Jump to content

Vítam Čechoslováky :)


86 replies to this topic

#81 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 27 October 2013 - 11:48 AM

View Postmartian, on 27 October 2013 - 04:44 AM, said:

Nepochybně.

Takže Microsoft a IGP (Infinite Game Publishing) zlikvidovali MW4:Mercs a MWLL, aby hráči přešli k MechWarrior Online. Je to tak?


Nie som si celkom istý, ale myslím, že áno no neviem to na 100%.

#82 martian

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 7,522 posts

Posted 27 October 2013 - 12:18 PM

View PostAdridos, on 27 October 2013 - 11:29 AM, said:

Hej, a náhradou bol MechAssault. :huh:

Nie že by to bola "zlá" hra. na pomery Xboxu si vraj viedla dobre, ale proste to nie je ani zďaleka Mechwarrior.

Ne. MechWarrior 5 byl zrušen v březnu 2003, a to už byl MechAssault dávno venku, protože ten byl vydán už v listopadu předchozího roku.


View PostENS Puskin, on 27 October 2013 - 11:48 AM, said:


Nie som si celkom istý, ale myslím, že áno no neviem to na 100%.


Bylo to zhruba tak: Dobrovolní vývojáři MWLL dostali mírně výhružný dopis, ve kterém se jim hrozilo právními následky, jestliže okamžitě neukončí vývoj MWLL. Bylo to obzvláštní šok pro všechny, protože se právě chystalo začlenění nekolika featur. No, a jelikož vývojáři nechtěli mít oplétačky, tak poslechli. Právníci pak udělali ústupek, že MWLL se může hrát mezi fanoušky dál, ale vývojáři tam nesmí už nic přidat. V ten moment se na to vykašlali i všichni hráči, protože nikdo nechtěl hrát nehotovou hru, o které "ví", že nebude nikdy dokončena.

Očekávaně pak většina příznivců MWLL a MW4:Mercs zakotvila u MWO.

#83 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 27 October 2013 - 01:31 PM

View Postmartian, on 27 October 2013 - 12:18 PM, said:

Ne. MechWarrior 5 byl zrušen v březnu 2003, a to už byl MechAssault dávno venku, protože ten byl vydán už v listopadu předchozího roku.




Bylo to zhruba tak: Dobrovolní vývojáři MWLL dostali mírně výhružný dopis, ve kterém se jim hrozilo právními následky, jestliže okamžitě neukončí vývoj MWLL. Bylo to obzvláštní šok pro všechny, protože se právě chystalo začlenění nekolika featur. No, a jelikož vývojáři nechtěli mít oplétačky, tak poslechli. Právníci pak udělali ústupek, že MWLL se může hrát mezi fanoušky dál, ale vývojáři tam nesmí už nic přidat. V ten moment se na to vykašlali i všichni hráči, protože nikdo nechtěl hrát nehotovou hru, o které "ví", že nebude nikdy dokončena.

Očekávaně pak většina příznivců MWLL a MW4:Mercs zakotvila u MWO.


Tak dík za info.

#84 lukys

    Member

  • Pip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 19 posts
  • LocationEurope/Czech republic

Posted 14 December 2013 - 04:14 PM

Zdar, zdravím všechny Čechoslováky :(
MWO hraji už od začátku, ale teprve s nedávno postaveným novým strojem to za něco stojí, a konečně se mi začíná dařit.
Taky už mě nebaví náhodné týmy, často sice potkáte ostřílené mechwarriory, s kterými si rozumíte i beze slov, ale častěji... škoda mluvit :)
Ač mám hromady mechů, nějak jsem se zakotvil na Spiderech, speciálně na mé variantě s ECM, ER LLAserem, M Laserem, atd. Když se daří, umím být pěkně otravný hmyz, a nepřítel mě občas opravdu, ale opravdu nesnáší :D
V poslední době se snažím i na těžších strojích, teď primárně s lehce upraveným Shadowhawkem, časem si asi budu zvykat na další.

Rád bych si občas zahrál trošku organizovaně, co si budeme povídat, stačí, že se člověk snaží předvídat co má v úmyslu nepřítel ..... a když musí ještě to samé dělat u vlastního týmu... :D

Hraji nárazově, většinou po večerech, vždy několik dní po sobě - podle toho jak mi to vychází a jak je čas. Pokud máte zájem, přidejte si mě do přátel.
Jak jsem psal, primárně hraji v současné době Spidera, styl hraní je převážně rychlý capping (v případě assaultu obsazování, nebo ještě lépe jen "polechtání" základny a rychlé zmizení), útoky ze zálohy, často také udeř & uteč, a jak jsem psal, mojí specialitou je opruzování nepřátelského týmu :wacko:
Občas podnikám poměrně sebevražedné útoky přímo do středu nepřátelské skupiny, často s překvapivě nečekaným úspěchem (střílí totiž více do sebe, než do mě), a někdy to i přežiju :)

S TS nebo Skypem nemám problém, preferuji TS. Angličtina není tolik problém, nějak se domluvím, ale preferuji češtinu (proto se tu také představuji :) ).

Takže boji/lovu zdar, a uvidíme se na bojišti! :)

#85 StellarDust

    Rookie

  • Survivor
  • 3 posts

Posted 05 August 2014 - 11:20 AM

hmm, ste všetci prestali hrať, alebo len prispievať do fóra?

#86 VastoLorde

    Member

  • PipPip
  • Liquid Metal
  • 24 posts
  • LocationSlovakia

Posted 05 August 2014 - 12:19 PM

http://mwomercs.com/...m-cechoslovaky/ :( mwo.cz

Edited by VastoLorde, 05 August 2014 - 12:28 PM.


#87 SVK Puskin

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Elite Founder
  • 822 posts

Posted 05 August 2014 - 02:39 PM

View PostStellarDust, on 05 August 2014 - 11:20 AM, said:

hmm, ste všetci prestali hrať, alebo len prispievať do fóra?


Vôbec nie, prídi na TeamSpeak: ts3.zero-k.info

Edited by ENS Puskin, 05 August 2014 - 02:39 PM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users