki czemu będzie można wyprowadzić z hangaru mechy które od lat zbierały kurz. Nie mogę się doczekać pojedynków typu Urbanmech vs Zeus (stawiam na urbiego, LOL).

PS. LRMy dostają niezłego buffa do prędkości, więc solo queue po patchu będzie rakotworcze :-)

PS2. Kolejny plus to brak consumabli, które PGI wprowadziło tylko po to, żeby gracze zbyt dużo nie zarabiali...

Edited by Kmieciu, 15 April 2018 - 11:32 PM.


#2 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 16 April 2018 - 12:12 AM

Ja sobie ostrzę zęby na Division 7, chociaż obawiam się że do pierwszego patcha BJ1 z AC20 będzie rządzić - jak tak to przeskoczę na 6.

#3 zerosouL

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 47 posts

Posted 16 April 2018 - 12:44 AM

Jesli nie wprowadza subdywizji (chociaz dwoch <50 i >50) czy parowania po elo/klasie mecha to obawiam sie, ze Solaris skonczy jak Scouting i w kazdej dywizji do bolu beda sie przewijac te same mechy ze wskazaniem na gorny zakres ciezkosci. Do zobaczenia na arenie :)

#4 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 17 April 2018 - 12:46 AM

Uważam że te dywizje są trochę niedopracowane (może oprócz 7), bo nie wiem czy np. taki huntsman ma jakieś szanse z assultami

#5 zerosouL

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 47 posts

Posted 17 April 2018 - 01:33 AM

Po premierze graczy bedzie pewnie pod dostatkiem ale pozniej dzielenie ludu na kilka trybow rozgrywki i w tym na 7 osobnych dywizji jesli chodzi o Solarisa moze wyjsc srednio. Nie wiem czy nie lepiej bylo wrzucic wszystkich do jednego wora i posegregowac wstepnie mechy nadajac im konkretne ELO, ktore bedzie odpowiedzialne za dobieranie przeciwnikow. Tym sposobem grac moglby miec satysfakcje np ze z samego dolu wbil sie do czolowki (czyli np z obecnej 7 dywizji do 1 dywizji).

#6 The_Yoda

    Rookie

  • The Dragoon
  • The Dragoon
  • 2 posts

Posted 17 April 2018 - 04:42 AM

Cześć wszystkim.
Mam problem.Wczoraj chciałem zapłacić poprzez paysafecard za paczkę Solaris 7,wszystko ok jak wyliczyłem 30usd powinno dać około 102 zł które miałem na paysafecard.Klikam zakup na stronie,przenosi mnie na stronę paysafe,loguję się a tu mi wywala do zapłaty 106 zł,analowałem transakcję,nosz w mordę pędem do sklepu aby kupić doładowanie za 20zł bo mi 2zł potrzebne(o ironio).Ok omijając to.Wbijam jeszcze raz do sklepu MWO i chcę zakupić wspomnianą paczkę,a tu lipa niemogę już,bo dostałem maila że paczka została zakupiona i więcej nie mogę.WTF i say,żadnej paczki nie kupiłem bo nie płaciłem a system uznał że zakupiłem.Piszę więc kilka razy do supportu i lipa nic cisza,a zwięźle i szczegółowo opisałem mój problem i dalej cisza,brak odzewu!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!

#7 Horseman

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • The Mercenary
  • The Mercenary
  • 4,694 posts
  • LocationPoland

Posted 18 April 2018 - 12:40 AM

Support jest w USA Kanadzie, inna strefa czasowa. Cierpliwości.

Edited by Horseman, 18 April 2018 - 01:25 AM.


#8 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 18 April 2018 - 02:30 AM

Dywizje są dość mocno zdupczone.....
Mam nadzieje że to naprawią.
Ale sam Solaris jest zajebisty ;)

#9 zerosouL

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 47 posts

Posted 18 April 2018 - 05:59 AM

Generalnie kiepsko to wyglada juz na samym poczatku. 2 mapy typowo dla tych lzejszych, 2 typowo dla pancerniakow i 1 taka posrednia wiec chyba nie trzeba mowic jak wyglada banowanie map :) Dobry gracz ma jeszcze szanse jesli trafi na ziemniaka ale ogolnie granie z "niedowaga" wydaje sie kiepskim pomyslem. Aby nie bylo za latwo to mimo wyboru serwera gra potrafi nas wrzucic na serwer w Sydney, gdzie z pingiem 500 strzelamy do wrogich mechow ziemniakami :)

#10 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 18 April 2018 - 09:34 AM

Znalazłem następny minus.
Mechy typu assasin, urbi są OP.
Nie łapią dmg... przykre....

#11 Prof RJ Gumby

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • The People's Hero
  • 1,061 posts

Posted 18 April 2018 - 11:17 AM

View PostzerosouL, on 18 April 2018 - 05:59 AM, said:

Aby nie bylo za latwo to mimo wyboru serwera gra potrafi nas wrzucic na serwer w Sydney, gdzie z pingiem 500 strzelamy do wrogich mechow ziemniakami Posted Image


No kurde, to dlatego miewam mecze że moje strzały przelatują przez przeciwnika, albo w ogóle nie lądują tam gdzie powinny (o trafianiu w plecy strzałem od frontu nie wspomnę, bo już wtedy powinienem zacząć mieć jakieś podejrzenia.

Miałem taki mecz że nie zaznaczyłem przeciwnika (przeskakiwaliśmy szybko między osłonami, tylko wystawialiśmy głowy do strzelania przez wzgórze etc) i zawięcie wszystko waliłem mu w prawe torso (to był GD z AC20), ale coś mu nie chciało odpaść kiedy powino, to go wreszcie zaznaczyłem i patrzę: side torsa nietknięte, za to central otwarty na czerwoniutko Posted Image

Edited by Prof RJ Gumby, 18 April 2018 - 11:18 AM.


#12 zerosouL

    Member

  • PipPip
  • Shredder
  • Shredder
  • 47 posts

Posted 18 April 2018 - 11:31 AM

Nie do konca wiem jak dziala kompensacja laga w tej grze ale z pingiem 500 czerwony celownik sygnalizujacy trafienie na poruszajacym sie mediumie zaskakuje mi dobre 2 metry za mechem przeciwnika. Walka z jakims lajtem to dopiero musi byc dobra zabawa :)

#13 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 19 April 2018 - 05:12 AM

Ludziska narzekają, że Vindicator-1X jest OP.

Świat stanął na głowie :-)

#14 Horseman

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • The Mercenary
  • The Mercenary
  • 4,694 posts
  • LocationPoland

Posted 19 April 2018 - 05:55 AM

A taką wcześniej mieli nadzieję że ich Wangi zdominują Div 7. Posted Image
Nie takie groźne jak stracą główne działko. Posted Image

#15 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 19 April 2018 - 09:48 AM

Mnie od wczoraj wywala z gry jak zaczynam solarisa...

#16 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 19 April 2018 - 10:44 PM

View PostHorseman, on 19 April 2018 - 05:55 AM, said:

A taką wcześniej mieli nadzieję że ich Wangi zdominują Div 7. Posted Image
Nie takie groźne jak stracą główne działko. Posted Image


Jeszcze szybciej tracą nogi. Zwłaszcza, jeśli mają w nich ammo :-)

#17 Freo19

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • CS 2020 Silver Champ
  • CS 2020 Silver Champ
  • 162 posts
  • LocationPoland

Posted 25 April 2018 - 09:54 PM

Mimo, że solaris jest zajebisty to populacja spada :/ martwię się że za jakiś czas będzie to tylko martwy tryb ewentualnie tylko z kilkoma pro playerami którzy dodatkowo będą odstraszac resztę graczy

#18 Horseman

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • The Mercenary
  • The Mercenary
  • 4,694 posts
  • LocationPoland

Posted 26 April 2018 - 02:51 AM

View PostFreo19, on 25 April 2018 - 09:54 PM, said:

Mimo, że solaris jest zajebisty to populacja spada :/ martwię się że za jakiś czas będzie to tylko martwy tryb ewentualnie tylko z kilkoma pro playerami którzy dodatkowo będą odstraszac resztę graczy

Populacja wzięła w łeb bo dwa dni temu wyszedł Battletech. :P

#19 Michal R

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 428 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2018 - 02:26 AM

Ta Battletech wciąga, dobra gra :)
Ale Solaris też trochę wkurza, ja przestałem grać, gdy uświadomiłem sobie że musiał bym przeskilować wszystkie mechy którymi chce grać w solaris.... nie chce mi się klikać a granie mechem zrobionym pod CW jest bez sensu.

#20 Horseman

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • The Mercenary
  • The Mercenary
  • 4,694 posts
  • LocationPoland

Posted 27 April 2018 - 02:43 AM

Przejrzyj garaż pod kątem gratów które dawno wycofałeś z obiegu albo którmi po prostu nie chce ci się grać w QP. Tak zrobiłem z Vindicatorem, Phoenix Hawkiem, jednym z Hunchbacków i moim pierwszym Bushwackerem.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users