Jump to content

Katapult Vs. Cataphract


24 replies to this topic

#21 MechBojovnik

    Rookie

  • Bad Company
  • Bad Company
  • 5 posts

Posted 09 November 2013 - 04:25 PM

View Postmartian, on 09 November 2013 - 02:14 AM, said:

Aha, díky. Já jsem se bál, abych ten modul neztratil úplně, když už jsem do něj investoval tu námahu.

To UI je tak zoufale blbý, že se mi chce brečet. Jak krásně přehledné to bylo třeba v MechWarrior 3. Přehledně zobrazený celý 'Mech a všechny sloty, a hlavně možnost prohlížet si celý inventář v MFB, takže člověk vždy věděl, co má v zásobě ...

Tohle nedomyšlené UI mě ničí. :)


V porovnani s predchodcami je tomu tak. Avsak, nieco sa my mari, ze uzboli prve tzv "Public Testy" UI 2.
http://mwomercs.com/...c/117053-ui-20/

Uvidime ze ci bude lepsi, alebo len predizajnovany.

Quote

Kdybych chtěl prodat tu nepotřebnou -C4, je možné ten 'Mech úplně nebo částečně odstrojit? Že bych prodal šasi, ale nechal si například LRM-20 a lasery?


Jasne. Len si daj z toho mecha dole zbrane takym istym sposobom ako by si daval dole ten modul. Zbrane prehadzujes v Mechlabe samozrejme. Za kazdym davaj ale 'save mech'. Ono sa ta to aj tusim pita same, ale clovek nikdy nevie.

Ak ti mozem poradit. Tak nepredavaj ani Engine. Ja to robim tak ze sa snazim mat z kazdeho jeden. Tym padom sa ti bude lepsie vyrovnavat 'loadout' dotycneho mecha. Lepsie je si ich nechavat, aby si ich potom nemusel dokupovavat, v pripade ze ti zostava do vyplnenia maximalneho limitu tonaze akurat ten motor ktory uz mas.

Edited by MechBojovnik, 09 November 2013 - 04:26 PM.


#22 DrSlamastika

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 702 posts
  • LocationSlovakia

Posted 12 November 2013 - 05:47 AM

Tak kupil som si Jestera takze PPCs z K2 som prehodil a K2 spravil skutocne balisticky.

2 x UAC5
4 x ML

Krutohusta masinka! :)

Dokonca som rad ze sa UAC zasekava, aspon neminam tolko municie, alebo skor davam si pozor na rychlost strelby.

#23 MechBojovnik

    Rookie

  • Bad Company
  • Bad Company
  • 5 posts

Posted 12 November 2013 - 02:11 PM

Nech si ludia hovoria co chcu, UAcecka su stale super. Ja osobne som bol vzdy na Ac20 alebo UAC20, tak uz sa neviem dockat klanovej invazie a C Ultra AC 20ny :)

#24 DrSlamastika

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Ace Of Spades
  • Ace Of Spades
  • 702 posts
  • LocationSlovakia

Posted 12 November 2013 - 03:09 PM

ja som Mechwarrior (tie predchadzajuce) nikdy nehral, takze mi unika zopar veci zpoza sceny :)

#25 iceboss

    Member

  • PipPip
  • 20 posts
  • LocationCzech republic

Posted 15 December 2013 - 05:19 AM

Mam taky K2 - muj prvni mech... a trosku me stve, ze nema 3 pozice na balistiku... nicmene 2xAC20, Beagle, AMSko a AZM z toho delaji celkem pouzitejny stroj :-)





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users