Jump to content

Jak Zabic Male Smierdziele Z Ecm?


31 replies to this topic

#21 Krzysztof z Bagien

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Giant Helper
  • 710 posts
  • LocationUć, Poland

Posted 04 May 2013 - 01:39 PM

View PostThomas Dziegielewski, on 03 May 2013 - 10:58 AM, said:

w nogi.
i pamientaj ze ecm mech naraze nie majom jump jets to morzesz uczekac od nich jump jetami.


Nasi tu byli! ;)

Spider 5D ma ECM i jump jety. Ale za dwa patche BAP będzie mógł kontrować ECM, więc przestanie to być problemem. Pewnie pojawi się sporo Jennerów D z BAPem i streakami.
Dobry efekt daje też combo (ER)PPC + streaki.

#22 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 06 May 2013 - 01:19 AM

View PostKrzysztof z Bagien, on 04 May 2013 - 01:39 PM, said:


Nasi tu byli! :ph34r:

Spider 5D ma ECM i jump jety. Ale za dwa patche BAP będzie mógł kontrować ECM, więc przestanie to być problemem. Pewnie pojawi się sporo Jennerów D z BAPem i streakami.
Dobry efekt daje też combo (ER)PPC + streaki.


Ty Thomasowi błędów nie wytykaj! Bo uzna, że skaczący Spider z ECM to bug i go naprawi :-)
Mój sposób na lekkie to Jagermech 2xAC20.
BUM!
Nie ma lighta.

#23 Thomas Dziegielewski

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • 279 posts
  • LocationInner Sphere - St.Ives - CERES METALS, AAlcadis Revised Underground Complex, B5

Posted 06 May 2013 - 10:19 PM

haha
touche
hyba raz urzywalem spider
ale except spider morzna latwo ucieknonc jump jetami, nie mam problemuw


jeszce physics team pracuja nad 'hit detection' to powino byc czoras latwiej stszelac w nogi
nawet z polski pingiem


jaki ping macie?

110-150?


to nawet nie zle bo ja z vancouver mam 90. servery som na wschodze ameriki.

#24 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 07 May 2013 - 01:09 AM

Zazwyczaj mam ping 120-130 - od czasu wprowadzenia host state rewind gra się dobrze, pod warunkiem że akurat serwer nie jest przeciążony, bo wtedy pingi rosną wszystkim, widać rubber-banding i trafienia nie są rejestrowane.

Thomas - bardzo ciekawi mnie kto podjął decyzję, żeby rakiety SRM/LRM osłabić o ponad połowę i spodziewał się że wszystko będzie ok. Teraz nawet lighty biegają z ERPPC, bo z bliska są skuteczniejsze niż SRMy.

Nie rozumiem też dlaczego rakiety muszą mieć splash damage? Przecież mają głowice przeciwpancerne, a nie odłamkowe przeciwko piechocie. Tam gdzie SRM trafi, tam powinno zadać obrażenia.

Edited by Kmieciu, 07 May 2013 - 01:09 AM.


#25 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 07 May 2013 - 10:33 AM

Jak już Kmiecu wspominał od czasu wprowadzenia HSR ping nie jest problemem i gra się o wiele lepiej. Jeżeli chodzi o pytania jak te o zmiany LRM i SRM wydaje mi się że lepiej by było je zostawić w Ask The Devs- nie chcemy chyba wypłoszyć Tomasza ;). Nie zmienia to jednak faktu że chętnie bym się co nieco dowiedział o sposobie w jaki tego typu decyzje są podejmowane.

#26 MasterBLB

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 637 posts
  • LocationWarsaw,Poland

Posted 10 May 2013 - 04:27 AM

Kmieciu,pogrzeb na forum Command Chair,programiści pisali czemu rakiety dostały tak ostrego nefra obrażeń.W skrócie mówiąc,przy okazji poprawek splash damage'u dla nóg coś im się popsuło,i rakiety zaczęły zadawać 2x - 6x tyle obrażeń co powinny.Z racji tych obrażeń obszarowych dochodziło do takich absurdów,że LRMy urywały kokpity atlasom.Niestety,problem z tym splashem okazał się na tyle złożony,że nie mogli go naprawić od ręki,dali więc tymczasowe rozwiązanie z drastycznym obniżeniem obrażeń a sami w spokoju sobie tam dłubią i poprawiają,co jest nie tak.Z zapowiedzi wynika,że w patchu 21 maja dostaniemy naprawione LRMy.
Mam rację Thomas?

Btw - mam właśnie taki ping jak Thomas mówisz,zwykle 125 ms

#27 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 12 May 2013 - 09:58 AM

Potwierdzam, że strzelba (LB-X) daje radę. Tylko dobre trollmando nie boi się takiego powitania. Większość od razu zmienia cel.

View PostThomas Dziegielewski, on 06 May 2013 - 10:19 PM, said:

jaki ping macie?

110-150?

to nawet nie zle bo ja z vancouver mam 90. servery som na wschodze ameriki.

Do 150 faktycznie czasem dobija (łącze 50mbps w obie strony, zachód Polski). Dobrze wiedzieć, że dodatkowe ~100 to ocean, a nie bug na trasie. Oczywiście i tak żądamy :) serwera EU w Warszawie, ewentualnie Berlinie.

#28 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 13 May 2013 - 01:10 AM

View PostModo44, on 12 May 2013 - 09:58 AM, said:

Potwierdzam, że strzelba (LB-X) daje radę. Tylko dobre trollmando nie boi się takiego powitania. Większość od razu zmienia cel.


Jeśli trochę pograsz, to zauważysz że najlepsze są te bronie, które umożliwiają skupianie obrażeń na pojedynczym komponencie wroga. LBXem łatwo trafić, ale rozkłada obrażenia po całym mechu. LBX sprawdza się przeciwko Atlasom, na dystansie do 50 metrów. Wtedy cała salwa wchodzi w centralny korpus.

Przeciwko małym, szybkim mechom z ECM najlepsze są obecnie AC20, Gauss, ER(PPC), grupy Large laserów.

#29 Kharim

    Member

  • PipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 39 posts

Posted 13 May 2013 - 02:26 AM

Ja polecam szczególnie large laserami po nogach kroić. Aczkolwiek dobre trafienie z 2xac20 zdejmuje lighta na strzał.

#30 Modo44

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bad Company
  • 3,559 posts

Posted 13 May 2013 - 03:43 AM

View PostKmieciu, on 13 May 2013 - 01:10 AM, said:

LBXem łatwo trafić,

I o to chodzi -- dopóki słabo celujesz, teoretycznie potężne strzały idą w krajobraz.

Niestety :huh: AC20 na Dragona nie wejdzie. Co jest niezłą parodią, kiedy na Ravena spoko da radę... Ale pobawię się AC10 może.

#31 Kmieciu

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Urban Commando
  • Urban Commando
  • 3,437 posts
  • LocationPoland

Posted 13 May 2013 - 10:33 PM

W obecnych czasach najlepszy config dla Dragona to Gauss+2LL.
Dla osób lubiących wyzwanie Gauss+ERPPC+2xSSRM2. Najpierw trafiasz z Gauss+ERPPC, potem namierzasz mecha z ECM i salwa z SSRM2.

#32 simplpc

    Rookie

  • 2 posts

Posted 19 June 2013 - 11:16 PM

nogi!
:(
Thomas radzi sobie z tymi komarami




------------------------
Enjoy it
Get free diablo 3 gold on www.selldiablo3.com site





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users