Jump to content

Artemis+Srm6


10 replies to this topic

#1 Psychical

    Rookie

  • Giant Helper
  • 5 posts
  • LocationSlovakia

Posted 04 February 2013 - 06:15 AM

masinisti,
artemis + 3x srm6, oplati sa ?
Ten rozptyl do 270m neni az tak hrozny a tym ze sa pouzije artemis tych 20% robi mierenie tazsim tak bez artemisu je vacsia sanca ze neco padne... Osobne som skusal aj s artemisom aj bez a verzia bez sa mi zda predsa efektivnejsia a aj viac ammo mozem nalozit...

#2 Chilloutman

    Rookie

  • Bad Company
  • 6 posts

Posted 04 February 2013 - 07:26 AM

Ja si myslim ze se to oplati, ale zalezi jestli na to mas dost volnych tun. Rozhodne to dost zmensuje rozptyl na 50 - 200m

#3 JuiceKeeper

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The Territorial
  • The Territorial
  • 172 posts

Posted 05 February 2013 - 05:21 AM

hm s artemisom som sa este moc nehral skusal som ho len na srm4 pack na cataphracovy a je tam rozdiel. Hm neviem podla mna lepsie menej gul ale aspon sa trafit ale tak to je podla preferencii ked rad kropis tak asi je lepsie bez artemisu a viac skatul municie.

#4 Mordin Ashe

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,505 posts

Posted 08 February 2013 - 10:38 PM

Mě vyhovuje víc SRM bez Artemis. Dost mých Mechů jsem zkoušel hrát ze srandy jako LRM plaformy a proto mám koupený ten upgrade na většině strojů, ale nestojí to za to. S lehce proměnlivým pingem nevím nikdy dopředu jak moc musím "předstřelit" abych zasáhnul cíl a ta trocha rozptylu navíc mi už umožnila udělat několik kouzelných zrůdností - jako třeba na jednu salvu odpálit obě nohy lehkému Mechu, který si myslel že jsem snadný cíl. S Artemis mi tohle prostě nešlo. Navíc mě trápí ty tuny navíc a extra sloty - každý můj Mech má DHS upgrade a u všech strojů využívám úplně všechny sloty.
Pokud nevíš, co s tunama navíc, radši si vezmi větší motor a na Artemis se vykašli.

Edited by Mordin Ashe, 08 February 2013 - 10:39 PM.


#5 sC4r

    Member

  • PipPipPipPipPipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 475 posts
  • LocationSlovakia

Posted 18 March 2013 - 12:32 PM

srm+ artemis sa urcite oplati
problem je ze mne sa nikdy nepodarilo postavit mecha co by mal artemisove srmka... nikdy mi nevysla tonaz na to

ale ked to das na lrmka tak to je prasarna, tam je to poznat nehorazne

#6 Adridos

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • Bridesmaid
  • 10,635 posts
  • LocationHiding in a cake, left in green city called New A... something.

Posted 19 March 2013 - 08:06 AM

View PostsC4r, on 18 March 2013 - 12:32 PM, said:

problem je ze mne sa nikdy nepodarilo postavit mecha co by mal artemisove srmka... nikdy mi nevysla tonaz na to

Hunchback 4SP je na také niečo celkom dobrý.

#7 Invisibleone CZE

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • 37 posts
  • LocationCzech Republic

Posted 21 March 2013 - 02:50 AM

View PostsC4r, on 18 March 2013 - 12:32 PM, said:

srm+ artemis sa urcite oplati
problem je ze mne sa nikdy nepodarilo postavit mecha co by mal artemisove srmka... nikdy mi nevysla tonaz na to


Já mám artemise na stalkerovi 4xSRM4 + Artemis a jsem s tím vcelku spokojený.

#8 BoPop

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Little Helper
  • Little Helper
  • 543 posts

Posted 21 March 2013 - 08:59 AM

Posted Image

#9 JuiceKeeper

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • The Territorial
  • The Territorial
  • 172 posts

Posted 22 March 2013 - 12:51 AM

^ haha ten ksicht bude asi pripominat dlho jeden z najvacsich failov v hrach ;)

ja som jebol nedavno artemis na ctfX2 na srm4 a neni to zle hlavne na blizko idu zvacsa fakt na jedno miesto

#10 desan476

    Member

  • PipPip
  • Fire
  • Fire
  • 47 posts
  • Facebook: Link
  • Locationunderground

Posted 19 October 2013 - 06:37 AM

View PostJuiceKeeper, on 05 February 2013 - 05:21 AM, said:

hm s artemisom som sa este moc nehral skusal som ho len na srm4 pack na cataphracovy a je tam rozdiel. Hm neviem podla mna lepsie menej gul ale aspon sa trafit ale tak to je podla preferencii ked rad kropis tak asi je lepsie bez artemisu a viac skatul municie.


Na SRM4 a SRM2 sa neoplati davat artemis, je to zbytocna tona navyse s minimalnym efektom. SRM6 ma uz vacsi rozptyl, tak sa artemis oplati. Ale aj pre SRM6 je artemis diskutabilny. Ked vies strielat presne, tak sa to samozrejme oplati, lebo s artemisom potom komponent schyta vacsi DMG. Ale ak mechwarrior nie je uplne presny, tak by som tam ten artemis nedaval. za prve, usetri miesto na municiu a za druhe, kedze budu mat potom SRM6 vacsi rozptyl, tak ma aj vacsiu sancu trafit oponenta.
Btw: velmi silno odporucam Catapult A1 so 6 x SRM6+Artemis :) velmi srandovny aj funkcny mech, ale chce to cvik sa naucit tuto raketovu srandu šoférovat

#11 Dreamor

    Rookie

  • Overlord
  • Overlord
  • 4 posts

Posted 21 October 2013 - 09:26 AM

Osobně si ve většině případů Artemis pro SRM neberu a raději volné tuny využiji k přibrání dalších zbraní nebo heat sinků. Takový AWS-8R jsme vždy raději bral s 4xSRM6 a 2xLL, jinak bych buďto musel být teplotně nestabilní nebo nebrat dva LL. Přijde mi to zkrátka C-Bills/Tons nevýhodné vzhledem k tak malému boostu.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users