Jump to content

Kantyna


259 replies to this topic

#41 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 24 July 2012 - 10:13 AM

View PostNaito, on 23 July 2012 - 07:37 PM, said:


"Im" tzn komu ? Może coś więcej na ten temat ? ;)

Tzn. firmie ktora mi skladala kompa. Podobno karta ktora przyszla byla wadliwa albo padla podczas testow albo cos w ten desen.

View Postandrzejmpl, on 23 July 2012 - 08:48 PM, said:

z doswiadczenia wiem ze odleglosc to nie ma jakiejs szczegolnej wartosci w przelozeniu na ping, grajac w kilka gier (nie 2d ;)) spokojnie mam 90 - 110 pingow i nie przekracza tej wartosci. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale ja uzywam internetu bezprzewodowego...

Moje doswiadczenia z MW4 sa duzo gorsze - pingi w rodzaju 200ms i to juz nie jest fajna zabawa - wtedy trzeba strzelac w powietrze zeby trafic.

No ale wracajac do kompa - odebralem go dzisiaj i wlasnie sciagam gry zakupione na steamie zeby wytestowac jaki jest szybki :D

#42 kimorsen

    Member

  • PipPipPip
  • 57 posts
  • LocationStrana Mechty

Posted 24 July 2012 - 01:07 PM

Zazdroszczę. Mój nowy sprzęt jeszcze nawet wirtualnie nie powstał. Czekam na kasę i propozycje konfiguracji. Mam nadzieję, że zdążę wszystko wyszykować (z przesiadką na Win7 włącznie) na czas.

#43 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 27 July 2012 - 02:40 AM

Musze bardzo pochwalic mojego nowego kompa :D
Wszystko chodzi jak powinno, gry w 3d w full HD dzialaja super (te ktore przetestowalem dotychczas).
Ale najbardziej to jestem zadowolony z dysku SSD - niesamowity komfort w pracy z Windowsem.

#44 Miron

    Member

  • PipPip
  • Survivor
  • Survivor
  • 27 posts
  • LocationBlue Marble

Posted 27 July 2012 - 09:45 AM

A w zestawie pampersy byly? ;)

#45 Sky walker

    Member

  • PipPipPipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 800 posts
  • LocationUK

Posted 28 July 2012 - 12:20 AM

Mój znajomy kupował kompa ostatnio i dostał:
- Plakat z trupią czaszką
- Złoty łańcuszek z breloczkiem-kluczem do dysków twardych
- Naklejki z dziurami po kulach
o_O

#46 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 29 July 2012 - 05:06 AM

Aj takie coś sobie napisałem...wybaczcie te niecenzuralne słowa,ale chciałem jak najlepiej oddać klimat :P

"Słuchać i żeby żaden się nie odzywał,bo przez resztę szkolenia będziecie czyścić kible własnymi palcami. Znajdujecie się na największym poligonie artyleryjskim w tym pieprzonym sektorze,tutaj powstały największe jednostki pośredniego i bezpośredniego wsparcia ogniowego. Jeśli któryś do kurwy nędzy dotknie bez mojego pozwolenia którąś z naszych ślicznotek,choćby spojrzy,a o dosiadaniu już nie wspomnę,wylatuje. Będziecie się szkolić na Catapultach A1 oraz C4 korzystając z amunicji szkoleniowej. C4 są wyposażone w systemy powiadamiające o wystrzeleniu z dział głównych,więc możecie sobie na razie pomarzyć o strzelaniu z PPC."

#47 k0v4L

    Rookie

  • Veteran Founder
  • 7 posts

Posted 30 July 2012 - 05:23 AM

Witam wszystkich!!! Kurde, tyle czasu przeglądam to forum a dopiero dzisiaj zauważyłem, że jest tu polski dział:D I tak zwyczajnie chciałem się przywitać. Ze "stołowym" BT nigdy stczności nie miałem a moja przygoda z tym uniwersum zaczeła się od MW3. Od prawie 2 lat pocinam w MW: Living Legends. No i od trzech dni jestem w becie MWO ^_^

#48 Majer

    Member

  • PipPipPip
  • 79 posts
  • LocationWroclaw, Poland

Posted 30 July 2012 - 09:20 AM

Właściwie to ja też się nie przywitałem jeszcze :rolleyes:
Podobnie nie zauważyłem momentu w którym powstał polski dział na forum.
Podobnie nie miałem nigdy przyjemności bawić się figurkami.
Podobnie wkręciłem się grając w Pecetowy symulatorek. U mnie to był MechWarrior2 (i bokiem równie fajny, już nie BT, Earthsiege od Sierry)
Podobnie grywam sporadycznie w MW:Living Legends. Wcześniej pod pseudonimem (SiD).

#49 Nessus

    Member

  • PipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 71 posts
  • LocationNew Ivaarsen

Posted 30 July 2012 - 12:52 PM

Witam anku i Majer. Chodzcie na http://1stgrunwald.enjin.com/.
@Majer - Earthsiege była moja pierszą grą z mechami i do dzisiaj mam do niej wielki sentyment. Fajnie ze nie tylko ja ja pamietam.
Poza tym szkoda Sierry.

Edited by Nessus, 30 July 2012 - 12:54 PM.


#50 DraxusPL

    Rookie

  • 6 posts

Posted 30 July 2012 - 04:34 PM

Pozwolę się sobie przywitać. B)

Jestem zaskoczony obecnością polskiego podforum i tym, że rodacy lubią Mechy na tyle, by tu być. Jestem tym bardzo mile zaskoczony, gdyż zacząłem już myśleć, że tylko ja mam świta na punkcie wielkich, kroczących maszyn bojowych i że to nienormalne. :D
Nie wiem nawet jaki tu jest/będzie system klanów etc. by grać razem, ale jak coś to się oczywiście piszę na jakieś wspólne granie.

Pozdrawiam
Draxus

Edited by DraxusPL, 31 July 2012 - 05:31 AM.


#51 k0v4L

    Rookie

  • Veteran Founder
  • 7 posts

Posted 30 July 2012 - 09:33 PM

@Nessu, do pierwszego grunwaldzkiego na pewno zaaplikuje ale to w przyszłym tygodniu. Dzisiaj wybieram się na woodstock poudawać przez tydzień, że znowu mam 18 lat i wrócę pewnie dopiero w okolicach niedzieli/poniedziałku.

#52 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 31 July 2012 - 03:59 AM

Witajcie Panowie!

View PostMajer, on 30 July 2012 - 09:20 AM, said:

Podobnie nie zauważyłem momentu w którym powstał polski dział na forum.
Cóż. Trzeba będzie zastosować jakieś naprowadzacze, żeby przyciągnąć resztę P O L A K ów (unikam cenzury) na to forum. Umieszczę link w sygnaturce.

View PostNessus, on 30 July 2012 - 12:52 PM, said:

@Majer - Earthsiege była moja pierszą grą z mechami i do dzisiaj mam do niej wielki sentyment. Fajnie ze nie tylko ja ja pamietam.
Poza tym szkoda Sierry.
Earthsiege 2 to pierwsza gra z mechami, jaką nabyłem (wcześniej w kafejce internetowej ciupałem w MW2). Obecnie posiadam wszystkie części w pudełkach, oraz strategie w tym świecie, czyli Cyberstorm 1 i 2. To były gry... Pamiętam te wszystkie pozytywne recenzje w czasopismach o Mechwarrior 3, Starsiege i Heavy Gear 2. To były czasy...

Edited by Czechu NS, 31 July 2012 - 07:29 AM.


#53 Majer

    Member

  • PipPipPip
  • 79 posts
  • LocationWroclaw, Poland

Posted 31 July 2012 - 05:11 AM

Chodzi o to, że Non-Disclosure Agreement w przypadku Mechwarriora Online jest bardzo surowy. Nie możesz się nawet pochwalić, że grasz w becie, choć to oczywiste z racji, że wykupiłeś pakiet i masz to gwarantowane. Polskie forum może przeglądać każda osoba, również z zewnątrz, więc jakakolwiek dyskusja o wersji beta MWO jest generalnie niewskazana. Możesz sobie poczytać ten dokument i złapać się za głowę ;-)

Oj tak, szkoda Sierry, rewelacyjne gry wydawała. Police Questy na zawsze zostaną w mojej pamięci.

#54 DraxusPL

    Rookie

  • 6 posts

Posted 31 July 2012 - 05:35 AM

OK dzięki za radę Majer, cóż zatem skasowałem posty choć wydaje mi się to czystą abstrakcją takie podejście.. Ale co mi tam, niech ich nie będzie. :P

Wracając do tematu samych gier to ja również miło wspominam, zwłąszcza MechWarrior 2 jak i gry z tego okresu, które pozostają w mojej pamięci ale z pamiętaniem ich tytułów trochę gorzej. :)

#55 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 31 July 2012 - 07:08 AM

Poluję na papierowego Heavy Geara... kolega już sobie fundnął podstawkę :P Fajny miks erpega i szybkiego bitewniaka, z czego w przeciwieństwie do Mechawojownika sama bitwa jest dodatkiem, a nie erpeg to wkładka do bitewniaka. Oczywiście obie gry bardzo lubię :)

#56 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 31 July 2012 - 08:05 AM

View PostGoodBad, on 31 July 2012 - 07:08 AM, said:

Poluję na papierowego Heavy Geara... kolega już sobie fundnął podstawkę :o Fajny miks erpega i szybkiego bitewniaka, z czego w przeciwieństwie do Mechawojownika sama bitwa jest dodatkiem, a nie erpeg to wkładka do bitewniaka. Oczywiście obie gry bardzo lubię ;)
Kiedyś kiedyś kupiłem sobie takie coś. RPG to to nie jest, ale też fajne i dobrze mieć w kolekcji, hehe. Niestety w RPG nie miałem okazji się za dużo bawić, miałem parę sesji w D&D oraz w Aphalon, a swego czasu zaczytywałem się w podręcznikach Cyberpunk 2020 no i oczywiście Battletech/Mechawojownik też skradł (i dobrze!) mi sporo czasu. A wracając do Heavy Gear. Był kiedyś tworzony mod, bodajże do Unreal Tournament 2004, który miał wskrzesić komputerowego Heavy Geara, no ale ostatecznie projekt zdechł... Może ktoś w końcu weźmie się za kontynuację takich gier jak Earthsiege/Starsiege oraz Heavy Gear...

#57 Loken73

    Member

  • PipPipPip
  • Bad Company
  • Bad Company
  • 88 posts
  • LocationPoland

Posted 31 July 2012 - 09:05 AM

Aphalona też kiedyś testowałem.. nawet kupiłem, straszne to było.
A co do Earthsiege/Starsiege i Heavy Gear na kompie... tez mam wielką nadzieję na kontynuacje (lub choćby remake jak nadchodzacy Baldur's Gate).

#58 rufen

    Rookie

  • 1 posts
  • LocationPoland, Poznan

Posted 31 July 2012 - 09:15 AM

wykosztowalem sie na Legendary to sie przywitam, by zobaczyc po raz pierwszy ikonke pod nickiem :D

Mechy znam tylko z Battletecha,w ktorego wciaz pogrywam, wiec bardzo jestem ciekaw jak wychodza one w grze komputerowej :)

#59 DemonoidCSE

    Com Guard

  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 posts
  • Facebook: Link
  • LocationSomewhere in Poland

Posted 31 July 2012 - 10:33 AM

No to witam tych co przybyli. :)

No to witam tych co przybyli. :D

#60 Czechu_NS

    Member

  • PipPipPipPipPip
  • Legendary Founder
  • Legendary Founder
  • 182 posts
  • LocationPoland

Posted 31 July 2012 - 10:48 AM

View Postrufen, on 31 July 2012 - 09:15 AM, said:

Mechy znam tylko z Battletecha,w ktorego wciaz pogrywam, wiec bardzo jestem ciekaw jak wychodza one w grze komputerowej :P
Masz w takim bądź razie albo niezłego niefarta, że przegapiłeś kawał historii komputerowego Battletecha, albo masz ogromne szczęście być Battletechowcem, nieskażonym komputerowymi adaptacjami. Tak czy inaczej Mechwarrior Online ma najwierniej trzymać się zasad Battletecha ze wszystkich dotychczasowych produkcji, a przynajmniej takie są założenia. Witaj!

View PostGoodBad, on 31 July 2012 - 09:05 AM, said:

A co do Earthsiege/Starsiege i Heavy Gear na kompie... tez mam wielką nadzieję na kontynuacje (lub choćby remake jak nadchodzacy Baldur's Gate).
Remake to byłoby coś, przechodzić te same kampanie w nowej szacie audiowizualnej, mmmm... Miód! Jak masz ochotę, to w ramach ciekawostki możesz poszukać sobie informacji o Starsiege 2845, czyli nieoficjalnej/oficjalnej (już sam nie wiem/nie pamiętam) kontynuacji Starsiege (z elementami Tribes). Niestety instalki (Alpha Tech Release) nie da się już znaleźć (a może za słabo szukałem?), ale sam posiadam plik na dysku jakby co...
EDIT: Znalazłem! Ostatni post: http://forum.tribesu....php?f=10&t=496

View PostDraxusPL, on 31 July 2012 - 05:35 AM, said:

OK dzięki za radę Majer, cóż zatem skasowałem posty choć wydaje mi się to czystą abstrakcją takie podejście.. Ale co mi tam, niech ich nie będzie. :)
Żeby ostatecznie rozwiać wątpliwości:

View PostRuss Bullock, on 26 July 2012 - 11:39 AM, said:

Yes I think it is safe to say we can assume one aspect of the NDA no longer applies. If you have a Founders Tag next to your name it is okay to say you are in the beta :)

But that's it :) Sorry but we need to keep up the tight lips act for a few more weeks at least.
http://mwomercs.com/...unders-invites/
Czyli: Jesteś Fundatorem - możesz otwarcie powiedzieć, że jesteś w zamkniętej becie i to wszystko, nic więcej. Sprawy techniczne i informacje z gry, które nie zostały do tej pory oficjalnie ujawnione należy zachować wyłącznie dla siebie, bądź dyskutować o nich na odpowiednim forum. Przepraszam, za wcześniejsze zamieszanie, ale wolałem Cię ostrzec (i innych), bo inaczej w najgorszym wypadku miałbyś zawieszony dostęp do zamkniętej bety.

Edited by Czechu NS, 31 July 2012 - 11:03 AM.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users