Jump to content

Akcje dyplomatyczne


46 replies to this topic

#41 Eject

    Member

  • PipPipPip
  • 51 posts
  • Locationcanteen

Posted 22 July 2012 - 03:09 AM

Dobrze że jest forum i mamy sztame niemieckimi kolegami co do wykazywania się w tworzeniu czegoś dla naszej grupy to najlepszy czas jest teraz.
Później to się będzie siedziało w mechach a jako takie podwaliny będą.
Wydaje mi się ze mamy spoko drużynę i osoby które ogarniają swoje wyznaczone rewiry.
Miron również powinien dostać jakieś zadania chyba że nadal pozostaje w WSBiK :D
(Wewnętrzne służby bezpieczeństwa i krytyki)

Coś nie trybi mi z rejestracją na stronce 1 Grunwaldzkiej jak wpisuje swój adres to jest invalid
Proszę o pomoc Capt Demo.

Edited by Eject, 22 July 2012 - 04:07 AM.


#42 Szuster

    Member

  • Pip
  • Veteran Founder
  • Veteran Founder
  • 12 posts
  • LocationGrassland

Posted 22 July 2012 - 08:41 AM

Mimo wszystko dziękuję GrayNoton za założenie oficjalnej strony 1st Grunwald Battlegroup. Tylko cieszyć się, że szara żeczywistość nie wykończyła tak uczynnych ludzi :o (Myślałem, że to wymarły gatunek :( ) . WSBiK prosze zostawić, to mimo pozorów także potrzebny wydział :ph34r: (Bardzo PL). Jeszcze raz szczerze gratuluje dyplomatom, że wspólną pracą doszli do prezentowanego na dzisiaj stanu rzeczy. Co do mojej twórczości na rzecz grupy ----- wykazuję ją na polu bitwy :blink: !

#43 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 22 July 2012 - 12:55 PM

View PostMiron, on 21 July 2012 - 05:46 PM, said:

Czy nasze spoleczenstwo jest juz tak slabe, ze nie moze sobie samemu zalozyc forum???
Jestesmy juz uzaleznieni od innych jeszcze przed startem gry a co biedzie po? Bedziemy caly czas tak popychani?


@ Miron
Co do SpoLeczenstwa oraz mojej motywacji w zakresie zaLozenia stronki i forum... Topic Nr 1 + 4 -> http://mwomercs.com/...ej-frakcji-mwo/

Stronka zostaLa zaLozona psze zemnie w ramach wspoLpracy miedzy 1st Grunwald "Iron fist" Battlegroup oraz GCGB jako pszykLad / PomysL / morzliwosc dla 1st Grunwald, bez koniecznosci urzywania tej stronki.



Co do dostepu na Stronke:
DemonoidCSE dostaL ode mnie prawa WLasciciela i Admina zaraz po swojej registracji.

Ja osobiscie, o ile istnieja pytania co do lojalnosci / dyskrecji nie mam absolutnie problemu do zrzekniecia sie praw admina z tym ze mosiaLby to zrobic jakis inny Admin poniewarz na stronce sam nie moge sie "zdegradowac".

CzLonkowie GCGB nie sa na stronce zaregistrowani, nie mowiac jusz o morzliwosci wpLywo na jej tresc / layout.

Jest dla mnie caLkowicie zrozumiaLe ze 1st Grunwald chce rozwijac sie bez wpLywu z zewnatrz i byc niepodlegLa dumna Polska jednostka bojowa.
Motyw mojej aktywnosci w Polskim forum polega na tym, (miedzy innymi link powyzej) ze mam nadzieje rozwinac wspoLprace miedzy dwoma jednostkami na pozniejsze, wspolne koordynowane treningi i ewentualne wsparcie po wprowadzeniu pszez MWO Meta-gry.

Moim osobistym powodem jest jako urodzonyPolak, tutejsza morzliwosc praktykowania jezyka.

Edited by GrayNoton, 22 July 2012 - 01:08 PM.


#44 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 24 July 2012 - 04:56 PM

Dziekujemy Grey Noton!
bedzie okazja by sie odwdzieczyc nie raz zapewne.
Cieszymy sie ze nasze szeregi maja tak dobrych przyjaciol ktorzy bezinteresownie daja do zrozumienia ze chca trzymac sztame.
Jestes zawsze mile widziany w naszych dyskusjach i juz niedlugo na polu walki ramie w ramie.

Krew i Popiol Bracie

Edited by Sharlow, 24 July 2012 - 04:56 PM.


#45 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 26 July 2012 - 06:22 AM

:)
Dzieki

#46 Sharlow

    Member

  • PipPip
  • Elite Founder
  • 45 posts
  • LocationGalway Ireland

Posted 30 July 2012 - 09:49 AM

Gray Noton zapraszamy do anglojezycznego watku "diplomacy", na nasze forum, by zaczac rozmwy o braterstwie i pomocy, a takze by zawiezic nasza wspolprace technologiczna i rodowa. zapraszam takze twoich dowodcow i oficerow innych dzialow.

Krew I Popiol Bracia

Edited by Sharlow, 30 July 2012 - 09:50 AM.


#47 Sephyr

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • 119 posts

Posted 31 July 2012 - 08:49 PM

-Check-
Sharlow, czy mögLbys mi pszy takich okazjach puszczac PMa?





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users