Jump to content

Founder's Pack


65 replies to this topic

#61 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 15 July 2012 - 06:42 AM

View PostNaito, on 15 July 2012 - 03:11 AM, said:

Nie wiem czemu ktoś postanowił zamknąć pierwszy temat Founder's Pack i nie mogę tego znaleźć, ani też nie potrafię sam się domyśleć. Chcąc odpowiedzieć w obecnym temacie napotkałem się na barierę w postaci jego zamknięcia, więc mamy oto świeżo upieczoną cześć drugą.

Wie ktoś do kiedy będzie można kupić te startowe paczki ?



Ten ktoś to moderator,a tym moderatorem jestem ja. To tak na początek
Zamknąłem temat ze względu na brak jakiejkolwiek aktywności w nim. Wystarczyło napisać PM do mnie w tej sprawie i otworzyłbym go :). Poza tym nie ma w tym dziale aż tylu tematów by móc czegoś nie odnaleźć,a zawsze można skorzystać z funkcji "szukaj"

#62 GreenShadow

    Member

  • PipPip
  • 26 posts

Posted 15 July 2012 - 12:43 PM

Swoją drogą i tak zrobili dużo lepiej niż Wargaming - tam by mieć wszystkie bonusy z pre-release pack trzeba było zamówić trzy paczki B)
a tu biorąc najwyższy ma się wszystko co można :)

#63 Jedi87

    Member

  • PipPip
  • 27 posts
  • LocationInowrocław

Posted 05 October 2012 - 10:59 PM

Witam. To mój pierwszy post ;). Zastanawiam się nad kupnem pcka za 60 dolarów jednak nie wiem jakiego mecha wybrać. Podoba mi się catapult jednak atlas przyciąga uzbrojeniem i pancerzem. :/ Czy ktoś z posiadaczy tych maszyn mógłby napisać jak się nimi gra? Czego się po nich spodziewać, którego najlepiej wybrać i dlaczego? To prawie dwie stówy nie chciałbym potem mieć sobie za złe ,że nie wybrałem tamtego bo ten jest taki a taki :D.

#64 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 06 October 2012 - 03:07 AM

View PostJedi87, on 05 October 2012 - 10:59 PM, said:

Podoba mi się catapult jednak atlas przyciąga uzbrojeniem i pancerzem. :/

Między Catapultem a Atlasem jest aż 35 ton różnicy. Odbija się to na pancerzu, szybkości, uzbrojeniu i roli, jaką odgrywają te dwa 'Mechy.

Atlas, jako 'Mech szturmowy posiadający mnóstwo pancerza i uzbrojenia jest bardzo wolny, a do tego jest wielki i często atakowany przez wroga w pierwszej kolejności, a szybkie 'Mechy nie mają problemu z zajściem go od tyłu. Jego rola ogranicza się w zasadzie do szturmowania wroga i koncentrowania ostrzału przeciwnika na sobie. Ma 4 hardpointy energetyczne (po 1 na rękach i dwa w centralnym torsie), 2 balistyczne (w prawym torsie) i 2 rakietowe (w lewym torsie).

Catapult to 'Mech ciężki wyposażony w silniki skokowe. Jego rola to przede wszystkim wsparcie rakietowe, a dzięki silnikom skokowym może ulokować się w dogodnej pozycji gdzieś na wzgórzu, lub dachu budynku. Ma 4 hardpointy energetyczne (po jednym w bocznych torsach i 2 w centralnym) oraz 2 rakietowe (po jednym na każdej ręce).

Hardpointy mają duże znaczenie: Ograniczają możliwość przezbrajania danego 'Mecha co do ilości posiadanego uzbrojenia. Są jeszcze restrykcje tonażowe i pojemnościowe ograniczające wielkość montowanej broni. Np. 2 energetyczne w centralnym torsie oznacza, że możesz wsadzić tam dwie bronie energetyczne zajmujące po jednym slocie (np. dwa średnie lasery), bądź jedną broń energetyczną zajmującą dwa sloty (np. ciężki laser). Wszystkie 'Mechy ogólnie mają 2 sloty w centralnym torsie, po 12 w bocznych torsach, po 2 w nogach, 1 w głowie i od 8 do 10 na rękach.

Video z Atlasem oraz Video z Catapultem

Mechy Founderowe to te same warianty, które możesz zakupić za walutę zarobioną podczas grania. Jedyna różnica w Founderowych 'Mechach to oczywiście unikalne malowanie z odrobinę zmienionym modelem "głowy" oraz boost do zdobywania kasy (25%).

Powiem tak: Jeśli jesteś w stanie zakupić w grze te dwa warianty, czyli Catapult CPLT-C1 i Atlas AS7-D, to będziesz testował dokładnie to samo, co posiadają ich Founderowe odpowiedniki. Jeśli czas nagli, a jeszcze nie dysponujesz kwotą w grze, bądź nie chcesz kupować ich, to sprawdź trialowe 'Mechy.

Trialowy Atlas AS7-RS ma zbliżone uzbrojenie, a dokładniej:
- Zamiast 4 średnich laserów ma 2 ciężkie lasery na rękach
- Zamiast AC/20 ma AC/10 (o połowę mniej obrażeń z autodziała, ale więcej amunicji i lepszy zasięg)
- Zamiast SRM6 ma SRM4 (pociski krótkiego zasięgu, wystrzeliwuje ich mniej w jednej salwie)
- Zamiast LRM20 ma LRM15 (pociski dalekiego zasięgu, wystrzeliwuje ich mniej w jednej salwie)

Do silników skokowych potestuj sobie trialowego Jennera JR7-F, a do zabawy LRM'ami Hunchbacka HBK-4J.

Oczywiście zakładam, że masz dostęp do bety, jeśli jednak nie, to gdzieś poniżej jest wątek z kluczami do bety Mechwarriora Online.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź jest przydatna.

Edited by Czechu NS, 06 October 2012 - 03:16 AM.


#65 Jedi87

    Member

  • PipPip
  • 27 posts
  • LocationInowrocław

Posted 07 October 2012 - 11:17 PM

Twoja odpowiedź jest bardzo przydatna. :( Rozłożyłeś mi te maszyny na czynniki pierwsze. Na szczęście dostęp do bety otrzymałem już jakiś czas temu. Testowałem te mechy jednak w przypadku catapulta ma on na wyposażeniu zamiast wyrzutni rakiet broń energetyczną (nie bardzo mi to w nim podchodzi), dlatego zastanawiałem się jak ma się do tego catapult z "klasycznym" wyposażeniem. Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź.

#66 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 15 October 2012 - 10:10 PM

Na zakończenie Program Fundatorski w liczbach: http://mwomercs.com/...unders-numbers/





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users