Jump to content

Akcje dyplomatyczne


46 replies to this topic

#21 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 20 July 2012 - 02:47 AM

Czyli forum będziemy mieli mimo wszystko w klanie GhostBearów?
Yhym.

#22 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 20 July 2012 - 04:45 AM

Inicjatywa nie ukrywam świetna i należą się pochwały za skuteczną dyplomację, ale co nagle, to po diable. Mój głos na razie pozostanie neutralny w tej sprawie. Tam, gdzie pojawiają się wątpliwości, trzeba rozsądnie postępować, nie pochopnie.

#23 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 20 July 2012 - 05:24 AM

Spokojna GLowa, TSa o ile wiem jusz macie, Stronka i Forum beda oddzielne a co do detali to... Demonoid oraz Sharlow sa odpowiednimi do udzielania odpowiedzi bo to jusz jest sprawa wewnetrzna 1St Grunwald. :)

#24 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 20 July 2012 - 11:34 AM

Realizacja zamówienia Graya razem z przesyłką jakieś 700 euro ;)
Kolory trochę zimniejsze bo to najbardziej kojarzy mi się z nimi i mrozem.

Posted Image

Posted Image

Jak coś nie bangla Gray to pisz.

Edited by Eject, 21 July 2012 - 04:24 AM.


#25 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 20 July 2012 - 01:09 PM

oba emblemy = super,
Layout = cacy

Tylko jedna rzecz...
byLoby super gdyby sam srodek (caLa powiezchnia miedzy emblemami) razem z obwodka dostaL ciuchne ciemniejszy niebieski kolor ... jasne sa w prawdzie "mrozne" ale kojaza sie raczej z misiem polarnym z Zoo, to powinno byc w stylu "Lord Vader" :D

Wielkie dzienki, 700€ Wychodzi pszez PayPal na twoje Konto MWO :) chyba ze wolisz Beta-keya...

Edited by GrayNoton, 21 July 2012 - 12:53 AM.


#26 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 20 July 2012 - 02:55 PM

Ja też zasadniczo jestem za sojuszem z zachodnimi sąsiadami i chylę czoła przed skutecznością i szybkością działań naszego korpusu dyplomatycznego. Z dużym uznaniem i szacunkiem odnoszę się do stanowiska i wypowiedzi Gray Nortona i wszystkich działań mających na celu jak najlepszą współpracę międzynarodową.
Jednakże co do dzielenia forum i TS-a jestem, jak kilku przedmówców sceptyczny. Po pierwsze zawsze istnieje ryzyko, że współpraca na dłuższą metę nie wypali (bez względu na przyczynę), a chyba nikt nie ma złudzeń, że bylibyśmy słabszym partnerem w tej koalicji i wtedy będziemy mieli kłopot w postaci pilnej potrzeby reorganizacji całej struktury. Po drugie chyba łatwiej będzie nam się zorganizować wewnętrz polskiej struktury, której zręby powstały lub już powstają - zarówno od strony personalnej, jak i technologicznej (Sky_walker wspominal o forum, Eject i Czechu wspaniale działają na polu graficznym, TS-a też już mamy zagospodarowanego). Nie wiem zatem czy jest rzeczywiście sens uzależniać się w tym aspekcie od kogokolwiek z zewnątrz. Samej zaś idei kooperacji i wspólnej walki mówię jak najbardziej tak.
Jeśli natomiast sztab podejmie decyzję o ściślejszej (forumowo-komunikacyjnej) integracji ze stroną niemiecką, to oczywiście karnie się podporządkuję.

#27 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 21 July 2012 - 12:49 AM

View Postkimorsen, on 20 July 2012 - 02:55 PM, said:

Ja też zasadniczo jestem za sojuszem z zachodnimi sąsiadami i chylę czoła przed skutecznością i szybkością działań naszego korpusu dyplomatycznego. Z dużym uznaniem i szacunkiem odnoszę się do stanowiska i wypowiedzi Gray Nortona i wszystkich działań mających na celu jak najlepszą współpracę międzynarodową.
Jednakże co do dzielenia forum i TS-a jestem, jak kilku przedmówców sceptyczny. Po pierwsze zawsze istnieje ryzyko, że współpraca na dłuższą metę nie wypali (bez względu na przyczynę), a chyba nikt nie ma złudzeń, że bylibyśmy słabszym partnerem w tej koalicji i wtedy będziemy mieli kłopot w postaci pilnej potrzeby reorganizacji całej struktury. Po drugie chyba łatwiej będzie nam się zorganizować wewnętrz polskiej struktury, której zręby powstały lub już powstają - zarówno od strony personalnej, jak i technologicznej (Sky_walker wspominal o forum, Eject i Czechu wspaniale działają na polu graficznym, TS-a też już mamy zagospodarowanego). Nie wiem zatem czy jest rzeczywiście sens uzależniać się w tym aspekcie od kogokolwiek z zewnątrz. Samej zaś idei kooperacji i wspólnej walki mówię jak najbardziej tak.
Jeśli natomiast sztab podejmie decyzję o ściślejszej (forumowo-komunikacyjnej) integracji ze stroną niemiecką, to oczywiście karnie się podporządkuję.


-> http://1stgrunwald.enjin.com

Stronke zaLozyLem po rozstrzygnieciu tych samych uwag.
WLascicielstwo oraz prawa Admina pszekazaLem do rak DemonoidCSA.
Calkowite dalsze gospodarowanie Stronki lezy w jego rekach.
:unsure:

Edited by GrayNoton, 21 July 2012 - 12:56 AM.


#28 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 21 July 2012 - 01:38 AM

Jeśli jest dostęp do FTP i bazy danych to nie będzie problemu z przeniesieniem strony na coś naszego i z choć odrobiną niezależności. :unsure:

#29 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 21 July 2012 - 03:39 AM

View PostSky walker, on 21 July 2012 - 01:38 AM, said:

Jeśli jest dostęp do FTP i bazy danych to nie będzie problemu z przeniesieniem strony na coś naszego i z choć odrobiną niezależności. :unsure:


Moze nie caLkiem jasno sie wyraziLem...
Stronka oraz forum pod - > http://1stgrunwald.enjin.com JEST wasza.
WLascicielem domeny oraz gLownym Adminem jest DemonoidCSA
Ja ja tylko dla was zaLozyLem. :D

Nic tam do misiow ( GCGB ) nie ma. :)



Chyba ze Chodzi o pszeniesienie z enjin.com na inna platforme hostingu/innego Servera.

Edited by GrayNoton, 21 July 2012 - 04:02 AM.


#30 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 21 July 2012 - 04:32 AM

Aha, czyli w końcu staneło na innym rozwiązaniu niż to o którym pisał Sharlow w pierwszym poście i mamy normalną swoją stronę, a nie sponsorowaną przez GCGB i użyczonym fragmentem hostingu na nasze potrzeby, tak? Dobrze to rozumiem?
No to good, chyba wszyscy powinni być zadowoleni :unsure:
Sorry, ale chyba lekkie zamieszanie zapanowało z tego niesamowitego pośpiechu który wybuchł w ciągu ostatnich dni i przestałem nadążać za tym co się dzieje. :)

#31 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 21 July 2012 - 04:53 AM

View PostSky walker, on 21 July 2012 - 04:32 AM, said:

Aha, czyli w końcu staneło na innym rozwiązaniu niż to o którym pisał Sharlow w pierwszym poście i mamy normalną swoją stronę, a nie sponsorowaną przez GCGB i użyczonym fragmentem hostingu na nasze potrzeby, tak? Dobrze to rozumiem?
No to good, chyba wszyscy powinni być zadowoleni :unsure:
Sorry, ale chyba lekkie zamieszanie zapanowało z tego niesamowitego pośpiechu który wybuchł w ciągu ostatnich dni i przestałem nadążać za tym co się dzieje. :D


pasuje na 100%.

Sharlow pisaL o propozycji ktura ja mu udzieliLem. Po dLuzszym namysle doszlismy jednak do wniosku ze jednostka 1st Grunwald powinna miec wLasna, niezalezna strone i takowerz Forum.


konkretnie:
Strona i Forum na niej jest wasze
Domena jest wasza ( WLasciciel -> DemonoidCSA)
GLownym Administratorem jest Demonoid i to jest jusz nienaruszalne hyba ze zechce on oddac prawa.

Teraz jusz hodzi tylko o dalsze budowanie strony i forum ale w to ja jusz sie nie mieszam
:)

#32 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 21 July 2012 - 05:48 AM

Warhawk/ GrayNoton - to bardzo mile z Twojej strony, ze nam pomagasz!
Podziekuj tez wszystkim osobom z Niemiec, dzieki ktorym mamy strone z pelnymi prawami.
Mam nadzieje, ze bedzie to z korzyscia do budowania spolecznosci wokol MWO.

A tak poza tym - masz fajna stopke z fajna grafika :unsure:

#33 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 21 July 2012 - 02:33 PM

Jeszcze raz wyrazy uznania, GrayNoton. Sprawę załatwiona chyba w najlepszy z możliwych sposobów. Myślę zatem, że możemy wszystkich pragnących aktywnie brać udział w walkach "Żelaznej Pięści" zaprosić do rejestrowania się na http://1stgrunwald.enjin.com Póki co jest nas 12 (a łącznie z GrayNotonem 13).

#34 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 21 July 2012 - 05:46 PM

Czy nasze spoleczenstwo jest juz tak slabe, ze nie moze sobie samemu zalozyc forum???
Jestesmy juz uzaleznieni od innych jeszcze przed startem gry a co biedzie po? Bedziemy caly czas tak popychani?

#35 Birkow

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts
  • LocationThe island

Posted 21 July 2012 - 11:39 PM

Miron brzmisz jak by twoja duma została urażona z powodu, że ktoś nam założył forum. GrayNorton chciał nam pomóc i zrobił to w ten sposób, powinniśmy być mu wdzięczni. Nikt inny się tym nie zajął ponieważ nie było pośpiechu- większość z nas niema dostępu do gry jeszcze. Poza tym forum mwo służyło nam całkiem nieźle ponieważ nie ma tu jeszcze żadnej innej zorganizowanej/organizującej się grupy polskich graczy niż Żelazna Pięść.
I gdybyś czytał ze zrozumieniem zauważyłbyś, że forum stoi na serwerze http://www.enjin.com/ który specjalizuje się w hostingu dla graczy więc nie jesteśmy uzależnieni od kogoś bardziej niż gdybyśmy sami to forum założyli. Jestem pewien, że gdy będzie paląca potrzeba żeby coś załatwić zrobimy to beż żadnego problemu.

#36 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 21 July 2012 - 11:54 PM

Ja mialem sie zajac, ale bylem (i jestem do dzisiaj wlacznie) na urlopie (o czym pisalem tutaj na forum). W tym tygodniu nagle okazalo sie, ze forum jest niesamowicie-super-pilne i musi zostac zalozone na dniach z jakiegos powodu ktorego nie znam - a, ze jako jedyny pracuje w branzy IT wsrod osob ze sztabu - okazalo sie, iz DemonoidCSE musi skorzystac z pomocy kogos z niemieckiego klanu.
Ale spokojnie Miron - o ile wiem aktualnie tylko "nasi" maja dostep do administracji strona i czlonkowie GCGB nie maja zadnego wplywu na infrastrukture naszej strony. Nawet w przypadku jakiegos (bardzo malo prawdopodobnego) konfliktu miedzy grupami - jestesmy w pelnie bezpieczni - ani hosting, ani adres, ani baza, ani dostep administracyjny nie jest zagrozony. A to chyba powinno byc najwazniejsze i tak naprawde nie ma roznicy kto pomogl komu w zrobieniu czego, jesli efekt koncowy jest taki jak tego chcemy, prawda?

[edit] poprawiono nick

Edited by Sky walker, 22 July 2012 - 03:09 AM.


#37 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 22 July 2012 - 12:10 AM

View PostSky walker, on 21 July 2012 - 11:54 PM, said:

okazalo sie, iz Czechu musi skorzystac z pomocy kogos z niemieckiego klanu.

Pardon?

#38 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 22 July 2012 - 12:27 AM

O, przepraszam: DemonoidCSA.

#39 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 22 July 2012 - 02:05 AM

@Birkow
Ja czytam ze zrozumieniem i wiem gdzie to forum jest(mam tam tez swoja mala stronke od kilku lat)
Moja duma nie zostala urazona , poprostu wyglada to tak jak bysmy byli "ulomni"(przepraszam jesli kogos obrazilem) **** zdecydowani tez.

#40 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 22 July 2012 - 02:17 AM

Ja nie prosiłem nikogo o pomoc,tylko Gray sam zaproponował swoją pomoc i to nie ja de facto prowadziłem z nim te rozmowy tylko dowiedziałem się,że to forum stoi już. Poprosiłem o dostępy by popatrzeć i móc przygotować choć w jakieś części pole dla naszego ugrupowania.
Sky Walker tak swoją drogą,jak skończysz się urlopować odezwij się do mnie.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users